Prekių katalogas

Lapų pūstuvai

 • Lapų pūstuvas Husqvarna 125B

  0.8 kW; 76 m/s ; 12.0 m³/min; 4.3 kg

  Kaina 34900 
  Lapų pūstuvas Husqvarna 125BVx

  0.8 kW; 76 m/s ; 12.0 m³/min; 4.3 kg

  Kaina 42900 
  Lapų pūstuvas Husqvarna 525Bx

  1.0 kW; 70 m/s; - 86m/s; 13 m³/min; 4.3 kg

  Kaina 49900 
  Lapų pūstuvas HUSQVARNA 360BT

  2.8 Kw; 18 m³/min; 1512 m³/h; 10.5 kg;

  Kaina 64900 
  Lapų pūstuvas Husqvarna 350BT

  1.6 Kw; 14 m³/min; 80.47 m/s; 10.21 kg;

  Kaina 69900 
  Lapų pūstuvas Husqvarna 570BTs

  2.9 kW; 105.7 m/s; 21.8 m³/min; 11.2 kg 

  Kaina 99900 
  Lapų pūstuvas Husqvarna 580BTs

  3.3 kW; 92.2 m/s; 25.7 m³/min; 11.8 kg

  Kaina 109900 
 • Lapų pūstuvai

  Atėjus rudeniui soduose atsiranda vis daugiau nukritusių lapų, kuriuos reikia pašalinti. Įprasta lapus grėbti grėblių, bet su lapų pūstuvu šį darbą atliksite kur kas greičiau, paprasčiau ir apsaugosite save nuo įvairiausių susižalojimų. Įrenginio dėka ne tik supūsite lapus į vieną vietą, bet ir turėsite galimybę surinkti arba nupūsti kitas susidariusias atliekas sode.

  Lapų pūstuvo tipai

  Rankiniai lapų pūstuvai yra populiariausias pasirinkimas tarp vartotojų. Šis lapų pūstuvo tipas yra puikus pasirinkimas, kai reikia atlikti smulkius surinkimo ir nupūtimo darbus.

  Lapų pūstuvai - kuprinė. Kuprinės tipo lapų pūstuvai yra puikus pasirinkimas, kai turite didesnę sodą, kadangi išvengsite prietaiso nešiojimo rankose ir į kuprinę lapų surinksite daug daugiau nei dirbant su rankiniu lapų pūstuvu.

  Elektriniai ar akumuliatoriniai lapų pūstuvai?

  Elektriniams lapų pūstuvams reikalingas standartinis elektros lizdas. Tačiau įrenginys reikalauja mažiau priežiūros lyginus su benzininiais ar dujiniais lapų pūstuvais, tik juos riboja laido ilgis ir reikalingas elektros šaltinis. Dėl šių priežasčių elektrinius lapų pūstuvus geriausia rinktis dirbant mažesniuose soduose ir ten kur yra priėjimas prie elektros šaltinio. Taip pat įrenginys yra lengvas, todėl tinkamas pasirinkimas namų šeimininkams ieškantiems lengvai valdomo lapų pūstuvo.

  Akumuliatoriniai lapų pūstuvai veikia įkraunamos  baterijos dėka. Svarbiausia sąlyga, prieš darbą nepamirškite baterijos pakrauti, o jeigu dirbate didesnėje teritorijoje galite įsigyti papildomą bateriją, kad išsikrovus vienai pasinaudotumėte atsargine. Baterijos veikimo laikas priklauso nuo gamintojo, dydžio ir baterijos tipo, todėl prieš įsigyjant akumuliatorinį lapų pūstuvą rekomenduojama pasidomėti kiek laiko veikia baterija. Šie lapų pūstuvai neužima daug vietos, yra lengvi, manevringi ir su jais galite dirbti, bet kokiame sode.

  Lapų pūstuvo savybės

  • Gamintojai nurodo su skaičius, kurie apibūdina oro išeigą: CFM ir MPH. CFM matuoja kiek oro išleidžia lapų pūstuvas, o MPH matuoja oro judėjimo greitį. Jeigu CFM skaičiai yra dideli, tai tokiu atveju lapų pūstuvas vienu metu nupūs daugiau lapų ir pakels sunkesnes sodo atliekas ar šlapius lapus.
  • Renkantis lapų pūstuvą geriausia ieškoti įrenginio, kuris yra manevringas, patogus. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tokias funkcijas: greičio reguliavimas, įrenginio išjungimo bei įjungimo funkcijos turi būti lengvai pasiekiamos.
  • Labai svarbu dėmesį atkreipti ir į purkštukų dizainą. Jeigu lapų purkštukai tinkami lapai nupučiami ar surenkami bus kur kas paprasčiau, o apvalūs purkštukai lengviau pakels šlapius lapus ar sunkesnes sodo atliekas.
  • Daugelyje lapų pūstuvų galite pakeisti antgalius arba naudoti adapterius oro srauto formai pakeisti.