Prekių katalogas

Žaislai ir dovanos

 • Husqvarna žaisliniai įrankiai, kurie atrodo kaip tikri! Mūsų asortimentą sudaro žaislinis grandininis pjūklas, žaislinė vejapjovė, žaislinė žoliapjovė, žaislinės gyvatvorių žirklės, žaislinis lapų pūstuvas ir žaislinis robotas vejapjovė.

 • Žaislai ir dovanos

  Vaikystė – tai pats žavingiausias ir žaismingiausias tarpsnis. Vaikai dar tik mokosi pažinti pasaulį, domisi įvairiais dalykais ir visur mato vien pozityvius dalykus. Vaikai labai mėgsta žaislus, o žaislai turi atitikti vaiko poreikius, būti parenkami pagal amžių. Kai ateina vaiko gimtadienis, kai vaiką aplanko seneliai, giminaičiai, dažniausiai jam įteikia dovanas. Dovanos gali būti pačios įvairiausios, tačiau prieš išrenkant tinkamą verta pasidomėti kas patinka vaikui.

  Kaip išrinkti tinkamą dovaną vaikui?

  Išrinkti tinkamą dovana vaikui nėra paprasta, todėl prieš apžvelgdami dovanų ir žaislų idėjas, dalinamės keliais patarimais, kurie tikimės padės ties dovanos išrinkimu.

  1. Prieš renkant tinkamą dovaną derėtų įvertinti vaiko amžių, žinoti vaiko lytį, galimas alergijas įvairioms medžiagoms.
  2. Atsižvelgti į vaiko mėgstamas spalvas, kokie žaislai vaikui patinka, kokius žaidimus mėgsta žaisti (jeigu nuspręsite dovanoti stalo žaidimą).
  3. Rekomenduojama atkreipti dėmesį į charakterio ypatybes: vaikas judresnis ar ramesnis, drovesnis ar aktyvesnis, patinka žaisti vienam ar su draugais.
  4. Jeigu norite išrinkti tikrai tinkamą dovaną vaikui, tai prieš renkant būtinai pasitarkite su vaiko tėvais. Tėvai augina vaiką, mato kokie dalykai vaikui patinka, o kokie ne, kaip jis vystosi. Tik tėvai geriausiai žino apie savo vaiką ir jums pateiks teisingiausią informaciją.

  Jūsų vaikas domisi sodo darbais ir ieškote jo pomėgį atitinkančios dovanos? Apsilankę www.levantina.lt rasite tokias dovanas:

  • Žaislinė žoliapjovė puikus pasirinkimas vyresniems vaikams, kurie domisi žolės pjovimu. Žaislo ašmenys šviečia žalia šviesa ir sukasi aplink. Žaislinės žoliapjovės garsas yra autentiškas tikros žoliapjovės garsui.
  • Žaislinis „Husqvarna“ grandininis pjūklas atrodo kaip tikras, medžių pjovimui, šios firmos grandininis pjūklas. Tinkamas naudoti vaikams nuo 3 metų. Žaislas skleidžia tikrovišką grandininio pjūklo garsą, o grandinė sukasi.
  • Į „Husqvarna“ žaislų rinkinį įeina žaislinis grandininis pjūklas, plastikinis šalmas ir pirštinės vaikams. Šis žaislų rinkinys leis jūsų vaikui pasijausti tikru medkirčiu!
  • Žaislas 550XP pjūklo rinkinys atrodo kaip tikras „Husqvarna 550XP“ grandininis pjūklas su papildomomis vaikų dydžio žaidimų apsaugos priemonėmis!
  • Burbulų pūstuvas suteiks vaikui nevaržomą laisvę išpūsti norimą burbulų kiekį. Tinkamas naudoti vaikams nuo 3 metų. Žaislas yra kuprinės tipo, todėl vaikui tereikės užsidėti dovanotą žaislą ant pečių, suaktyvinti gaiduką ir stebėti pučiamus burbulus.

  Šiuos žaislus akimirksniu pamėgs vaikai, todėl neabejojame, kad nepasigailėsite juos įsigiję.