Krūmapjovės/žoliapjovės

 Krūmapjovės: kaip rasti tinkamiausią?

Aukštos sumedėjusios žolės ir krūmų pjovimui visada praverčia krūmapjovės, kurios užtikrina greitesnį bei paprastesnį darbų atlikimą. Nors krūmapjovė nedaug kuo skiriasi nuo žoliapjovės, tačiau pastaroji neturi specialaus peilio aukštos žolės bei krūmų pjovimui. Krūmapjovė dažniausiai sveria daugiau nei žoliapjovė, todėl komplekte ji turi dvigubą diržą, užtikrinantį patogesnį darbų atlikimą. Krūmapjovių pasirinkimas šiuo metu yra ganėtinai platus, tad natūralu, jog neretai keliamas klausimas, kaip išsirinkti pačią tinkamiausią. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti ieškant tinkamiausio sprendimo?

Įvertinkite, kaip dažnai naudosite krūmapjovę

Krūmapjovės gali būti skirtos retam naudojimui, taip pat jos gali būti pritaikytos profesionaliam naudojimui arba universalios. Jei krūmapjove tenka naudotis daugiau nei kelis kartus per metus, tačiau nėra reikalingos itin galinga krūmų ar sumedėjusios žolės pjovimo įranga, universali krūmapjovė gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu.

Krūmapjovės pritaikymas

Didžioji dalis krūmapjovių gali būti naudojamos su diskiniais pjūklais, su kuriais galima pjauti iki 15 cm skersmens medelius ar sausuolius. Tam tikrais atvejais krūmapjovė gali būti pritaikoma ir nesudėtingiems miško darbams, tad tuomet, jei tokia galimybė jums yra aktuali, pasidomėkite, ar jus dominanti įranga gali būti naudojama su įdėtais diskiniais pjūklais.

Krūmapjovės gamintojas

Nesvarbu, kaip dažnai bus naudojama krūmapjovė, visada tikimasi, kad jos tarnavimo trukmė bus pakankamai ilga. Taigi, palanku įvertinti, kokių gamintojų produkcija yra sulaukusi pačių geriausių atsiliepimų. Naudingos informacijos galėsite rasti tiesiog naršydami internetinėje erdvėje, ir netrukus galėsite priimti vienokį ar kitokį sprendimą.

Kiek pinigų esate nusiteikę investuoti į krūmapjovę?

Krūmapjovių kainos gali labai varijuoti, tad pasvarstykite, kokią pinigų sumą galite skirti šios technikos įsigijimui. Neapsiribokite vien tik viena parduotuve: galite pasidomėti, kiek tam tikra jus dominanti krūmapjovė kainuotų skirtingose pardavimo vietose, ir tai jums padės kur kas paprasčiau rasti tinkamiausią pasirinkimą.
Jei kiltų dvejonių, kokios krūmapjovės galėtų būti geriausiu pasirinkimu, tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums suteiks visą svarbiausią informaciją apie siūlomą produkciją, ir priimti tam tikrą sprendimą galėsite kur kas greičiau ir paprasčiau.