Prekių katalogas

Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower AM 520 EPOS™

 • Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower AM 520 EPOS™

  Kaina 399900 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  Automatinis įkr.; 0-22 arų sklypams, 5 peiliukai, Connect, be stotelės 

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Robotas vejapjovė su virtualiomis ribomis iki 5000 m² žaliosioms zonoms
  Husqvarna Automower® 520 EPOS™ yra robotas vejapjovė, sukurta komerciniam naudojimui. Jame yra Husqvarna EPOS™ su virtualiomis ribomis, o ne fiziniais laidais, leidžiančiais apibrėžti kelias darbo sritis su skirtingais nustatymais ir nustatyti nepjaunamas zonas. Dėl sistemingo pjovimo, Automower® 520 EPOS™ gali prižiūrėti iki 5000 m² vejos plotus. Be to, vejapjovė puikiai veikia siaurose perėjose ir įveikia iki 45 % (24°) šlaitus. Taip pat puikiai pjauna net ir lietingomis sąlygomis. Reikalinga EPOS™ RS5 referencinė stotis. 

  Pjovimo aukštis, min.–maks.: 20-60 mm
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju: Taip
  Didžiausias darbo vietos nuolydis: 45 %
  Darbinio ploto pajėgumas: 5000 m² 

  Technologija „Husqvarna EPOS“
  Virtualus kontūras 2–3 cm tikslumu nustatomas taikant palydovinę technologiją. Nereikia jokių fizinių kabelių, kontūrą bet kada galima pakoreguoti, perprogramuoti. Galima nustatyti kelias darbines sritis ir joms priskirti skirtingus darbo grafikus ir nuostatas, pavyzdžiui, sukurti laikinas nepjovimo zonas ir iš anksto nustatytus važiavimo kelius, kad įkrovimo stotelė būtų patogioje vietoje.
  EPOS nukreipimas
  Automatiškai apskaičiuoja geriausią maršrutą iki įkrovimo stotelės ir nuo jos. Keičia maršrutą vejoje, kad neliktų nepageidaujamų pėdsakų.
  Husqvarna Fleet Services™
  „Husqvarna Fleet Services™“ suteikia visišką vejapjovės valdymą ir galimybę stebėti, valdyti ir analizuoti visą produktų parką iš savo išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio. Galite peržiūrėti būseną ir tikslią vietą, paleisti/sustabdyti visus robotus vejapjoves vienu metu. Lengvai keičiami nustatymai ir pjovimo aukščiai. Gaukite įspėjimus ir stebėkite vejapjovės padėtį vagystės atveju – iš bet kur.

  Reikalingas Automower Connect palaikymas diegiant ir redaguojant EPOS belaidę instaliaciją.
  Pro vartotojo sąsaja
  Sąsaja pritaikyta profesionaliam naudojimui, o tai reiškia, kad visi nustatymai ir valdikliai valdomi nuotoliniu būdu per Husqvarna Fleet Services išmaniojo telefono programėlę arba asmeninį kompiuterį/planšetę. Pačiame robote yra tik būsenos LED indikacija ir START / STOP funkcija. Supaprastina naudojimą nepatyrusiems vartotojams ir sumažina poveikį gaminiui vandalizmo atveju.
  Apsauginiai žibintai – aplinkos saugumui
  Apsauginiai žibintai su pulsuojančia arba vientisa šviesa, kad padidintų matomumą dirbant naktį. Sumažina nelaimingų atsitikimų riziką viešoje darbo aplinkoje.
  „appDrive“ – važiavimas valdant nuotoliu
  Gaminį lengva valdyti išmaniuoju telefonu, naudojant programėlę „Automower® Connect“. Naudokite „appDrive“ nustatydami EPOS žemėlapį arba norėdami, kad įrenginys nuvažiuotų iš vienos vietos į kitą ir nereikėtų jo nešti.
  Skirtingas judėjimo kelias
  Pagerinkite vizualinį vejos vaizdą keisdami pjovimo modelį. Naudojant EPOS™ technologiją, vejapjovė gali važiuoti lygiagrečiomis linijomis ir sukurti įvairias pjovimo formas, tokias kaip trikampiai ar šachmatų lenta.
  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukščio elektrinio reguliavimo funkcija suteikia patogią galimybę per „Husqvarna Automower® Connect“ programėlę nustatyti pageidaujamą žolės pjovimo aukštį. Nustatymus taip pat galima pasiekti roboto vejapjovės pagrindiniame meniu.
  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, robotas pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir roboto vejapjovės dėvėjimąsi.
  Įveikia net 45 % statumo šlaitus
  Dideli raukai su kryptiniu protektoriumi užtikrina puikų sukibimą net su slidžiu paviršiumi. Vejapjovė įveikia net 45 % statumo šlaitus.
  Patogus įkrovimo stotelės įrengimas
  Lankstus įkrovimo stotelės vietos parinkimas, paprastas jos instaliavimas ir saugus Husqvarna Automower grįžimas į įkrovimo stotelę.
  Unikali pjovimo sistema
  „Husqvarna Automower®“ pjauna po truputį, bet dažnai, tad veja bus graži ir sveika. Ji turi iš anglinio plieno pagamintus aštrius kaip skustuvai peilius, sumontuotus ant tvirtos pjovimo disko sistemos. Tai užtikrina našų darbą ir labai mažas energijos sąnaudas.
  Balanso kontrolė
  Automatiškai aptinka ir praneša, jei pjovimo sistemoje atsiranda disbalansas, kad būtų užtikrintas sklandus ir tylus veikimas. Disbalansą gali sukelti trūkstami, du sumontuoti arba pažeisti peiliai.
  Guminis buferis
  Guminis priekinis buferis daro robotą vejapjovę atsparesnį pasikartojančiam susidūrimui su medžiais, krūmais ir kitais objektais.
  GPS sekimo funkcija vagystės atveju
  Gaminiai su įdiegta Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ sistema iš karto fiksuoja savo buvimo vietą ir siunčia pranešimus. Husqvarna Automower® tampa ypač saugus ir sumažėja vagystės rizika.
  Patikimumas
  Vejos pjovimas robotais visiškai patikimas. Per 20 metų savo vejapjoves „Husqvarna“ patobulino taip, kad būtų pasiektas aukščiausias patikimumo, kokybės ir pjovimo rezultatų lygis, tik minimaliai prisidedant naudotojui.
  Žemas triukšmo lygis
  Dėl unikalios pjovimo sistemos Automower® veikia tyliai, ramiai ir tada, kai patogu jums.
  Apsauga nuo vagysčių pavojaus signalu / PIN kodu
  Įrengtas garsinis signalas ir PIN kodo užraktas sumažina vagystės riziką. Jei robotas palieka nustatytą zoną, įjungiamas įspėjamasis signalas, kurį išjungti galima tik įvedus unikalų roboto vejapjovės PIN kodą.
  Automatinis įkrovimas
  Kai Automower® reikia daugiau energijos, jis pats randa kelią į įkrovimo stotį.
  Laikmatis
  Su lengvai programuojama kassavaitine laikmačio funkcija jūs galite preciziškai suplanuoti Automower® darbo laiko intervalus.
  Pakėlimo ir pasvirimo jutikliai
  Robotui vejapjovei Automower® pakilus nuo žemės paviršiaus ar apsivertus, peiliai automatiškai išsijungia. Be to, peiliai sukasi toliau nuo roboto vejapjovės išorinio krašto. Susidūręs su kliūtimi, Automower® sustoja ir automatiškai pakeičia kryptį, neleisdamas peiliams nieko pažeisti.
  Oro sąlygų patikra
  Robotas vejapjovė Automower® gali veikti visą parą bet kokiomis oro sąlygomis. Jam nereikia jokios priežiūros. Be to, šis modelis puikiai atlaiko Šiaurės Europos šalių klimato sąlygas.
  Spiralinis pjovimas
  Galima įjungti taškinio ir spiralinio pjovimo režimus, kad būtų galima efektyviai pjauti aukštą žolę. Kai aktyvuojama spiralinio pjovimo funkcija, peilių disko jutikliai nustato, kada vejapjovė įvažiuoja į teritoriją, kurioje žolė yra aukštesnė, ir automatiškai pereina prie sistemingo pjovimo spirale. Taškinio pjovimo režimas – būdas greitai nupjauti ribotą aukštesnės žolės plotą. Tai ypač naudinga, pavyzdžiui, norint nupjauti žolę po sodo baldais, kai jie išnešami. Padėkite vejapjovę norimoje vietoje ir pasirinkite dabartinės vietos pjovimo režimą. Vejapjovė pjaus nedidelėmis spiralėmis, o baigusi toliau veiks automatiniu režimu.
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Nuotolinis objektų aptikimas
  Husqvarna Automower sulėtina greitį vos pajutęs, kad netoliese yra kliūtis. Tai sumažina žalos riziką susidūrimo atveju.
  Ratų valymo šepetėliai
  Ilgaamžiai ratų valymo šepetėliai. Nuvalyti varomieji ratai gerai sukimba su žole.
  FOTA – Firmware Over-The-Air
  FOTA – technologija, leidžianti operatoriams atnaujinti programinę-aparatinę įrangą per Fleet Services programėlę. Atsisiunčiama nuotoliniu būdu, nereikalaujant fizinio įsikišimo į gaminį, ir įgalinamos naujos funkcijos bei atnaujinimai. 

  Pajėgumas
  Darbinio ploto pajėgumas 5 000 m²
  Kontūro tipas Virtual
  Didžiausias nuolydis prie kontūro kabelio 15 %
  Didžiausias darbo vietos nuolydis 45 %
  Maksimalus aktyvus laikas 24 h
  Paieškos sistema EPOS nukreipimas
  Gido kabelis Virtualus
  Įkrovimo sistema Automatinė
  Bendri matmenys
  Svoris 13,8 kg
  Gaminio ilgis 72 cm
  Gaminio plotis 56 cm
  Gaminio aukštis 32 cm
  Gaminio duomenys
  Spalvos kodas Granito pilka
  Garso lygis 62
  Apsaugos indeksas (IP kodas) IPX4
  Baterijos tipas Ličio jonų
  Baterijos talpa 5 Ah
  Įkrovimo srovė 2,2 A
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo 75 min
  Tipinis įkrovimo laikas 65 min
  Vidutinis energijos suvartojimas per mėn. maksimaliai naudojant 14 kWh
  Sisteminis nupjaunamas plotas, aukščiausia kokybė 5 000 m²
  Sisteminis nupjaunamas plotas, profesionali sporto aikštynų priežiūra 2 500 m²
  Sisteminis nupjaunamas plotas, įprasta kokybė 7 500 m²
  Pjovimo sistema
  Pjovimo sistema 5 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  Pjovimo aukštis, min-max max 60 mm
  Pjovimo aukštis, min-max min 20 mm
  Pjovimo plotis 24 cm
  Pjovimo aukščio reguliavimas Elektrinis
  Praslydimo plokštė Taip
  Dviguba pjovimo kryptis Taip
  Valdymas
  Vartotojo sąsaja Pro vartotojo sąsaja/Programėlė
  Informacinis skydelis Nėra
  Belaidis ryšys Bluetooth®, Mobilus
  Valdoma programa Husqvarna Fleet Services
  Išmaniųjų namų integracija Taip
  Programinės įrangos atnaujinimas FOTA
  Saugumas
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju Taip
  GeoFence Taip
  PIN kodas Taip
  Signalizacija Aukštas
  Pakėlimo daviklis Taip
  Pasvirimo daviklis Taip
  Objektų aptikimas Ne  

 • Alternatyvios prekės

  Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower® 520

  Automatinis įkr.; 0-22 arų sklypams, be ekrano, Connect, be instal.priedų

  Kaina 319900 
  AUTOMATINĖ VEJAPJOVĖ HUSQVARNA AUTOMOWER® AM 550 EPOS

  Automatinis įkr.; 0-10000 arų sklypams, 5 peiliukai, Connect, be stotelės 

  Kaina 609900