Prekių katalogas

Veja, kurios nereikia pjauti - vejos robotas

Veja, kurios nereikia pjauti - vejos robotas

Žavitės idealiai lygia žolyte golfo aikštynuose? Svajojate, kad ir Jūsų veja būtų kaip kilimas?  

Tuomet Jums reikia vejos roboto arba automatinės vejapjovės. Vejos robotus drąsiai galima vadinti žaliųjų plotų herojais! Įsigiję šį išmanųjį padėjėją ir patikėję jam vejos priežiūrą, žolės pjovimą galėsite visiškai pamiršti ir po dienos darbų Jums beliks mėgautis laisvalaikiu bei tvarkinga ir nepriekaištingai prižiūrėta veja.

Skirtingi modeliai – skirtingiems poreikiams

Šiandien galima rinktis iš daugybės variantų – trijų ar keturių ratų modelis, robotas, skirtas mažiems ar labai dideliems ir sudėtingo išplanavimo plotams ir pan.

Svarbiausias dalykas renkantis vejos robotą – įsivertinti, kokio našumo įrenginio Jums reikia, nes nuo to priklauso, ar Jūsų veja bus estetiškai prižiūrėta.

Bet kuris specialistas pasakys, kad vejos roboto modelio pasirinkimą lemia tai, kokio didumo ir sudėtingumo plotą norite nupjauti. Pavyzdžiui, robotas, kurio darbingumas siekia apie 250 m2 puikiai tiks nedidelėms vejoms gyvenamuosiuose rajonuose, privačių namų ar kotedžų sklypuose. O keturiais ratais varomas roboto vejapjovės modelis nepriekaištingai susitvarkys ir su 3,500 m² vejos ploto pjovimu. Mažiau galingi vejos robotai gali laisvai įveikti nuokalnes į įkalnes iki ±30 procentų, o didesni ir galingesni modeliai be vargo įveikia net 70 procentų statumo šlaitus.

Jei Jūsų sklypas – paprastas kvadratas ar stačiakampis, su vos keliais želdiniais pjaunamo ploto pakraščiuose, tikrai užteks paprastesnio modelio, kurį greičiausiai galėsite išsirinkti patys, paskaitę keletą skirtingų prekių aprašymų. Tačiau jei sklypo konfigūracija sudėtingesnė, jei žaliajame plote yra siaurų pravažiavimų, stačių įkalnių, jei veja gausiai apželdinta ar joje iškloti trinkelių takeliai, renkantis robotą vertėtų pasikonsultuoti su specialistu. Idealu, kai specialistas atvyksta į sklypą, įvertina jo formą, roboto darbo sudėtingumą, reikalingą jo galingumą ir manevringumą ir padeda išsirinkti būtent tą modelį, kuris geriausiai atitinka individualius sklypo savininko poreikius.

Žaliųjų plotų priežiūros profesionalai

Nepriklausomai nuo to, kiek ratų – tris ar keturis – turi šie vejos priežiūros profesionalai, jie visi yra judrūs ir pasižymi ypatingu manevringumu – ši savybė labai praverčia robotui dirbant mažuose ir siauruose žaliųjų vejų plotuose bei ten, kur yra sudėtingesnis vejos išplanavimas su siaurais pravažiavimais ar dekoratyvinių augalų gausa.

Priešingai nei įprastinės žoliapjovės, robotas vejapjovė nepalieka po savęs provėžų žolėje ir, svarbiausia, visada užtikrina nuoseklų ir tvarkingą vejos pjovimą.

Paprastas montavimas, valdymas ir priežiūra

Robotas vejapjovė veikia visiškai savarankiškai - Jums tereikia jį tik sumontuoti! Robotas pradeda veikti autonomiškai, dirba labai tyliai (jo praktiškai net negirdėsite), o baigus darbą arba išsikrovus akumuliatoriui – trigubos paieškos funkcija padeda robotui rasti greičiausią kelią grįžti į įkrovimo stotelę. 

Kai kurie vejos robotai yra valdomi per juose įmontuotą skydelį, o naujesni modeliai - naudojant išmaniąją programėlę telefone per bevielį WLAN ryšį (Wi-Fi arba Bluetooth). 

Šiuolaikiniai vejos robotai turi pjovimo aukščio reguliavimo funkciją, taip pat - apsaugą nuo užšalimo bei orų laikmatį, padedantį reguliuoti pjovimo laiką pagal atitinkamą metų sezoną. 

Kai kuriuose modeliuose yra sumontuota GPS sistema, kuri sukuria pjaunamo žaliojo ploto žemėlapį, įsimena, kuri vejos dalis jau nupjauta, ir pagal tai pakoreguoja tolesnio pjovimo planą, leidžia aptikti objektus nuotoliniu būdu ir turi sekimo funkciją, kuri gali pasitarnauti vagystės atveju.

Nebaisios jokios oro sąlygos

Nuostabus dalykas yra tai, kad robotai-vejapjovės savo darbą kruopščiai atlieka nepriklausomai nuo oro sąlygų, tad jei yra būtinybė, daugumą jų galima naudoti ištisus metus. Nei prastos oro sąlygos, nei krituliai neturi įtakos vejos pjovimo darbams ir jų kokybei -  vejos robotas net ir drėgną žolę pjauna patikimai ir tvarkingai.

Papildoma nauda vejai

Roboto apačioje įtaisyti peiliai patrumpina žolę kiekvienu važiavimu, nupjauta smulki žolė paliekama ant žemės kaip mulčias ir tarnauja kaip natūrali vejos trąša. Tai ne tik neleidžia žolei išdžiūti, bet ir suteikia jai sodriai žalią spalvą.

Atsarginės dalys ir priežiūra

HUSQVARNA®  turi oficialius įgaliotus atstovybes ir servisus kiekviename mieste, tiekia vejapjovių dalis ir priežiūros paslaugas, kas yra ypatingai svarbu, įsigijus bet kokią techniką.

Aukščiausios kokybės laiko išbandyta HUSQVARNA®  užtikrina, kad Jūsų pasirinktas vejos robotas taps ilgalaikiu patikimu partneriu, prižiūrint ir puoselėjant savo žaliuosius plotus.