Prekių katalogas

Pirštinės

 • Pirštinės

  Darbinės pirštinės - tai darbo drabužis apsaugantis jūsų rankas nuo išorinių jėgų, cheminių medžiagų ir kitų pavojų tykančių darbo metu. Darbinių pirštinių nenaudojimas darbo metu didina susižeidimų tikimybę, o dėl šios priežasties gali sutrikti arba sustoti darbo procesai, jeigu darbuotojas susižaloja.

  Kad darbai vyktų optimaliai labai svarbu darbines pirštines dėvėti pagal reikalavimus. Turi būti užtikrintas visiškas sukibimas, o medžiagos turi atitikti kiekvienos pramonės šakos specifinius poreikius. Pirštinės prigludimas turi tikti dėvėtojui, kad su jomis būtų patogu dirbti ir sudėtingos užduotys būtų atliekamos paprasčiau. Pirštinės taip pat turi būti patogios, užtikrinant, kad medžiaga būtų švelni odai ir jos nebraižytų.

  Pirštinių tipai

  • Bendrojo naudojimo darbinės pirštinės- tai pirštinės naudojamos statybininkų, santechnikų, mechanikų, gamyklų darbuotojų ir pan. Pirštinių dėvėjimas apsaugo nuo susidarančios trinties, pūslių bei opų susidarymo.
  • Cheminėms medžiagoms atsparios darbinės pirštinės apsaugo rankas nuo įvairių cheminių medžiagų ir valymo priemonių. Prieš paleidžiant pirštines į rinką jos turi atitikti reikalavimus priklausomai nuo cheminės medžiagos stiprumo ir gaminio tipo.
  • Pramušimams atsparios darbinės pirštinės apsaugo nuo aštrių ir pavojingų daiktų, tokių kaip: vinys, varžtai ar statybinės šiukšlės. Tačiau pirštinės neapsaugo nuo plonų ir aštrių daiktų kaip adatos ar stiklo šukės.
  • Elektrą izoliuojančios pirštinės yra pagamintos iš latekso medžiagos ir yra skirtos apsaugoti nuo elektros įtampos. Šio tipo pirštinės turi būti tikrinamos kas 6 mėnesius, kad būtų užtikrinta optimali apsauga.
  • Darbo pirštinės skirtos dirbti karštoje arba šaltoje aplinkoje apsaugo dirbant esant žemai oro temperatūrai. Taip pat pirštinės apsaugo nuo karščio, kurį sukelia orkaičių ir kitų elektros prietaisų naudojimasis, suvirinimo ir kiti darbai. Pirštinės skiriasi priklausomai nuo naudojimo, liepsnos ar kibirkšties tipo.
  • Vienkartinės darbo pirštinės suteikia vienkartinę apsaugą nuo įvairiausių pavojų. Pirštinės dėvėtojui suteikia lankstumo atliekant įvairias užduotys. Priklausomai nuo darbo pobūdžio vienkartinės pirštinės gali būti naudojamos daugelyje pramonės šakų.
  • Pjūviams atsparios darbinės pirštinės pasižymi atsparumu pjovimui. Pirštinės naudojamos daugelyje pramonės šakų, įvairioms reikmėms: plieno ir stiklo tvarkymas, medienos tvarkymas ar automobilių gamyba. Pjūviams atsparios pirštinės dažnai turi antrinės apsaugos ypatybes atsižvelgiant į pramonės šaką ir naudojimo paskirtį.