Prekių katalogas

Skarifikatoriai ir aeratoriai

 • Skarifikatorius Husqvarna S 138C

  Elektrinis skarifikatorius 220V; 46 L; 38cm; 21 kg;  

  Kaina 27900 
  Skarifikatorius Husqvarna S 138i

  36 V; 46 L; 38cm; 2+1 21 kg; be baterijos ir krovikl.  

  Kaina 39900 
  Skarifikatorius Husqvarna S 138i (su baterija ir įkrovikliu)

  36 V; 46 L; 38cm; 2+1 21 kg; BLI20 +QC80; su krepšiu; papild.ašis.

  Kaina 64900 
  Skarifikatorius Husqvarna S 500 PRO

  Stumiama,Nominali galia 4.5 kW. 

  Kaina 139900 
 • Skarifikatoriai ir aeratoriai

  Vejos skarifikatorius – įranga, kuri pašalina smulkų sluoksnį senų žolės stiebų, negyvų samanų ar lapų. Skarifikatorius gali būti rankinis arba elektrinis. Taip pat padeda aeruoti dirvą veikdamas kaip galingas grėblys. Dėl šios priežasties pjaunamas plotas tampa sveikesnis, nustoja augti įvairios piktžolės.

  Aeratoriaus pagalba be vargo pašalinsite nukritusius lapus ar nupjausite žolę. Aeracija apima dirvožemio perforavimą mažomis skylutėmis, kad oras, vanduo ir maistinės medžiagos prasiskverbtų į žolės šaknis. Aeravimo būdu užauginama stipresnė bei energingesnė veja. Kai kurie iš aeratorių turi patogią smulkinimo funkciją, kuri leidžia į surinkimo krepšį sutalpinti itin daug lapų ir taip paruošti juos kompostuoti. www.levantina.lt internetinėje parduotuvėje įsigysite kokybiškiausius ir profesionaliausius skarifikatorius.

  Skarifikatoriai

  Skarifikatorių verta įsigyti turint labai samanotą ar šiaudinę veją. Skarifikavimas yra puikus būdas norint suteikti vejai gaivumo, sulaužant samanas ir leidžiant šviesai bei orui pasiekti žolę. Skarifikatoriaus naudoti kiekvieną savaitę tikrai nereikės - turėtų pakakti kruopščių pastangų kartą ar du per metus, tačiau stengtis to nedaryti vasaros įkarštyje, kadangi vejai po skarifikavimo reikia laiko atsigauti, todėl geriausia tai daryti pavasarį arba rudenį. Svarbiausia įsitikinti, kad nėra per karšta ar per šalta.

  Po skarifikavimo darbu reikės šiek tiek laiko, kad veja būtų atsigavusi. Kai veja atsigaus, ją galite pjauti paprasta vejapjove, kad surinktumėte nudžiūvusią žolę ar samanas, jeigu veja atrodo per daug sausa – palaistykite. Taip pat veją galite pabarstyti trąšomis, kad greičiau atsigautų.

  Aeratoriai

  Vejos aeracija – tai procesas, kai į dirvą pradurtos mažos skylutės, kurios padeda gyvybiškai svarbiems elementams, tokiems kaip oras ir vanduo, patekti į žolės šaknis. Šis procesas padeda šaknims įaugti giliai, o tai savo ruožtu sukuria tvirtesnę ir gyvesnę veją. Vejos aeracijos procesui yra pasitelkiami aeratoriai.

  Aeraciją atlikti reikalinga,, nes:

  • Sumažinamas dirvožemio spaudimas. Sutankintas dirvožemis neleidžia, vandeniui ir trąšoms patekti į vejos šaknų sistemą.
  • Pašalinamas negyvos žolės sluoksnis. Negyvos žolės sluoksnis, besikaupiantis ant vejos, susikaupia storu sluoksniu ir atima iš žolės reikalingą lietų bei maistines medžiagas,
  • Padidinamas maistinių medžiagų prieinamumas. Aeracijos dėka vanduo ir maistinės medžiagos prasiskverbia į dirvą.
  • Sukuriama storesnė veja. Aeracija skatina šaknų vystymąsi ir augimą. Persėjimas atliekamas kartu su aeracija, pagerina sėklos ir dirvožemio sąlytį, kuris reikalingas dygimui ir taip sukuria drėgną, apsaugotą aplinką, optimalią daigų augimui ir vystymuisi.