Prekių katalogas

5 priežastys, kodėl verta naudoti vejos robotą

 • 5 priežastys, kodėl verta naudoti vejos robotą

  Vejos robotas – tai šio amžiaus, draugiška aplinkai, vejos pjovimo įrangą, kurį visą darbą atliks už jūs.

  Robotas yra varomas elektra, todėl jūsų pareiga - pakrauti robotą ir per mobiliąją programėlę paleisti jį darbui ir sustabdyti, kai darbas jau baigtas. Vejos robotas gali dirbti visą parą, kiekvieną dieną. Dėl tylaus veikimo, robotą galite paleisti vėlai vakare ar anksti ryte be baimės pažadinti kaimynus. O jeigu abejojate ar verta įsigyti vejos robotą, susipažinkite su 5 priežastinis, kodėl jį įsigyti verta.

  Galėsite skirti daugiau laiko sau

  Šiais laikais, kai nuolat skubame, darbų pasidaryti nespėjame, o poilsis likęs paskutinėje vietoje, nėra geresnio pasirinkimo nei vejos robotai. Įsigijus rankomis valdomą vejapjovę, veją tenka pjauti pačiam, o vejos robotas – darbą atliks už jūs. Jums tik reikės nustatyti pagrindinius įrenginio parametrus, kuriuos esant reikalui galima keisti, paleisti robotą darbui ir mėgautis laiku sau arba šeimai. O jeigu norite turėti dar daugiau laisvo laiko – vejos roboto įdiegimą ir priežiūrą patikėkite pardavėjui, savo srities profesionalui.

  Sumažinsite išlaidas

  Profesionali įranga dažniausiai kainuoja daug, o dar kur laiko sąnaudos skirtos sodo bei įrangos priežiūros darbams atlikti. Įsigytas husqvarna robotas kainuos daugiau, bet tikrai nepermokėsite ir žiūrint į ateities perspektyvas išlaidų patirsite kur kas mažiau, nei įsigiję nekokybišką vejos pagalbininką. Husqvarna robotai pjauna dideles ir įvairias zonas, sudėtingas vejas su kliūtimis, šlaitus su nuolydžiais ir netgi šlapią žolę. Taip pat robotuose yra įdiegta išmanioji technologija, kuri vienu metu nupjauna nedidelį žolės kiekį, natūraliai tręšdama veją ir užtikrindama geresnę vejos kokybę. 

  Sukuria tylesnę, ekologiškesnę ir saugesnę aplinką

  Specialistų paskaičiuota, kad robotų vejapjovių akumuliatoriams visiškai pakrauti užtenka 1 val., vieno įkrovimo užtenka maždaug 1 – 1,5 val. darbo laikui. Jeigu įrenginys dirbtų visą parą per dieną sunaudotų 0,83 kWh, o per mėnesį – 25 kwh energijos – elektros sąnaudų skaičiai nedideli. Taip pat kai kurių gamintojų modeliai turi ir mini saulės jėgaines: gali pilnai pasikrauti iš saulės arba saulės pagalba prailginti savo darbo laiką ir nenutrūkstamai užbaigti pjauti žolę.

  Nereikės įdėti daug pastangų

  Naujiesiems, išmaniesiems vejos robotams visiškai nereikia jokių specialių laidų, kurie turi būti klojami visame sklype, naudojant tradicinius vejos robotus arba elektrines vejapjoves. Daugiau nebeturėsite sukti galvos, bei užsiimti varginančiais laidų perkasimo ar paieškos darbais, kai panorėsite pasodinti naują augalą, pastatyti baseiną, gėlių vazoną, dekoraciją ar  vaikų žaidimo aikštelę savo sode. Kad vejos robotas apvažiuotų naujus objektus jums tereikės mobiliojo telefono programėlėje pažymėti šiuos objektus taip pakeičiant roboto maršrutą. Toks paprastas vejos priežiūros procesas padės sutaupyti jėgų, todėl jas galėsite skirti prasmingai veiklai bei malonumams.

  Džiaugsitės gražesne veja

  Robotas vejapjovė padės sutaupyti ne tik laiko ir atiduodamų pastangų, bet ir padės atgaivinti gyvybės ženklų neberodančią veją. Šie robotai padeda tręšti veją, nes žolė nupjaunama itin smulkiomis atraižomis ir išbarstoma atgal, tad maistingosios medžiagos grįžta į dirvožemį. Taip pat nupjauta žolė yra labai smulkiai susmulkinama, todėl išbarstyta atgal ant vejos tampa nepastebima. Kiekvieną dieną džiaugsitės estetiškai ir tvarkingai atrodančiu sodu.