Prekių katalogas

Tepalai, alyvos

 • Aukščiausius tarptautinius kokybės standartus atitinkantys ir aukštais eksploataciniais rodikliais pasižymintys tepalai ir alyvos skirti apsaugoti vidines įvairių žemės ūkio technikos įrengimų dalis nuo trinties ir dilimo, jie užtikrina optimalų variklio darbą, padeda išlaikyti įrenginio darbo našumą ir efektyvumą, sumažina kuro sąnaudas ir gamtą teršiančių išmetamų dujų kiekį, užtikrina patikimą apsaugą nuo korozijos.

 • Tepalai, degalai ir papildymo įranga

  Jei turite sodą ar daržą, sklypą už miesto ar vasarnamį, tikrai turite ir priežiūros darbus padedančią atlikti techniką: vejapjovę, krūmapjovę, grandininį pjūklą, gyvatvorių žirkles ar sniego pūstuvą.

  Nesvarbu, kokią ir kiek technikos turėtumėte, visai jai reikia nuolatinės priežiūros ir priemonių, be kurių ji tiesiog negalėtų veikti.

  Tam, kad visus numatytus darbus galėtumėte atlikti laiku, nepaisant sezoninių temperatūros svyravimų ar besikeičiančių aplinkos sąlygų, būtina iš anksto pasirūpinti, kad visa turima technika veiktų nepriekaištingai.

  Pirmasis žingsnis – efektyvus tepimas. Nesvarbu, kokią techniką naudojate, geras tepimas užtikrina efektyvų įrengimų veikimą ir ilgaamžiškumą.

  El.parduotuvė levantina.lt gali pasiūlyti naujausių technologijų aukšto veiksmingumo tepimo produktus, padedančius prailginti įrenginių veikimo laiką:

  • transmisinę ypatingu temperatūriniu stabilumu pasižyminčią alyvą
  • dvitaktę ir keturtaktę biologiškai suyrančią sintetinę alyvą, užtikrinančią ypač efektyvų tepimą ir švaresnį variklio darbą
  • mineralinę grandinių alyvą, skirtą intensyviai vasarą ir žiemą naudojamiems pjūklams
  • ekologiškai švarų ir biologiškai suyrantį tepalą kampinėms pavaroms
  • universalų, įvairioms detalėms skirtą tepalą
  • tepalą gyvatvorių žirklių krumplinėms pavaroms ir įrangai
  • alyvą sniego valytuvų varikliams

  Savo asortimente turime ir itin aukštos kokybės alkilato kurą (arba jo mišinį), idealiai tinkantį keturtakčiams HUSQUARNA varikliams. Šio kuro dėka užtikrinamas našus variklio darbas ir prailginamas jo tarnavimo laikas. Be to, alkilato benzinas sumažina į aplinką išmetamų teršalų kiekį, tad minimizuojama žala gamtai.

  Dar viena priežiūros prekių grupė – valikliai, padedantys tvarkingai prižiūrėti naudojamą įrangą ir suteikiantys blizgesį visoms plastmasinėms dalims.

  Specialus HUSQUARNA tepalas, skirtas gyvatvorių žirklių krumplinėms pavaroms, suteikia apsaugą įrangai, kurią nuolat ir intensyviai plauna vanduo.

  Aukštos kokybės sintetinė sniego valytuvų variklių alyva tinka naudoti esant žemai temperatūrai.

  El.parduotuvės levantina.lt pasiūloje – platus įvairiausių priedų, atsarginių dalių, degalų ir jų mišinių, mineralinės alyvos, universalių tepalų ir papildymo įrangos pasirinkimas. Kviečiame užsukti, o mūsų ekspertai padės išsirinkti tai, ko labiausiai reikia Jūsų turimos technikos priežiūrai.