Prekių katalogas

Husqvarna vejos robotai

 • Husqvarna vejos robotai

  Tam, kad galėtumėte džiaugtis išpuoselėta veja, teks gerokai paplušėti: tiek planuojant žaliojo ploto įrengimą, tiek vėliau jį prižiūrint, laukia išties nemažai darbo.

  Gerai įrengta veja gali tarnauti net 10-15 metų, žinoma, su sąlyga, kad tinkamai ja rūpinsitės – tręšite, laistysite ir kas savaitę pjausite žolę.
  Jei pageidaujate vejos „be rūpesčio“ – rekomenduojame įsigyti šaunų kiemo pagalbininką – HUSQVARNA vejos robotą. Robotas vejapjovė gali dirbti bet kokiomis oro sąlygomis, 24/7 ritmu! Viso sezono metu jis nepastebimai atliks nuobodų kassavaitinį žolės pjovimą, o jums beliks tik nusispirti batus ir pasivaikščioti savo puikiu žaliuoju „kilimu“, uodžiant malonų šviežiai nupjautos žolės aromatą.

  Husqvarna ir mėgėjams, ir profesionalams

  Vejos robotų pasiūla šiandien tokia didelė, kad savo vejai tinkamiausią modelį išsirinks ir nedidelio sklypo savininkas, ir milžiniškus žaliuosius plotus prižiūrintys aplinkos tvarkymo specialistai.
  HUSQVARNA pagrįstai didžiuojasi didžiuliu vejos robotų asortimentu: pas mus galite išsirinkti skirtingų modelių vejos robotus, kurių darbinio ploto pajėgumas siekia nuo 1 000 m² iki 5 000 m².
  Naujos kartos automatinės vejapjovės yra konfigūruojamos ir valdomos nuotoliniu būdu - per išmaniajame telefone, planšetėje ar nešiojamame kompiuteryje įdiegtą mobiliąją programėlę Automower Connect, kuri suteikia galimybę sekti roboto būklę ir Jums patogiu laiku iš bet kurio pasaulio krašto nusiųsti jam norimas užduotis.
  HUSQVARNA vejos robotai turi apsaugą nuo vagysčių – jei robotas pakeliamas nuo žemės, į mobiliąją programėlę gausite pranešimą ir galėsite sekti savo įrenginio buvimo vietą, o lokaliai įsijungs garsinis pavojaus signalas, kurį išjungti galima tik suvedus unikalų PIN kodą.
  HUSQVARNA automatinės vejaplovės yra labai kompaktiškos, jas paprasta sukonfigūruoti ir naudoti. Ant tvirtos pjovimo disko sistemos sumontuoti iš anglinio plieno pagaminti aštrūs žolės pjovimo peiliai užtikrina darbo našumą ir nedideles energijos sąnaudas.
  Vejos robotai HUSQVARNA turi reguliuojamą pjovimo aukštį, apsaugos nuo šalčio daviklius bei oro sąlygų laikmatį, reguliuojantį pjovimo laiką pagal atitinkamą metų sezoną. Šie vejos robotai žolę pjauna dažnai, bet po truputį, todėl veja visada atrodo nepriekaištingai prižiūrėta.

  Manevringi ir ištvermingi

  HUSQVARNA automatinės vejapjovės pasižymi dideliu manevringumu – jos automatiškai nustato siaurus pravažiavimus ir pačios suranda kelią net per siauriausius koridorius. Išmanūs vejos robotai siaurais koridoriais juda nepalikdami po savęs jokių provėžų.
  Dideli HUSQVARNA robotų ratai su grubiu protektoriumi nepriekaištingai sukimba net ir su slidžiu paviršiumi ir pajėgia įveikti iki 40-45 procentų statumo šlaitus.

  Tylus ir švarus savarankiškas darbas

  Naujos kartos vejos robotai sukurti išskirtinai savarankiškam darbui. Jie yra pakankamai išmanūs, kad galėtų savarankiškai nupjauti dideles vejas ir sudėtingo išplanavimo žaliuosius plotus su nelygiu reljefu, kuriame yra kliūčių, siaurų pravažiavimų ar stačių įkalnių.
  HUSQVARNA automatinės vejapjovės turi GPS sistemą, kurios pagalba robotai sukuria aptarnaujamo ploto žemėlapį, dirbdami registruoja jau nupjautos vejos dalis ir pagal tai savarankiškai koreguoja tolimesnį darbo planą.
  Savo kelyje susidūręs su kliūtimi, HUSQVARNA robotas sustoja ir pats automatiškai pakeičia kryptį, kad aštrūs peiliai nieko nepažeistų. Baigus darbą ar prireikus pasikrauti energijos, automatinė vejapjovė savarankiškai randa trumpiausią kelią į įkrovimo stotelę.
  Visi HUSQVARNA vejos robotai dirba labai tyliai ir ramiai, nesukeldami triukšmo ir be jokių aplinką teršiančių išmetamųjų teršalų.

  Roboto vejapjovės priežiūra

  HUSQVARNA vejos robotus paprasta ne tik naudoti, bet ir prižiūrėti. Automatinės vejapjovės apačią ir išorinę dalį galima drąsiai plauti vandeniu iš sodo žarnos. Norint išvalyti vejos roboto vidų – komplekte esančio priežiūros įrankio pagalba galima nesunkiai nuimti išorinį gaubtą ir patogiai pasiekti sunkiau prieinamas vietas.
  Laiko patikrinta aukščiausios kokybės HUSQVARNA užtikrina, kad Jūsų pasirinkta automatinė vejapjovė taps ilgalaikiu partneriu, padėsiančiu prižiūrėti Jūsų veją.