Prekių katalogas

Elektrinės gyvatvorių žirklės

 • GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS GARDENA EasyCut 420/45

  420W;45cm priešpr. judantys ašmenys; ergo rankena; tarp dantų-18mm;peilių apsauga; 2.6kg.

  Kaina 8269 
  GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS GARDENA EasyCut 450/50

  450W;50cm priešpr. judantys ašmenys; ergo rankena; tarp dantų-18mm;peilių apsauga; 2.7kg.

  Kaina 10499 
  GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS GARDENA EasyCut 500/55

  500W;55cm priešpr. judantys ašmenys; ergo rankena; tarp dantų-18mm;peilių apsauga; 2.7kg.

  Kaina 12399 
  GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS GARDENA ComfortCut 550/50

  550W; 50cm priešpr. judantys ašmenys; ergo rankena; tarp dantų-27mm; peilių apsauga; 3.5kg.

  Kaina 15999 
  GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS GARDENA ComfortCut 600/55

  600W; 55cm priešpr. judantys ašmenys; ergo rankena; tarp dantų-27mm; peilių apsauga; 3.5kg.

  Kaina 18299 
  GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS GARDENA THS 500/48 08883-20

  500W; ašmenų ilgis 48cm; tarpas tarp dantų-25mm; telesk. kotas pasiekti iki 3.4m; 4.1kg.

  Kaina 19999 
  GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS GARDENA PowerCut 700/66

  700W; 65cm priešpr. judantys ašmenys su ProZone; ergo rankena; tarp dantų-27mm; peilių apsauga; su antiblokavimo funkcija; 3.7kg.

  Kaina 20499 
 • Elektrinės gyvatvorių žirklės

  Gyvatvorių žirklės yra lauko įrankiai, skirti karpyti ir formuoti gyvatvores bei įvairaus dydžio krūmus. Jos tampa puikiomis pagalbininkėmis prižiūrint parkus, dekoratyvinius sodo augalus ar želdinius. Tinkamai pasirinktos jos gali įveikti net sunkiausiai įveikiamas bei stambiausias šakas. Kad žirklės veiktų yra reikalingas maitinimo lizdas, todėl jos skirtos darbuotis tuose vietovėse kur yra elektros šaltinis bei prailgintuvas, įrankiui pajungti.

  Įsigijimo privalumai

  • Neribotas darbo laikas. Kitaip nei benzininės žirklės, pasibaigus benzinui nustotų veikti, su elektrinėmis galite dirbti visą parą. Vienintelė elektrinių gyvatvorių žirklių neveikimo priežastis – dingusi elektra, bet tai nutinka labai retai.
  • Paprastas naudojimas. Elektrinius gyvatvorių žirklių modelius valdyti yra lengviau nei benzininius. Žirklių laidą pakaks įkišti į maitinimo šaltinį ir patraukti maitinimui skirtą gaiduką.
  • Paprasta įrankio priežiūra. Šie įrankiai reikalauja mažai priežiūros. Nereikia nuolat valyti benzinui skirto bako, keisti uždegimo žvakių. Svarbiausia sąlyga norint išlaikyti elektrines gyvatvorių žirkles tvarkingas  - dažnas ašmenų pagalandimas.
  • Nedidelis svoris. Elektrinės gyvatvorių žirklės paprastai yra lengvesnės nei benzininės, todėl jomis lengviau manevruoti ir jas valdyti.

  Tinkamas naudojimas

  Prieš pradedant naudoti elektrines gyvatvorių žirkles būtina atkreipti dėmesį į oro sąlygas. Elektriniams įrankiams drėgnos oro sąlygos ir lietus gali labai stipriai pakenkti. Taip pat prieš naudojimą labai svarbu apžiūrėti darbo vietą. Ar joje saugu dirbti, nėra papildomų ar nenumatytų kliūčių. Nepamirškite tinkamų drabužių ir tinkamos avalynės, kad apsisaugotumėte nuo krentančių šakų, aštrių daiktų ir netikėtų įsipjovimų. Kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų rekomenduotina avėti neslystančius batus.

  Po pasiruošimo darbų atlikimo galima įjungti žirkles ir pradėti karpyti gyvatvores ar krūmus. Žirkles reikia suimti abejomis rankomis patogiu atstumu nuo gyvatvorės, įjungti maitinimą ir pradėti pjovimo procesą. Efektyviausias pjovimas yra pjaunant iš apačios į viršų, sukamaisiais judesiais.

  Tinkama gyvatvorių žirklių priežiūra

  Prieš pradedant, bet kokius elektrinės gyvatvorių žirklės priežiūros darbus privalu įsitikinti, kad ji išjungta ir atjungta nuo maitinimo šaltinio. Taip pat rekomenduotina mūvėti pirštines, kad išvengti įrankio praslydimo ir nukritimo. Prieš kiekvieną naudojimą turi būti pašalintos visos šiukšlės ar organinės medžiagos.

  Taip pat būtina įsitikinti, jog ašmenys nėra nutolę vienas nuo kito ir nepadarys įrankiui vidinės žalos. Po atliktų priežiūros darbų elektrines gyvatvorių žirkles galima sutempti. Taip vidaus dalys bus apsaugotos nuo per greito susidėvėjimo ar galimai atsirandančios erozijos.