Prekių katalogas

Pjūklai arboristams

 • Motoriniai specializuoti pjūklai arboristams 

  Grandininis pjūklas Husqvarna T435

  1.5 kW; 30 cm; 3/8"; 1,3 mm; 3.4 kg

  Kaina 54900 
  GRANDININIS PJŪKLAS HUSQVARNA T525

  1.0 kW; 26 cm; 3/8"; 1,3 mm; 3.1 kg 

  Kaina 64900 
  GRANDININIS PJŪKLAS HUSQVARNA T540 XP MARK III

  1.9 kW; 14'' - 35 cm; 0,325"; 1,1 mm; 4.1 kg; AT, X-CUT

  Kaina 89900 
 • Pjūklai arboristams

  Grandininiai pjūklai itin tinkamas pasirinkimas kai reikia atlikti medienos pjovimo ar kitus statybos darbus, nes šių pjūklų paskirtis pjauti medžius gyvenamųjų namų, sodybų ar miškų teritorijoje. Taip pat šie įrankiai puikiai pasitarnauja smulkinant smulkias arba stambias medžių šakas. Pjūklais gali naudotis tiek patyrę, tiek pradedantys medžių pjovėjai ir jų galite įsigyti pačiomis įvairiausiomis kainomis.

  Grandininio pjūklo savybės

  Prieš pirkdami grandininį pjūklą apsvarstykite kokį darbą ar darbus norėsite su juo atlikti. Taip pat verta apmąstyti kokie storiausi ir didžiausi medžiai bus pjaunami, kokią turite patirtį naudojantis įrankiu – tai turės didelę įtaką grandininio pjūklo pasirinkimui. Įvairių gamintojų ir prekės ženklų grandininiai pjūklai turi pačių įvairiausių funkcijų, kurios atitinka skirtingus darbo reikalavimus.

  Pagal strypo ilgį lengvai nuspręsite kiek medžių ir kokių dydžių pjūklas gali nupjauti. Pjūklas turintys ilgesnį strypą vienu praėjimu galės perpjauti didesnio skersmens medieną, o pjūklas su trumpesniu strypu greičiausiai nenutrūkstamai neperpjaus plataus skersmens medienos. Geriausi grandininiai pjūklai skirti naudoti namų aplinkoje paprastai yra nuo 6 colių mažesnių elektrinių pjūklų iki 20 colių didesnių, benzininių modelių.

  Elektriniai ir smulkūs benzininiai pjūklai tinka mažiems ir ploniems medžiams pjauti bei genėti. Kuo didesnė pjūklo įtampa, galia ir pajėgumas, tuo su didesniais iššūkiais įrankis susitvarkys.

  Grandininio pjūklo saugos įranga

  Saugos priemonės  yra būtinos naudojant grandininį pjūklą. Į saugos įrangą dažniausiai įeina:

  • Akių apsauga su šoniniais skydais
  • Klausos apsaugos priemonės: ausinės arba ausų kištukai
  • Batai priekyje pagamintais iš plieno ir su neslystančiais padais
  • Kieta kepurė apsauganti galvą pjovimo metu

  Taip pat kaip apsaugos priemones pjovimo metu galima naudoti:

  • Atsparias pjūviams kelnes
  • Pirštines su sukibimo paviršiais, tos kurios yra atsparios pjovimams
  • Šalmai su veido, kaklo apsaugomis ir ausinėmis

  Elektriniai ar akumuliatoriniai grandininiai pjūklai

  Elektriniai grandininiai pjūklai tinka smulkiems darbams atlikti – kirpimui, genėjimui bei tokiems pjovimo darbams atlikti kuriems reikia mažiau energijos. Šie pjūklai yra tylesni, reikalauja mažiau priežiūros ir yra lengviau užvedami, lyginant su dujiniais ar benzininiais.

  Įsigijus akumuliatorinį grandininį pjūklą būsite tikri dėl didesnio įrenginio mobilumo ir mažesnę vibraciją darbo metu. Kadangi pjūklų veikimui nereikalingas kuras, tai jų veikimo meti nėra išmetamos į aplinką jokios kenksmingos medžiagos. Kai kurie pjūklai turi variklius be šepetėlių ir galingesnes baterijas, kurios užtikrina galingesnį veikimą ir ilgesnį variklio darbą. Taip atliksite sunkesnius darbus, galėsite pjauti rąstus arba labai storus medžių kamienus.