Vejapjovės - robotai

 Robotas žoliapjovė: 5 svarbiausi privalumai

Rūpinimas žolės pjovimu neretai reikalauja tikrai nemažai laiko bei pastangų, tad tuomet, kada siekiama, kad viskas vyktų greičiau ir paprasčiau, puikia pasirinkimo galimybe gali būti robotas žoliapjovė, kuris turi tikrai nemažai privalumų. Taigi, kurie jų yra patys svarbiausi?

Vejos pjovimas yra atliekamas už jus

Robotas žoliapjovė rūpinasi žolės pjovimu tol, kol užtenka akumuliatoriaus energijos rezervų. Jums nereikia rūpintis žoliapjovės stumdymu, todėl viskas vyksta kur kas greičiau. Pasirinkę automatizuotą žoliapjovę galėsite sutaupyti tikrai nemažai laiko, kurį galėsite skirti kur kas įdomesnei veiklai. Be to, robotas žoliapjovė nekenkia aplinkai, nes tokia įranga yra varoma akumuliatoriumi, bet ne degalais.

Ekonomiškumas

Benzininių žoliapjovių naudojimas neretai pareikalauja tikrai nemažų išlaidų, tačiau tuomet, jei nusprendžiama rinktis robotą žoliapjovę, galima sutaupyti tikrai nemažai pinigų. Nors tokia žolės pjovimo įranga kainuoja brangiau nei įprastos žoliapjovės, tačiau bėgant laikui visos investicijos tikrai atsiperka.

Tylus vejapjovės veikimas

Turbūt ne kartą teko pagalvoti apie tai, ar žoliapjovės triukšmas netrikdo kaimynų poilsio? Pasirinkę žoliapjovę robotą galėsite nesibaiminti, kad triukšmingas žoliapjovės veikimas gali trukdyti aplinkiniams, nes šios įrangos veikimas yra labai tylus (maždaug trečdaliu tylesnis nei įprastų žoliapjovių).

Nupjautos žolės surinkimas

Robotai žoliapjovės nupjauna tik žolės viršūnes, tačiau tai daro reguliariai. Būtent tai užtikrina, kad veja visada atrodo tvarkingai, o nupjautos žolės nereikia sugrėbti. Reguliarus žolės pjovimas sustiprina jos šaknis, todėl veja tampa tvarkingesnė.

Dar didesnis saugumas

Jums nebereikės rūpintis, kad pjaunant žolę galite pažeisti įrenginio laidą, ar kad žoliapjovė gali sužeisti vaikus ar augintinius. Jei žoliapjovės robotas yra pakeliamas nuo paviršiaus (pavyzdžiui, užvažiuojama ant tam tikro daikto), žoliapjovės darbas sustoja vos per porą sekundžių, todėl tai gali padėti išvengti įvairių pažeidimų.
Taigi, jei siekiate, kad rūpinimasis veja taptų kur ka paprastesnis, robotas žoliapjovė yra būtent tai, ko jums reikia. Galite net neabejoti, kad rasite tokį žoliapjovės modelį, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius, o tuomet, jei išsirinkti įrenginį būtų pernelyg sudėtinga, galėsite tiesiog pasikonsultuoti su specialistais.