Prekių katalogas

Galvos, klausos ir akių apsaugos

 • Apsauginės ausinės

  Triukšmo mažinimas 23 dB(A) NRR
   

  Kaina 1990 
  Skydelis iš organinio stiklo su apsauginėmis ausinėmis

  Naudojamas dirbant su žoliapjove. Triukšmo mažinimas  23 dB(A) NRR 

  Kaina 3290 
  Apsauginės ausinės

  Triukšmo mažinimas 25 dB(A) NRR
   

  Kaina 3299 
  Tinklinis skydelis su apsauginėmis ausinėmis

  Tinklinis apsauginis skydelis su reguliuojamąja galvos juosta ir apsauginėmis ausinėmis. Triukšmo mažinimas 25 dB(A) NRR. 

  Kaina 4990 
  SKYDELIS IŠ ORGANINIO STIKLO SU APSAUGINĖMIS AUSINĖMIS

  Naudojamas dirbant su žoliapjove. Triukšmo mažinimas 25 dB(A) NRR 

  Kaina 4990 
  Miškininko šalmas "Classic"

  Šalmas su visomis priemonėmis, kurių reikia darbui miške arba sode. 

  Kaina 4990 
  Miškininko šalmas "Functional"

  Puikus sprendimas miške dirbantiems naudotojams, norintiems patogiai ir ergonomiškai dirbti kiekvieną dieną. 

  Kaina 7990 
  ARBORISTO ŠALMAS, „SPIRE VENT”

  ŠALMAS SU VENTILIACIJA ARBO

  Kaina 13990 
  Miškininko šalmas Technical

  Lengvas, orui laidus šalmas miškininkams profesionalams.

  Kaina 13990 
  Miškininko šalmas „Functional“ su FM radiju

  Puikus sprendimas miške dirbantiems naudotojams, norintiems patogiai ir ergonomiškai dirbti kiekvieną dieną. Ausines su FM radiju. 

  Kaina 22900 
 • Apsaugos priemonės -  galvos, klausos ir akių

  Apsaugos priemonės - tai daiktai naudojami siekiant sumažinti pavojų, kuris gali sukelti rimtus sužalojimus darbo vietoje. Šie sužalojimai gali atsirasti dėl sąlyčio su cheminiais, radiologiniais, fiziniais, elektriniais, mechaniniais ar kitais pavojais. Asmeninės apsaugos priemonės gali būti pirštinės, apsauginiai akiniai ir batai, ausų kištukai ar movos, kietosios kepurės, respiratoriai, kombinezonai, liemenės, taip pat viso kūno kostiumai.

  Apsilankę mūsų elektroninėje parduotuvėje www.levantina.lt galite įsigyti šias asmenines apsaugos priemones:

  • Apsauginės ausinės pritaikytos darbams sode ar kitiems laisvalaikio darbams atlikti. Ausinės pasižymi lengvumu ir patogumu, turi plačia tvirtinimo juostą, kurį užtikrina tvirtesnį laikymąsi ant galvos. Ausinės nespaudžia ausų ir prie jų gali būti pritaisytas apsauginis skydelis.
  • Skydelis iš organinio stiklo su apsauginėmis ausinėmis puikus pasirinkimas dirbant su žoliapjovę bei kitais garsiais prietaisais dėl kurių darbo metu į akys gali patekti dirginančių medžiagų. Ausinės turi platų lankelį, kuris tvirtai priglunda ir apsauginį skydelį, kuris pagamintas iš organinio stiklo.
  • Miškininko šalmas sudarytas iš visos komplektacijos, kurį reikalinga darbui miške ar sode. Šis šalmas turi įprastinį šešių padėčių plastikinį įdėklą ir viena ranka reguliuojamą slystamąją terkšlę. Kad tiktų konkrečiam asmeniui, įdėklo gylis reguliuojamas pagal tris padėtis.
  • Tinklinis skydelis su apsauginėmis ausinėmis užtikrina patogią ausų apsaugą ir apsaugo galvą nuo žolės, dulkių ar lietaus. Į komplektaciją įeinantis antveidis „Ultra Vision“ optimaliai praleidžia šviesą.
  • Arboristo šalmas yra skirtas profesionaliam arboristui, kuriam svarbus ne tik patogumas, bet ir stilius darbe, nepakenkiant apsaugai. Šalmas yra lengvas ir lengvai vėdinamas – su juo jausitės komfortiškai.

  Tinkamas asmeninių apsaugos priemonių naudojimas

  Visos asmeninės apsaugos priemonės turi būti saugiai suprojektuotos ir pagamintos, taip pat pasižymėti patikimumu ir būti nuolat prižiūrimos. Jei asmeninės apsaugos priemonės netinkamai priglunda padidėja tikimybė, kad darbo metu jos bus veikiamos neigiamų veiksnių. Darbuotojai privalo žinoti kaip tinkamai naudoti apsaugines priemones: kaip jas užsidėti, sureguliuoti, nešioti, nusiimti po darbų. Taip pat turi būti susipažinę su priemonių apribojimais, mokėti jas tinkamai prižiūrėti, žinoti koks yra priemonių naudojimo laiku ir kaip tinkamai turi būti utilizuojamos.

  Jeigu niekaip nepavyksta išsirinkti tinkamų asmeninių apsaugos priemonių, kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais. Net neabejojame, kad sulauksite profesionalios konsultacijos ir sprendimą priimsite kur kas greičiau.