Prekių katalogas

Maitinimo blokai

 • Husqvarna PP 70 maitinimo blokai

  Husqvarna PP 70 - elektrinis aukšto dažnio, skirtas K7000 serijai

  Kaina 463500 
  Husqvarna PP 220 maitinimo blokai

  Husqvarna PP 220 - elektrinis aukšto dažnio, skirtas PRIME serijai

  Kaina 571500 
  Husqvarna PP 518 maitinimo blokai

  Husqvarna PP 518 - hidraulinis su benzininiu varikliu

  Kaina 700000 
  Husqvarna PP 325 E maitinimo blokai

  Husqvarna PP325E - hidraulinis su 3-faziu varikliu

  Kaina 734000 
 • Maitinimo blokai

  Maitinimo blokas – prietaisas užtikrinantis reikalingą galią ir našumą darbo metu. Maitinimo blokai pasižymi tvirtumu, yra atsparūs įvairioms orų sąlygoms bei yra lengvai valdomi. Šiuos įrenginius labai paprasta transportuoti, jie tiekia maitinimą bet kokiai įrangai. Todėl jeigu maitinimo blokas reikalingas vis kitose darbo vietose, reikalingas galingas prietaisas rinkitės „Husqvarna“ maitinimo bloką.

  Maitinimo blokai skirstomi į:

  Elektriniai maitinimo blokai yra suderinami su daugeliu aukšto dažnio gaminių asortimentu, prie vieno maitinimo bloko gali būti prijungiami keli įrenginiai. Elektriniai maitinimo blokai turi išmanią, intuityvią ir ergonomišką konstrukciją. Dėl šių priežasčių prietaisu lengva naudotis, jį transportuoti į darbo aikštelę ir už jos ribų.

  Elektriniai hidrauliniai maitinimo blokai pasižymi kiekvieno vartotojo poreikius atitinkančia galia. Įrenginys skirtas deimantinėms lyninėms staklėms, gręžimo varikliams arba pjaustytuvams. Maitinimo blokuose įrengtos efektyvios aušinimo sistemos, leidžiančios dirbti iki darbų pabaigos. Šis blokas turi reguliuojamas rankenas, vandens aušinimo šilumokaitį, o hidraulinė žarną yra lengvai prijungiama.

  Benzininiai hidrauliniai maitinimo blokai – itin tvirti ir lengvai valdomi maitinimo blokai, maitinami benzinu. Prietaisas turi išmanią degalų taupymo sistemą, kuri suteikia tiek galios, kiek reikia darbui atlikti. Prietaisas pasižymi kompaktišku dydžiu – jį lengva transportuoti. Kaip ir kiti maitinimo blokai taip šis turi hidraulinės žarnos priedą, kuris įrengtas skydelio priekyje.

  Apsilankę mūsų elektroninėje parduotuvėje www.levantina.lt įsigysite šiuos maitinimo blokus:

  • HUSQVARNA PP 70 MAITINIMO BLOKAI – tai elektriniai maitinimo blokai, kurie skirti naudoti kartu su aukšto dažnio „PRIME™“ gaminiais. Dėl tvirto ir kompaktiško dizaino 6ie maitinimo blokai yra atsparūs šiurkščiam naudojimui, o dėl paprastos sąsajos su skaitmeniniu meniu – labai patogus naudoti. Prietaisas pasižymi tokiomis savybėmis kaip: patogumas ir patikimumas, ergonomiška konstrukcija, apsaugota elektroninė įranga.
  • HUSQVARNA PP 220 MAITINIMO BLOKAI yra universalūs vandeniu aušinami elektriniai maitinimo šaltiniai. Prietaisas sveria nedaug, yra kompaktiško dizaino, turi patogų ekraną ir yra lengvai transportuojamas.
  • HUSQVARNA PP 518 MAITINIMO BLOKAI – tai benzininė/hidraulinė jėgainė skirta hidrauliniam gręžimo varikliui bei pjaustytuvams. Su šiuo maitinimo bloku automatiškai reguliuosite kurą atsižvelgdamas į prijungtą įrenginį ir į hidraulinių žarnų ilgį.
  • HUSQVARNA PP 325 E MAITINIMO BLOKAI - efektyvios ir universalios elektrinės/hidraulinės jėgainės, skirtos gręžimo varikliams ir pjaustytuvams. Prietaisas yra lengvai transportuojamas ir sandėliuojamas, turi vandeniu aušinamą šilumokaitį ir užtikrina lengvą bei sklandžią pjovimo pradžią.