Prekių katalogas

Šlapio - sauso valymo dulkių siurbliai

 • Šlapio arba sauso valymo dulkių siurbliai WDC 220

  230V/1 kW/210mbar 3600 l/min /5m kabelis/2.5m žarna/20L/7.4kg
   

  Kaina 19900 
  Šlapio arba sauso valymo dulkių siurbliai WDC 325L

  230V/1.2kW/235mbar 3700 l/min /5m kabelis/3.5m žarna/25L/8.4kg
   

  Kaina 29900 
 • ŠLAPIO - SAUSO VALYMO DULKIŲ SIURBLIAI

  Šlapio - sauso valymo dulkių siurbliai yra prietaisai, kurie naudojami efektyviai ir patogiai valyti įvairius paviršius: nuo grindų iki baldų, pašalinant dulkes, purvą, alergenus ir kitus nešvarumus. Šie siurbliai yra specialiai sukonstruoti taip, kad galėtų siurbti tiek sausą, tiek šlapią purvą, suteikiant lankstumą ir plačią naudojimo galimybę.

  Priedai ir funkcijos:

  Šlapio - sauso valymo dulkių siurbliai paprastai turi keletą funkcijų ir priedų, kurie padeda atlikti efektyvų valymo procesą. Jie dažnai turi reguliuojamą siurbimo galią ir filtravimo sistemą, kad būtų užtikrintas optimalus valymo rezultatas. Be to, šie siurbliai dažnai turi įmontuotą talpą, kurioje kaupiamas siurbtas purvas, ir lengvai valomą dulkių maišą arba konteinerį.

  Šlapio - sauso valymo dulkių siurbliai naudojami namuose, biuruose, viešbučiuose, valgomosiose, pramoninėse aplinkose ir kt. Jie yra naudingi ne tik kasdieniniam valymui, bet taip pat ir specialiems uždaviniams, tokiems kaip valymas po potvynių ar nelaimes, išvalymas po remonto darbų ar statybų, arba valymas didelėse patalpose.

  Kodėl šie siurbliai vertingi?

  Šie siurbliai yra vertingi prietaisai, nes suteikia greitą ir efektyvų valymo procesą. Jie gali pašalinti nešvarumus iš sunkiai pasiekiamų vietų, kuriuose tradiciniai siurbliai negalėtų pasiekti. Šlapio - sauso valymo dulkių siurbliai yra patogūs naudoti, lengvi manevruoti ir daugeliu atvejų turi ilgą laidą arba pasiekiamus priedus, kurie padeda pasiekti visas reikalingas sritis.

  Šlapio valymo funkcija leidžia efektyviai valyti drėgnas dėmes, skysčius ar išsiliejusius vandens šaltinius. Tai yra ypač naudinga atliekant valymo darbus, įsiplieskus gaisrams arba kitų panašių nelaimių atveju. Šiuo režimu šlapio valymo dulkių siurbliai gali pašalinti ne tik dulkes ir purvą, bet ir drėgnas dėmes, paliekant paviršių švarų ir sausą.

  Ar šie siurbliai tinka kasdieniam naudojimui?

  Sauso valymo funkcija puikiai tinka kasdieniam valymui, pašalinant dulkes, smėlį, plaukus ir kitus sausus nešvarumus iš grindų, kilimų, baldų ir kitų paviršių. Jie yra idealūs prietaisai, kurie padeda išlaikyti namų švarą ir higieną be didesnių pastangų. Šie siurbliai dažnai yra aprūpinti specialiomis teleskopinėmis rankenomis, kuriomis galima pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas, tokiu būdu didinant efektyvumą ir patogumą valant.

  Levantina šlapio - sauso valymo dulkių siurbliai yra galingi, universalūs ir patikimi prietaisai, kurie palengvina valymo procesą ir užtikrina švarą ir higieną skirtingose aplinkose.