Prekių katalogas

Sodo traktoriukai šoniniu išmetimu

 • Jei pjaunate pievą ar veją rečiau - reiktų rinktis traktoriuką su šoninio išmetimo funkcija, kad išvengtumėte žolės strigimo ar užsikimšimo. Šio tipo traktoriukai lengvai susitvarko su aukštesne žole, drėgna ar tankia žole.

  Traktoriukai yra unversalųs, įvairių priedų dėka juos galima panaudoti įvairiems tikslams - sniego valymui, priekabos tempimui, trąšų išbarstymui ir kitoms paskirtims. 

  SODO TRAKTORIUKAS HUSQVARNA TS 112

  Husqvarna ser 412cc; 8.4 kW; hidrostatas; 95 cm;   

  Kaina 249900 
  SODO TRAKTORIUKAS HUSQVARNA TS 114

  Husqvarna HS 452AE 452cc; . 9.0 kW; hidrostatas; 95 cm;
   

  Kaina 299900 
  SODO TRAKTORIUKAS HUSQVARNA TS 138L

  Husqvarna ser 452cc ; 8.5kW hidrostatas; 97 cm; svirtinė pavara

  Kaina 249900 
  Sodo traktoriukas Husqvarna TS 138

  Husqvarna ser 452cc; 8.9kW hidrostatas; 97 cm;

  Kaina 269900 
  SODO TRAKTORIUKAS HUSQVARNA TS142L

  Husqvarna ser 452cc ; 8.9kW hidrostatas;9107 cm; svirtinė pavara

  Kaina 309900 
  SODO TRAKTORIUKAS HUSQVARNA TS 142T

  B&S Endurance 656 cc; 11.1 kW ; hidrostatas; 107 cm; 2 cil.   

  Kaina 399900 
  SODO TRAKTORIUKAS HUSQVARNA TS 146TXD

  B&S Endurance 656 cc; 10.08 kW ; hidrostatas; 117 cm; 2 cil.; LED, Lux sėdynė     

  Kaina 529900 
 • Sodo traktoriukai šoniniu išmetimu

  Sodo traktoriukas – tai vienas iš geriausių pasirinkimų palengvinantys Jūsų darbą akimirksniu. Sodo traktoriukai skiriasi savo dydžiu, galingumu, kaina. Jeigu turimos vejos plotas užima daug vietos, rekomenduojame rinktis didesnį ir galingesnį sodo traktoriuką, taip vejos pjovimo darbai bus atlikti kur kas greičiau. Jeigu vejos plotas nėra didelis ir ją pjaunate rečiau, reikėtų rinktis traktoriuką su šoninio išmetimo funkcija. Taip išvengsite žolės strigimo, užsikišimo, susitvarkysite su aukštesne, drėgna ar tankia žole.

  Sodo traktoriuko privalumai

  • Daugiafunkcinis darbas ir valdymas. Traktoriukas vairuojamas abejomis rankomis, toks vairavimo būdas suteikia komfortą, stabilų valdymą bei užtikrina saugų darbą. Pjaudami veją galite pasirinkti skirtingus pjovimo būdus iš trijų sistemų: mulčiavimą, surinkimą arba žolės išstūmimą.
  • Lengva įrenginio priežiūra. Greitai ir lengvai nuimsite nebetinkamus pjovimo peilius ir pakeisite juos naujais. Taip pat sustiprinti ir milteliniu būdu padengti pjovimo agregatai užtikrins sodo traktoriuko patvarumą ir atsparumą korozijai.
  • Komfortas. Pjovimo metu turėsite galimybę naudotis daugeliu funkcijų, tokių kaip: spyruoklinės sėdynės, reguliavimas ar sėdynės aukščio pritaikymas savo ūgiui. Pjaudami veja galėsite greitai manevruoti lengvai perjungdami priekinę ir atbulinę pavarą. Taip pat galėsite sklandžiai reguliuoti greitį itin jautriu akceleratoriaus pedalu.

  Dalykai į kuriuos būtina atsižvelgti perkant sodo traktoriuką

  • Vejos plotas. Jeigu vejos plotas yra pakankamai didelis, be jokių kliūčių, rekomenduotina įsigyti didesnį sodo traktoriuką, kad greičiau būtų nupjaunama veja. Mažesnį įrenginį geriausia rinktis, turint mažesnius vejos plotus arba susiduriant su daugiau kliūčių: krūmai, medžiai, akmenys, kad jas būtų galima lanksčiai pravažiuoti.
  • Kolektorius ar šoninis išmetimas?  Sodo traktoriukai padeda pasiekti aukščiausios klasės rezultatų, naudojant tinkamai pasirinktą pjovimo būdą. Jeigu norite tvarkingos vejos geriausia rinktis modelį su integruotu rinktuvu. Norint greitai ir efektyviai nupjauti veja reikėtų rinktis modelį su šoninio išmetimo funkcija, o mulčiavimo funkciją galite panaudoti tada, kai veją reikia tręšti.
  • Tinkami priedai. kad įrenginį galėtumėte naudoti visais metų sezonai turite pasirinkti tinkamus priedus. Sodo traktoriukas gali būti panaudotas kaip lapų rinktuvas, samanų grėblys, skarifikatorius ar barstytuvas. Taip pat įrenginio gale gali būti pritvirtinta priekabą, kuri palengvins darbus sode.