Pjaustytuvai

 Betono freza: kaip išsirinkti tinkamą?

Trinkelių, plytų, pertvarų, sienų ar kitų pastato konstrukcijų pjaustymui praverčia speciali pjaustyklė, kuri užtikrina, kad darbų atlikimas bus pakankamai greitas ir kokybiškas. Betono freza – tai toks įrenginys, kuris pjauna su deimantų segmentų diskais, ir užtikrina maksimalų tikslumą. Šiuo metu galime rasti gana nemažą betono frezų pasirinkimą, tad natūralu, jog neretai yra keliamas klausimas, kokią betono frezą vertėtų pasirinkti. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

Betono frezos gamintojas

Visada tikimasi, kad betono freza tarnaus pakankamai ilgą laiką, tad galima įvertinti, kokių gamintojų įranga yra sulaukusi paties geriausio įvertinimo. Šiuo metu yra siūlomos labai įvairių gamintojų frezavimo įranga, tad neskubėkite apsispręsti. Visada palanku susirasti klientų atsiliepimų bei rekomendacijų, nes tai gali padėti dar paprasčiau atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes.

Betono frezos pritaikymas

Betono freza gali būti pritaikyta sausam ar šlapiam pjovimui, taip pat galima rinktis betono frezą su dulkių nusiurbimu, kuri užtikrins, kad atlikus darbus tvarkymasis nepareikalaus pernelyg daug laiko bei pastangų. Palanku išstudijuoti informaciją apie betono frezos galimybes, o prireikus tiesiog pasikonsultuokite su pardavėjais.

Betono frezos kaina

Taip pat gana dažnais atvejais dėmesys krypsta ir į tai, kokia yra betono frezos kaina. Jei tokią įrangą rinksitės internetu, galėsite palyginti skirtingų pardavėjų nustatytas kainas, ir tikrai rasite palankiausias pasirinkimo galimybes. Tuo atveju, jei numatytas biudžetas yra labai ribotas, galite pasvarstyti apie naudotos frezos įsigijimą, arba apie jos nuomą (pastaroji galimybė yra itin palanki tais atvejais, jei betono freza bus reikalinga vos vieną ar porą kartų).

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį?

Betono frezų galingumas gali labai varijuoti, ir nuo to priklausys, kokio storio gaminį ar konstrukciją galėsite pjauti. Pjūvio gylis gali svyruoti nuo 10 iki 40 centimetrų, tad įvertinkite, kokių darbų atlikimui bus naudojama betono freza, ir tai jums padės paprasčiau apsispręsti.
Jei kiltų tam tikrų neaiškumų, ar būtų sunku išsirinkti tinkamiausią betono frezą, nedvejodami kreipkitės į pardavėjus, kurie jums suteiks visą svarbiausią informaciją.