Prekių katalogas

Husqvarna tankinimo įranga LT 8005

 • Husqvarna tankinimo įranga LT 8005

  Kaina 473000 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  Vibroplūktuvas, dyzelinis Hatz variklis, pado plotis 11", svoris 109 kg, oro filtro būklės rodiklis,280mm
   
   
   

  Gamintojas
  Husqvarna
 • LT8005 yra sunkiausias plūktuvas su plačiausiu padu. Jis yra gerai subalansuotas ir galingas, sukurtas veiksmingam tiek biraus, tiek ir rišlaus grunto, pvz., molio ar labai smulkaus smėlio, tankinimui. Idealiai tinka gruntui tranšėjose ar kitose siaurose vietose, pavyzdžiui aplink kolonas ar vamzdžius, tankinti. Teikiamas su „Hatz 1B20“ dyzeliniu varikliu, jis užtikrina gilų sutankinimą dėl didelės išcentrinės jėgos ir didelio svorio derinio.

  AUKŠTAS TANKINIMO EFEKTYVUMAS
  Efektyvus tankinimas dėka galingo "Hatz" dyzelinio variklio, sumontuoto kompaktiškoje, patvarioje važiuoklėje ir užtikrinančio pakankamą greitį bei didelę smūgio jėgą.

  PUIKI ERGONOMIKA
  Mažas svoris, viena kėlimo kilpa ir ant vairavimo lanko esantys ritinėliai leidžia lengvai atlikti darbus. Transportavimo ratų komplektas įsigyjamas atskirai kaip priedas.

  LENGVA MANEVRUOTI
  Subalansuota konstrukcija užtikrina puikų sukibimą ir manevringumą. Geras plūktuvo kojos matomumas darbo metu leidžia laiku atlikti reikiamus manevravimo judesius.

  PAPRASTA NAUDOTI
  Trijų padėčių droselio valdiklis (tuščiąja eiga, visu greičiu, sustabdytas / uždarytas) leidžia lengvai valdyti ir sustabdo degalų tiekimą, kad būtų išvengta nuotėkio. Dėl vibracijas slopinančios rankenos operatorius mažiau pavargsta.

  TVIRTA KONSTRUKCIJA
  Dėl šoninių apsauginių strypų ir variklio apsauginio rėmo, plūktuvo komponentai ir variklis yra gerai apsaugoti, jei dirbama šalia kliūčių. Trijų padėčių droselio valdymo konstrukcija taip pat apsaugo išcentrinę sankabą, kai pereinama iš tuščiosios eigos iki judėjimo visu greičiu, o tai apsaugo nuo bet kokio sankabos slydimo ir padidina sankabos patvarumą.

  LENGVAS APTARNAVIMAS
  Lengva pasiekti visus aptarnavimo taškus, įskaitant alyvos lygio patikrinimą (variklyje ir pade), oro filtro valymą / keitimą. Įrengtas valandų skaitiklis, oro filtro užsiteršimo indikatorius ir alyvos lygio įspėjimo indikatorius.

  FUNKCIJŲ APŽVALGA
  Aukštas tankinimo efektyvumas
  Puiki ergonomika
  Lengva manevruoti
  Paprasta naudoti
  Tvirta konstrukcija
  Lengvas aptarnavimas 

  VISOS SPECIFIKACIJOS
  VARIKLIS
  Variklio tipas Hatz 1B20 4-stroke air-cooled
  Išeinanti galia 3 kW
  Kuro tipas - Dyzelis
  Emisijos į aplinką (CO2 ES V) 987 g/kWh
  SPECIFIKACIJOS
  Greitis 11,5 m/min
  MATMENYS
  Pado plotis (mm) 280 mm
  Pado ilgis (mm) 330 mm
  Gaminio plotis 280 mm
  Svoris 110 kg
  GARSAS IR TRIUKŠMAS
  Garso galios lygis, garantuotas (LWA) 107 dB(A)
  Garso slėgis ties operatoriaus ausimi 105 dB(A)