Prekių katalogas

Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower AM410XE NERA

 • Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower AM410XE NERA

  Kaina 269900 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  Automatinis įkr.; 0-10 arų, lempos, AIM, Connect, be inst., EPOS galimas pried.

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Belaidė vejapjovė su EdgeCut ir objektų išvengimu
  Husqvarna Automower® 410XE NERA yra robotas vejapjovė, skirta vejai iki 1000 m². Jame yra "EdgeCut" funkcija, kuri sumažina poreikį pjauti vejos kraštus, sutaupant laiko ir pastangų. 410XE NERA siūlo galimybę pasirinkti montavimą su fizinėmis ribomis arba be laidų su Husqvarna EPOS™. EPOS™ leidžia patirti visišką lankstumą su virtualiomis ribomis, kurias įgalina palydovinė technologija 2–3 cm tikslumu. Tai taip pat reiškia, kad nėra pavojaus, kad laidas nutrūks. Dėl integruotos zonos valdymo funkcijos galite pritaikyti veją pagal savo poreikius ir sukurti kelias darbo zonas su skirtingais nustatymais naudodami Automower® Connect programėlę. Lygiai taip pat lengvai galima sukurti laikinas buvimo lauke zonas, kad būtų išsaugotos sezoninės lauko gėlės ar sodo projektų zonos.Vejapjovė aptinka objektus ir jų išvengia, o tai užtikrina tikslų pjovimą ir sumažina smūgio bei neplanuotų sustojimų riziką. Naudodami Automower® Connect programėlę galite stebėti savo vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos ir integruoti ją į savo išmaniuosius namus. Siųskite komandas, peržiūrėkite ir keiskite vejapjovės nustatymus ir gaukite pranešimus.

  Pjovimo aukštis, min.–maks.: 20-55 mm
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju: Taip
  Didžiausias darbo vietos nuolydis: 30 %
  Darbinio ploto pajėgumas: 1000 m² 

  Galima belaidė instaliacija
  Dėl „Automower®“ NERA asortimento ir „Husqvarna EPOS™“ galite prisitaikyti vejos priežiūrą pagal savo poreikius, o vietoj fizinių laidų naudoti palydovinę technologiją ir taip sukurti virtualias ribas.
  Automower® Zonų kontrolė su AIM technologija
  Zonų valdymo funkcija „Automower® Zone Control“ suteikia galimybę nesunkiai sukurti darbo zonas su skirtingais nustatymais ir laikinai vengtinas zonas. Tai suteikia daugiau galimybių kontroliuoti vejos priežiūrą, nes kiekvienam plotui galite taikyti skirtingus grafikus ir pjovimo aukščius arba neleisti robotui vejapjovei pjauti pasirinktuose plotuose.
  Kliūčių aptikimas ir vengimas
  Integruota radiolokacijos technologija padeda robotui vejapjovei aptikti objektus ir jų išvengti, todėl sumažinamas neplanuotų sustojimų pavojus. Aptikimo režimu sumažinamas greitis ir sušvelninami susidūrimai, o vengimo režimas priverčia robotą vejapjovę pasukti ir išvengti smūgio.
  Automower® Connect programėlė
  Mėgaukitės patogiu roboto vejapjovės nuotoliniu valdymu iš išmaniojo telefono, naudojantis „Husqvarna Automower® Connect“ programėle. Be to, čia galite valdyti ir stebėti „Husqvarna“ robotą vejapjovę, keisti nustatymus ir lengvai rasti informaciją bei patarimus, kurie palengvins vejos priežiūrą. Priklausomai nuo modelio galima naudoti mobilųjį, „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšį.
  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukščio elektrinio reguliavimo funkcija suteikia patogią galimybę per „Husqvarna Automower® Connect“ programėlę nustatyti pageidaujamą žolės pjovimo aukštį. Nustatymus taip pat galima pasiekti roboto vejapjovės pagrindiniame meniu.
  Navigacija su GPS
  Orientavimosi pagal GPS funkcija užtikrina visišką sodo aprėptį tolygiai suskirstant vejos pjovimo zonas. Visų pirma sistema sukuria vejos žemėlapį, įskaitant vietas, kur įrengti kontūro ir gido kabeliai. Tada „Husqvarna Automower®“ atitinkamai koreguoja pjovimo schemą, kad būtų užtikrinti puikūs pjovimo rezultatai.
  „Husqvarna“ AIM technologija („Automower® Intelligent Mapping“)
  „Husqvarna AIM“ technologija naudoja integruotą GPS ir jutiklius tam, kad sukurtų virtualų vejos žemėlapį. Tai taip pat įgalina platų išmaniųjų „Automower®“ galimybių spektrą. Virtualus vejos žemėlapis matomas programoje „Automower® Connect“ kaip ir kontūro bei gido kabelis. Su AIM technologija galite naudodamiesi programėle kurti darbines zonas su skirtingais pjovimo aukščiais bei tvarkaraščiais arba nepjovimo zonomis – viskas skirta suasmenintai zonų kontrolei. Naudodamiesi „Automower® Connect“ taip pat galite realiu laiku stebėti „Automower®“ robotą vejapjovę.
  Valdymas balsu
  Suderinama su „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir IFTTT, kad būtų užtikrintas patogus valdymas balsu ir būsenos atnaujinimai. Tai taikoma visiems „Husqvarna Automower®“ modeliams, naudojantiems mobilųjį arba „Wi-Fi“ ryšį, kad galėtumėte naudoti balso komandas, pvz., pradėti, stabdyti ir pastatyti, gauti vejapjovės būsenos atnaujinimus tiesiog kreipiantis į balsu valdomą padėjėją, naudoti jį IFTTT programose ir kt. Naudodami „Automower® Connect“ galite integruoti robotą vejapjovę į „Gardena Smart System“, kad pjovimo ir laistymo veikimas būtų suderintas.
  Išmanusis valdymas per IFTTT
  Pasinaudokite „Automower® Connect“ programėlės išmaniaisiais ryšiais arba sukurkite savo komandas su IFTTT, jei norite dar labiau integruoti „Automower®“ išmaniuosiuose namuose. Galbūt norite, kad robotas vejapjovė būtų pastatytas vaikams grįžus namo iš mokyklos arba kai orų prognozė žada smarkų lietų? Arba tiksliai sureguliuoti jo veikimą pagal oro sąlygas? IFTTT (jei..., tai...) platforma yra nemokama ir patogi naudoti.
  GPS apsauga nuo vagystės
  Įrengta GPS sekimo sistema, kad būtų galima stebėti esamą roboto vejapjovės buvimo vietą ir sumažinti vagystės riziką. „Automower Connect®“ programėlė siųs pranešimus į jūsų įrenginį, kad visada žinotumėte, kur yra robotas vejapjovė.
  "Automower® Access"
  „Automower® Access“ užtikrina sklandžią naudotojo sąveiką su didelės raiškos spalvotu ekranu, valdymo ratuku ir būsenos indikatoriais bei intuityvų roboto vejapjovės valdymą. Piktograminė naudotojo sąsaja intuityviai integruota į „Automower® Connect“ programėlę, tad užtikrinamas sklandus jos naudojimas.
  „Automower® X-Line“
  „Husqvarna Automower® X-Line“ – tai funkcionaliausia mūsų vejos robotų serija, skirta tiems, kas ieško aukščiausio lygio gaminių. Turi visą paketą funkcijų, įskaitant „Automower® Connect“ su GPS apsauga nuo vagystės, GPS navigaciją, priekinius šviesos diodų žibintus, priekinį guminį buferį ir „X-Line“ dizaino korpusą.
  „GeoFence“
  Jei robotas vejapjovė atsiduria už nustatytos zonos ribų, programėlėje gausite pranešimą, taip sumažinant vagystės riziką. Naudodamiesi „Automower® Connect“ programėle nustatykite roboto vejapjovės „GeoFence“ plotą ir visada žinosite, kur yra robotas vejapjovė.
  FOTA – programinė įranga belaidžiu būdu
  Naudodamiesi „Automower® Connect“ lengvai atnaujinkite programinę įrangą, kad įjungtumėte naujas funkcijas ir naujinius.
  Apsauga nuo šalčio
  Robotas vejapjovė automatiškai nutraukia pjovimo grafiką esant šalčiui, taip padėdamas apsaugoti veją.
  ,,Rewilding Mode“ režimas sukurtas grąžinti gamtą atgal į sodus. Suaktyvinus šį režimą jis automatiškai palieka 10 % vejos kaip laukinės gamtos zoną. „Automower®“ paliks šia zoną neliestą tiek, kiek jūs panorėsite; jūs galėsite bet kada keisti jos dydį, formą, galėsite ją perkelti arba pašalinti.

  Ši funkcija įdiegta šiuose modeliuose: 405X, 415X, 430X NERA, 435X AWD ir 450X NERA naudotojams apie atnaujinimą bus pranešta programėlėje „Automower® Connect“. Norint naudoti ,,Rewilding Mode“ režimą, 430X NERA ir 450X NERA būtinas kontūro kabelis.
  Automatinis koridorių suradimas
  „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.
  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, robotas pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir roboto vejapjovės dėvėjimąsi.
  Spiralinis pjovimas
  Galima įjungti taškinio ir spiralinio pjovimo režimus, kad būtų galima efektyviai pjauti aukštą žolę. Kai aktyvuojama spiralinio pjovimo funkcija, peilių disko jutikliai nustato, kada vejapjovė įvažiuoja į teritoriją, kurioje žolė yra aukštesnė, ir automatiškai pereina prie sistemingo pjovimo spirale. Taškinio pjovimo režimas – būdas greitai nupjauti ribotą aukštesnės žolės plotą. Tai ypač naudinga, pavyzdžiui, norint nupjauti žolę po sodo baldais, kai jie išnešami. Padėkite vejapjovę norimoje vietoje ir pasirinkite dabartinės vietos pjovimo režimą. Vejapjovė pjaus nedidelėmis spiralėmis, o baigusi toliau veiks automatiniu režimu.
  Skirtingi profiliai
  Sukurkite kelis profilius su individualiais nustatymais, kad robotą vejapjovę galėtumėte lengviau naudoti keliose vietose. Pavadinus kiekvieną profilį ir konfigūraciją žmonių vardais, naudojantis roboto vejapjovės meniu nesudėtinga perjungti iš vienos sąrankos į kitą.
  Lengva valyti
  Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite lengvai nuplauti sodo žarna. Nuimamasis viršutinis gaubtas ir korpusas, kad visur galėtumėte lengvai pasiekti ir išvalyti.
  Antrinis plotas
  Nustatykite antrinį plotą, jei jūsų vejoje yra dvi zonos, nesujungtos pravažiavimu robotui vejapjovei. Norint sukurti antrinį plotą, kontūro kabelį reikia pravesti taip, kad aplink tą plotą būtų sukurta salelė. Baigus įrengimą robotą vejapjovę turėsite rankomis pernešti tarp šių dviejų plotų; robotas šienaus pasirinktą laiką arba tol, kol išsikraus akumuliatorius.
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu. 

  Pajėgumas
  Darbinio ploto pajėgumas 1000 m²
  Kontūro tipas Laidas (Virtual option as accessory)
  Didžiausias nuolydis prie kontūro kabelio 20 %
  Didžiausias darbo vietos nuolydis 30 %
  Maksimalus aktyvus laikas 17 h
  Paieškos sistema Pentasearch (5 tipai)
  Gido kabelis 3
  Įkrovimo sistema Automatinė
  Bendri matmenys
  Svoris 12,1 kg
  Gaminio ilgis 68 cm
  Gaminio plotis 44 cm
  Gaminio aukštis 28 cm
  Gaminio duomenys
  Spalvos kodas Pilka
  Garso lygis 60 dB(A)
  Apsaugos indeksas (IP kodas) IPX5
  Baterijos tipas Ličio jonų
  Baterijos talpa 5 Ah
  Įkrovimo srovė 2,2 A
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo 100 min
  Tipinis įkrovimo laikas 90 min
  Vidutinis energijos suvartojimas per mėn. maksimaliai naudojant 13 kWh
  Pjovimo sistema
  Pjovimo sistema 2 diskai su 3 besisukančiais peiliais
  Pjovimo aukštis, min-max max 55 mm
  Pjovimo aukštis, min-max min 20 mm
  Pjovimo plotis 22 cm
  Pjovimo aukščio reguliavimas Elektrinis
  Praslydimo plokštė Taip
  Dviguba pjovimo kryptis Taip
  Valdymas
  Vartotojo sąsaja Valdymo ratukas, ekranas ir LED būsena/Programėlė
  Informacinis skydelis Spalvotas ekranas TFT 2,8” QVGA
  Belaidis ryšys Bluetooth®, Mobilus, Wi-Fi
  Valdoma programa Automower® Connect
  Išmaniųjų namų integracija Taip
  Programinės įrangos atnaujinimas FOTA
  Saugumas
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju Taip
  GeoFence Taip
  PIN kodas Taip
  Signalizacija Taip
  Pakėlimo daviklis Taip
  Pasvirimo daviklis Taip
  Objektų aptikimas Radaro jutiklis 

 • Alternatyvios prekės

  Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower® AM 415X

  Automatinis įkr.; 0-16 arų sklypams, lempos, AIM, Connect be instal.priedų

  Kaina 264900 
  Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower AM 310E NERA

  Automatinis įkr.; 0-10 arų sklypams, BE INSTAL. PRIEDŲ, EPOS galimas pried.

  Kaina 219900