Prekių katalogas

Elektriniai pjūklai

 • Elektriniai pjūklai veikiantys iš 220V lizdo. Elektrinis pjūklas - geras pasirinkimas kai reikia dirbti uždaroje patalpoje arba netoli namų.

  Labai mažai priežiūros reikalaujantys elektriniai pjūklai pasižymi mažesniu triukšmo lygiu bei ypač maža vibracija lygininant su benzininiais pjūklais be to, nereikia ruošti kuro mišinio, jokių dūmų!

  Husqvarna 420EL

  2,0 Kw; 40 cm; 3/8"; 1,3mm

  Kaina 26900 
  29900  Sutaupykite 3000 
 • Elektriniai pjūklai

  Elektriniai grandininiai pjūklai yra laikomi iš vienų optimaliausių ir patikimiausių pasirinkimų atliekant medžio pjovimo darbus. Šie įrankiai pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu, veikia gan tyliai ir yra pakankamai lengvi. Dėl šių priežasčių darbus atlikti tampa komfortiška, o su įrankiais galima pjauti tiek storiausius medžių kamienus, tiek smulkiausias šakas. Kad įrankis veiktų netoliese turi būti įrengtas elektros lizdas.

  Tinkamo elektrinio pjūklo pasirinkimas

  Prieš perkant elektrinį grandininį pjūklą labai svarbu nuspręsti kokiems darbams atlikti jis bus naudojamas. Taip pat rekomenduojame apsvarstyti kokius medžius, kokio storio ir dydžio reikės pjauti, kokią patirtį turite naudojantis grandininiu pjūklu.

  Galite įsigyti pačių įvairiausių elektrinių pjūklų, todėl siūlome apsvarstyti keletą svarbių įrankio savybių:

  • Strypo ilgis – tai vienas iš variantų skirtas įvertinti tinkamą pjūklo dydį ir darbą, kurį jis gali atlikti. Pjūklas turintys didesnį strypą vienu nenutrūkstamu praėjimu gali pjauti didesnio skersmens medieną.
  • Įrankio galia. Elektrinio pjūklo galia ir pajėgumas priklauso įrankio įtampos, srovės stiprio ir arklio galių – kuo jų daugiau, tuo didesnė bus pjūklo galia. Galia yra svarbus faktorius dirbant su dideliais medžiais bei šakomis arba pjaunant kietą medieną, tokią kaip ąžuolas ar klevas.

  Svarbiausi dalykai dėl ko verta įsigyti elektrinį pjūklą

  1. Lengvesnė priežiūra. Kad elektrinis grandininis pjūklas veiktų, Jums tereikės į jo variklį įpilti alyvos. Grandinės sutepimas alyva yra vienintelė techninė priežiūrą, kurią reikės atlikti. Prieš naudojantis pjūklu nepamirškite užtaisyti variklio, nes kitaip įrankis neveiks.
  2. Mažiau atatrankos. Atatranka įvyksta jei judanti grandinė kreipiamojoje juostoje patenka į objektą arba bet kuriuo metu, kai grandinė suspaudžiama pjovimo pjūvyje, kai medienos pjovimą tenka nutraukti. Dėl įvykstančios atatrankos galite nesuvaldyti įrankio ir sužaloti save. Elektriniuose grandiniuose pjūkluose yra įrengto apsauginės  grandinės, tai padeda sumažinti atatranką.
  3. Nereikalingas kuras. Elektriniams pjūklams nėra reikalingas variklis, nes jie veikia elektros pagalba. Benzininiai pjūklai išjungus reikia palikti atvėsti ir jie pjovimo metu išmeta daug teršalų, o elektriniai pjūklai teršalų išmeta daug mažiau, todėl yra draugiškesni aplinkai.
  4. Tyliai veikia. Lyginant su benzininiais grandininiais pjūklais, elektriniai yra tylesni. Matuojant elektrinių grandininių pjūklų skleidžiamas garsas svyruoja nuo 90 iki 102 dB (decibelų), o benzininių grandininių pjūklų – nuo ​​106 dB iki 117 dB.
  5. Patogus paruošimas žiemos sezonui. Elektriniai grandininiai pjūklai yra lengviau paruošiami žiemos sezonui nei benzininiai. Jus tik reikės išvalyti pjūkle susidariusius nešvarumus ir padėti jį į sandėlį žiemoti.