Prekių katalogas

Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower AM 430X

 • Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower AM 430X

  Kaina 349900 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  Automatinis įkr.; 0-32 arų sklypams, lempos, Connect, be instal.priedų 

  Gamintojas
  Husqvarna
 • AUTOMOWER® 430X
  Pažangus „X-line“ serijos asortimento modelis, kurį siūlo pasauliniai robotų vejapjovių lyderiai. Pakankamai išmanus savarankiškai nupjauti didelį plotą ir sudėtingas vejas, pavyzdžiui, įvairūs siauri pravažiavimai, kliūtys, nelygus reljefas ir šlaitai, kurių posvyris siekia iki 45 %. GSP pagrindu veikianti navigacija ir tokios funkcijos kaip „Automower® Connect“ užtikrina, kad jūsų veja bus žalia, sveika ir tobulai nupjauta.„Automower® Connect“ programėlė užtikrina visišką kontrolę: sekimą, bendravimą ir naujinimą bet kuriame pasaulio kampelyje. 

  Pjovimo aukštis, min.–maks.: 20-60 mm
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju: Taip
  Didžiausias darbo vietos nuolydis: 45 %
  Darbinio ploto pajėgumas: 3200 m² 

  Automower® Connect programėlė
  Mėgaukitės Husqvarna Automower® Connect programėlės suteikiamu patogumu pilnai valdyti su savo išmaniuoju telefonu. Stebėkite ir valdykite savo Husqvarna robotą vejapjovę kiekviename žingsnyje – Jums nebereiks pjauti vejos patiems, kad turėtumėte puikų rezultatą. Su Automower® Connect vejos priežiūra nekels jokių rūpesčių. Priklausomai nuo modelio, galimas mobilus, Wi-Fi ir Bluetooth ryšys.
  *Bluetooth® ryšys veikia 30 metrų atstumu. Wi-Fi ryšys veikia iš bet kurios pasaulio vietos tol, kol robotas vejapjovė prijungtas prie Wi-Fi. Mobilus ryšys veikia iš bet kurios pasaulio vietos ir suteikia 10 metų mobiliųjų duomenų kontraktą*. *Įskaičiuotas Automower® Connect 10 metų kontraktas galioja tik su sąlyga, jei trečioji šalis užtikrina pakankamą mobiliojo ryšio aprėptį vietovėje.
  Navigacija su GPS
  Vejapjovėje sumontuota GPS sistema sukuria sodo žemėlapį, apimantį ribinius ir nukreipiamuosius laidus. Tada „Husqvarna Automower®“ užregistruoja, kurias sodo dalis jau nupjovė, ir atitinkamai pakoreguoja pjovimo planą. Tai užtikrina optimalų pjaunamos vejos ploto parinkimą ir puikius pjovimo rezultatus.
  Mobile phone with Smart home apps grass background + IFTTT
  Valdymas balsu
  Visi robotai vejapjovės su "Husqvarna Automower Connect" mobiliąja programėle yra suderinami su "Amazon Alexa" ir "Google Home". Tai reiškia, kad robotas vejapjovė vykdys balsu jam pateiktas komandas ir jūs galėsite paleisti, sustabdyti ar gauti informaciją apie esamus roboto vejapjoves nustatymus.
  GPS apsauga nuo vagystės
  Gaminiai, turintys GPS stebėjimo funkciją, iškart sekami per GPS sistemą ir jų buvimo vietos informacija siunčiama į jūsų įrenginio programėlę „Automower Connect®“. Sumažinkite vagystės riziką ir visada žinokite, kur yra jūsų vejapjovė.
  Išmanusis valdymas per IFTTT
  Dar patogiau integruokite „Automower®“ į savo išmaniuosius namus, valdydami jį per IFTTT programėles. Naudokitės išmaniuoju ryšiu per programėlę „Automower® Connect“ arba tiesiog susikurkite scenarijų naudodami IFTTT. Gal norite, kad jūsų vejapjovė grįžtų į stovėjimo vietą, kai vaikai grįžta namo iš mokyklos arba kai orų prognozė rodo stiprų lietų? O gal apskritai norite, kad ji veiktų pagal orus? IFTTT (angl. If This, Then That – jei taip, tada taip) naudoti labai paprasta.
  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukštį greitai pareguliuoja elektra valdomas aukščio reguliatorius, lengvai pasiekiamas iš pagrindinio meniu.
  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, vejapjovė pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir vejapjovės dėvėjimąsi.
  Automatinis koridorių suradimas
  „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.
  „GeoFence“
  Programėlėje „Automower® Connect“ nustatę vejapjovei „GeoFence“ zoną, gausite pranešimus į telefoną, jei vejapjovė bus perkelta už šios zonos ribų. Sumažinkite vagystės riziką ir visada žinokite, kur yra jūsų vejapjovė.
  Nutolę darbo pradžios taškai x5
  Tolygus pjovimo rezultatas visoje vejoje dėl galimybės pradėti pjovimą iš trijų skirtingų pradžios taškų, pagal gido kabelį, vedantį prie įkrovimo stotelės. Su aktyvia GPS navigacija (turi konkretūs modeliai), nuotoliniai pradžios taškai yra nustatyti automatiškai ir rankiniu būdu jų nustatyti nereikia.
  Balanso kontrolė
  Automatiškai nustato disbalansą pjovimo sistemoje, sukeltą sulinkus, nesant ar dvigubai sumontavus ašmenis.
  Spiralinis pjovimas
  Pasiekęs plotą, kuriame žolė aukštesnė nei vidutinė, Husqvarna Automower važinės spiralės formos trajektorija ir išlygins skirtumus.
  Taškinis pjovimas
  Specialus režimas ribotam aukštesnės žolės plotui greitai nupjauti. Tai ypač praverčia, pavyzdžiui, tada, kai patraukus sodo baldus reikia nupjauti žolę toje vietoje, kur jie stovėjo. Vejapjovę pastatykite pageidautinoje vietoje ir pasirinkite taškinį („Spot“) pjovimo režimą. Vejapjovė pradės judėti spirale su tankiomis vijomis ir, kai užbaigs, perjungs automatinį režimą.
  Skirtingi profiliai
  Paprasta naudoti vieną robotą vejapjovę daugelyje vietų. Suteikite skirtingus pavadinimus kiekvienam profiliui ir priskirkite skirtingus nustatymus.
  Antrinis plotas
  Jei jūsų veja sudaryta iš dviejų atskirų plotų, instaliuodami vejapjovę galite nustatyti antrinį plotą. Norėdami nustatyti antrinį plotą, turite pakloti kontūro kabelį taip, kad aplink tą plotą sukurtumėte salą. Baigę instaliaciją, turėsite rankiniu būdu nugabenti vejapjovę iš vieno ploto į kitą, o vejapjovė tuos plotus pjaus nustatytą laiko tarpą, kol išseks akumuliatorius.
  „Automower® X-Line“
  „Husqvarna Automower® X-Line“ – tai funkcionaliausia mūsų vejos robotų serija, skirta tiems, kas ieško aukščiausio lygio gaminių. Turi visą paketą funkcijų, įskaitant „Automower® Connect“ su GPS apsauga nuo vagystės, GPS navigaciją, priekinius šviesos diodų žibintus, priekinį guminį buferį ir „X-Line“ dizaino korpusą.
  Klaviatūra su apšvietimu
  Galimybė koreguoti nustatymus net ir tamsiu paros metu. Dėl efektyvios klaviatūros su apšvietimu visi mygtukai aiškiai matomi ir tamsiuoju paros metu.
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu. 

  Pajėgumas
  Darbinio ploto pajėgumas 3 200 m²
  Kontūro tipas Wire
  Didžiausias nuolydis prie kontūro kabelio 15 %
  Didžiausias darbo vietos nuolydis 45 %
  Maksimalus aktyvus laikas 24 h
  Paieškos sistema Quadsearch (4 tipai)
  Gido kabelis 2
  Įkrovimo sistema Automatinė
  Bendri matmenys
  Svoris 13 kg
  Gaminio ilgis 72 cm
  Gaminio plotis 56 cm
  Gaminio aukštis 31 cm
  Gaminio duomenys
  Spalvos kodas Pilka
  Garso lygis 58 dB(A)
  Apsaugos indeksas (IP kodas) IPX4
  Baterijos tipas Ličio jonų
  Baterijos talpa 5 Ah
  Įkrovimo srovė 4,2 A
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo 145 min
  Tipinis įkrovimo laikas 50 min
  Vidutinis energijos suvartojimas per mėn. maksimaliai naudojant 18 kWh
  Vidutinės energijos sąnaudos, naudojant maksimaliai 3 200 m²
  Pjovimo sistema
  Pjovimo sistema 3 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  Pjovimo aukštis, min-max max 60 mm
  Pjovimo aukštis, min-max min 20 mm
  Pjovimo plotis 24 cm
  Pjovimo aukščio reguliavimas Elektrinis
  Praslydimo plokštė Taip
  Dviguba pjovimo kryptis Taip
  Valdymas
  Vartotojo sąsaja Klaviatūra ir ekranas/Programėlė
  Informacinis skydelis Monochrominis grafinis ekranas 2,8”
  Belaidis ryšys Bluetooth®, Mobilus
  Valdoma programa Automower® Connect
  Išmaniųjų namų integracija Taip
  Programinės įrangos atnaujinimas Prekybos atstovų paslauga
  Saugumas
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju Taip
  GeoFence Taip
  PIN kodas Taip
  Signalizacija Taip
  Pakėlimo daviklis Taip
  Pasvirimo daviklis Taip
  Objektų aptikimas Ne  

 • Alternatyvios prekės

  Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower® 450X NERA

  Automatinis įkr.; <50 a.;lempos, Connect, be priedų; EPOS galimas pried.

  Kaina 499900 
  Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower® 320 NERA

  Automatinis įkr.; 0-22 a., be priedų, Connect Wifi , EPOS galimas pried.

  Kaina 294900 
  Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower® 430X NERA

  Automatinis įkr.; <32 a.;lempos, Connect, be priedų; EPOS galimas pried.

  Kaina 379900