Prekių katalogas

Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower AM 310E NERA

 • Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower AM 310E NERA

  Kaina 219900 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  Automatinis įkr.; 0-10 arų sklypams, BE INSTAL. PRIEDŲ, EPOS galimas pried.

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Belaidė vejapjovė su EdgeCut vidutinio dydžio vejai
  Husqvarna Automower® 310E NERA yra robotas vejapjovė, skirta vejai iki 1000 m². Jame yra EdgeCut funkcija, kuri sumažina poreikį pjauti vejos kraštus, sutaupant laiko ir pastangų. 310E NERA siūlo galimybę pasirinkti montavimą su fizinėmis ribomis arba be laidų su Husqvarna EPOS™. EPOS™ leidžia patirti visišką lankstumą su virtualiomis ribomis, kurias įgalina palydovinė technologija 2–3 cm tikslumu. Tai taip pat reiškia, kad nėra pavojaus, kad laidas nutrūks. Be to, EPOS™ įgalina zonų valdymą, kad galėtumėte pritaikyti veją pagal savo poreikius ir sukurti kelias darbo zonas su skirtingais nustatymais naudodami Automower® Connect programėlę. Lygiai taip pat lengvai galima sukurti laikinas buvimo lauke zonas, kad būtų išsaugotos sezoninės lauko gėlės ar sodo projektų zonos.Naudodami Automower® Connect programėlę galite stebėti savo vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos ir integruoti ją į savo išmaniuosius namus. Siųskite komandas, peržiūrėkite, keiskite vejapjovės nustatymus ir gaukite pranešimus. 

  Pjovimo aukštis, min.–maks.: 20-55 mm
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju: Ne
  Didžiausias darbo vietos nuolydis: 30 %
  Darbinio ploto pajėgumas: 1000 m² 

  Galima belaidė instaliacija
  Dėl „Automower®“ NERA asortimento ir „Husqvarna EPOS™“ galite prisitaikyti vejos priežiūrą pagal savo poreikius, o vietoj fizinių laidų naudoti palydovinę technologiją ir taip sukurti virtualias ribas.
  Automower® Connect programėlė
  Mėgaukitės patogiu roboto vejapjovės nuotoliniu valdymu iš išmaniojo telefono, naudojantis „Husqvarna Automower® Connect“ programėle. Be to, čia galite valdyti ir stebėti „Husqvarna“ robotą vejapjovę, keisti nustatymus ir lengvai rasti informaciją bei patarimus, kurie palengvins vejos priežiūrą. Priklausomai nuo modelio galima naudoti mobilųjį, „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį.
  „Husqvarna“ AIM technologija („Automower® Intelligent Mapping“)
  „Husqvarna AIM“ technologija naudoja integruotą GPS ir jutiklius tam, kad sukurtų virtualų vejos žemėlapį. Tai taip pat įgalina platų išmaniųjų „Automower®“ galimybių spektrą. Virtualus vejos žemėlapis matomas programoje „Automower® Connect“ kaip ir kontūro bei gido kabelis. Su AIM technologija galite naudodamiesi programėle kurti darbines zonas su skirtingais pjovimo aukščiais bei tvarkaraščiais arba nepjovimo zonomis – viskas skirta suasmenintai zonų kontrolei. Naudodamiesi „Automower® Connect“ taip pat galite realiu laiku stebėti „Automower®“ robotą vejapjovę.
  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukščio elektrinio reguliavimo funkcija suteikia patogią galimybę per „Husqvarna Automower® Connect“ programėlę nustatyti pageidaujamą žolės pjovimo aukštį. Nustatymus taip pat galima pasiekti roboto vejapjovės pagrindiniame meniu.
  Navigacija su GPS
  Orientavimosi pagal GPS funkcija užtikrina visišką sodo aprėptį tolygiai suskirstant vejos pjovimo zonas. Visų pirma sistema sukuria vejos žemėlapį, įskaitant vietas, kur įrengti kontūro ir gido kabeliai. Tada „Husqvarna Automower®“ atitinkamai koreguoja pjovimo schemą, kad būtų užtikrinti puikūs pjovimo rezultatai.
  Valdymas balsu
  Suderinama su „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir IFTTT, kad būtų užtikrintas patogus valdymas balsu ir būsenos atnaujinimai. Tai taikoma visiems „Husqvarna Automower®“ modeliams, naudojantiems mobilųjį arba „Wi-Fi“ ryšį, kad galėtumėte naudoti balso komandas, pvz., pradėti, stabdyti ir pastatyti, gauti vejapjovės būsenos atnaujinimus tiesiog kreipiantis į balsu valdomą padėjėją, naudoti jį IFTTT programose ir kt. Naudodami „Automower® Connect“ galite integruoti robotą vejapjovę į „Gardena Smart System“, kad pjovimo ir laistymo veikimas būtų suderintas.
  Išmanusis valdymas per IFTTT
  Pasinaudokite „Automower® Connect“ programėlės išmaniaisiais ryšiais arba sukurkite savo komandas su IFTTT, jei norite dar labiau integruoti „Automower®“ išmaniuosiuose namuose. Galbūt norite, kad robotas vejapjovė būtų pastatytas vaikams grįžus namo iš mokyklos arba kai orų prognozė žada smarkų lietų? Arba tiksliai sureguliuoti jo veikimą pagal oro sąlygas? IFTTT (jei..., tai...) platforma yra nemokama ir patogi naudoti.
  "Automower® Access"
  „Automower® Access“ užtikrina sklandžią naudotojo sąveiką su didelės raiškos spalvotu ekranu, valdymo ratuku ir būsenos indikatoriais bei intuityvų roboto vejapjovės valdymą. Piktograminė naudotojo sąsaja intuityviai integruota į „Automower® Connect“ programėlę, tad užtikrinamas sklandus jos naudojimas.
  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, robotas pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir roboto vejapjovės dėvėjimąsi.
  FOTA – programinė įranga belaidžiu būdu
  Naudodamiesi „Automower® Connect“ lengvai atnaujinkite programinę įrangą, kad įjungtumėte naujas funkcijas ir naujinius.
  Apsauga nuo šalčio
  Robotas vejapjovė automatiškai nutraukia pjovimo grafiką esant šalčiui, taip padėdamas apsaugoti veją.
  Automatinis koridorių suradimas
  „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.
  TargetHeight geresnei vejai
  Siekiant geresnės vejos kokybės, TargetHeight automatiškai sumažina pjovimo aukštį nuo MAX iki nustatyto aukščio per 10 dienų laikotarpį.
  Spiralinis pjovimas
  Galima įjungti taškinio ir spiralinio pjovimo režimus, kad būtų galima efektyviai pjauti aukštą žolę. Kai aktyvuojama spiralinio pjovimo funkcija, peilių disko jutikliai nustato, kada vejapjovė įvažiuoja į teritoriją, kurioje žolė yra aukštesnė, ir automatiškai pereina prie sistemingo pjovimo spirale. Taškinio pjovimo režimas – būdas greitai nupjauti ribotą aukštesnės žolės plotą. Tai ypač naudinga, pavyzdžiui, norint nupjauti žolę po sodo baldais, kai jie išnešami. Padėkite vejapjovę norimoje vietoje ir pasirinkite dabartinės vietos pjovimo režimą. Vejapjovė pjaus nedidelėmis spiralėmis, o baigusi toliau veiks automatiniu režimu.
  Skirtingi profiliai
  Sukurkite kelis profilius su individualiais nustatymais, kad robotą vejapjovę galėtumėte lengviau naudoti keliose vietose. Pavadinus kiekvieną profilį ir konfigūraciją žmonių vardais, naudojantis roboto vejapjovės meniu nesudėtinga perjungti iš vienos sąrankos į kitą.
  Lengva valyti
  Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite lengvai nuplauti sodo žarna. Nuimamasis viršutinis gaubtas ir korpusas, kad visur galėtumėte lengvai pasiekti ir išvalyti.
  Antrinis plotas
  Nustatykite antrinį plotą, jei jūsų vejoje yra dvi zonos, nesujungtos pravažiavimu robotui vejapjovei. Norint sukurti antrinį plotą, kontūro kabelį reikia pravesti taip, kad aplink tą plotą būtų sukurta salelė. Baigus įrengimą robotą vejapjovę turėsite rankomis pernešti tarp šių dviejų plotų; robotas šienaus pasirinktą laiką arba tol, kol išsikraus akumuliatorius.
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  „GeoFence“
  Jei robotas vejapjovė atsiduria už nustatytos zonos ribų, programėlėje gausite pranešimą, taip sumažinant vagystės riziką. Naudodamiesi „Automower® Connect“ programėle nustatykite roboto vejapjovės „GeoFence“ plotą ir visada žinosite, kur yra robotas vejapjovė. 

  Pajėgumas
  Darbinio ploto pajėgumas 1000 m²
  Kontūro tipas Laidas
  Didžiausias nuolydis prie kontūro kabelio 20 %
  Didžiausias darbo vietos nuolydis 30 %
  Maksimalus aktyvus laikas 17 h
  Paieškos sistema Quadsearch (4 tipai)
  Gido kabelis 2
  Įkrovimo sistema Automatinė
  Bendri matmenys
  Svoris 12,2 kg
  Gaminio ilgis 68 cm
  Gaminio plotis 44 cm
  Gaminio aukštis 28 cm
  Gaminio duomenys
  Spalvos kodas Pilka
  Garso lygis 60 dB(A)
  Apsaugos indeksas (IP kodas) IPX5
  Baterijos tipas Ličio jonų
  Baterijos talpa 2 Ah
  Įkrovimo srovė 2,2 A
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo 50 min
  Tipinis įkrovimo laikas 40 min
  Vidutinis energijos suvartojimas per mėn. maksimaliai naudojant 11 kWh
  Pjovimo sistema
  Pjovimo sistema 2 diskai su 3 besisukančiais peiliais
  Pjovimo aukštis, min-max max 55 mm
  Pjovimo aukštis, min-max min 20 mm
  Pjovimo plotis 22 cm
  Pjovimo aukščio reguliavimas Elektrinis
  Praslydimo plokštė Taip
  Dviguba pjovimo kryptis Taip
  Valdymas
  Vartotojo sąsaja Valdymo ratukas, ekranas ir LED būsena/Programėlė Valdymo ratukas,
  Informacinis skydelis Spalvotas ekranas TFT 2,8” QVGA
  Belaidis ryšys Bluetooth®, Wi-Fi
  Valdoma programa Automower® Connect
  Išmaniųjų namų integracija Taip
  Programinės įrangos atnaujinimas FOTA  

 • Alternatyvios prekės

  Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower AM 310 Mark II

  Automatinis įkr.; 0-10 arų sklypams, BE INSTALIACIJOS PRIEDŲ

  Kaina 179900 
  Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower AM410XE NERA

  Automatinis įkr.; 0-10 arų, lempos, AIM, Connect, be inst., EPOS galimas pried.

  Kaina 269900