Prekių katalogas

Husqvarna Soffcut 2000E

 • Husqvarna Soffcut 2000E

  Kaina 1270000 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  9 AG keturtaktis variklis, 167 kg, Ø250mm (10“) diskai, pjovimo gylis 38mm, 300-600 bėg.metrų per dieną. Komercinių patalpų, parduotuvių grindų įrengimui.  

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Savaeigė sausojo pjovimo benzininė mašina puikiai tinka vidutinio sunkumo ir sunkiesiems darbams komercinėje, pramoninėje ir kelių tiesimo srityse. Husqvarna „Soff-Cut“ 2000 e sukurta taip, kad būtų universali, paprasta naudoti ir ja būtų galima pasiekti didelį našumą. Galima naudoti trejopo pločio diskus, kuriais tuo pat metu galima pjauti įvairaus pločio siūles ir kontroliuoti įtrūkimus. Šios mašinos savybės: 9 AG variklis su automatiniu dfekompresatoriumi legvesniam užvedimui, pagerintas aušinimas bei tepimo sistema ir cikloninis oro filtras variklio ilgaamžiškumui padidinti.

  SOFF-CUT™ TECHNOLOGIJA
  Husqvarna „Soff-Cut“ – tai unikali patentuota sistema, skirta ne iki galo sustingusiam betonui pjauti. Naudojant šią technologiją, betoną galima pradėti pjauti praėjus 1 – 2 valandoms po išliejimo dar prieš jam visiškai sustingstant. Husqvarna „Soff-Cut“ – tai geriausias sprendimas atsitiktinių įtrūkimų pavojui sumažinti ir darbo procesui supaprastinti, lyginant su įprastais pjovimo būdais.

  Soff-Cut 4000
  FUNKCIJŲ APŽVALGA 
  Soff-Cut™ technologija 

  VISOS SPECIFIKACIJOS
  VARIKLIS
  Išeinanti galia 7,1 kW
  Cilindrai 1
  Taktų skaičius 4-taktis variklis
  Starteris Elektrinis
  Emisijos į aplinką (CO2 ES V) 846 g/kWh
  Galios šaltinis Benzininiai
  PJOVIMO ĮRANGA
  Pjūvio gylis, maks 38 mm
  Pjūvio gylio nustatymas Manual
  MATMENYS
  Gaminio ilgis 1778 mm
  Gaminio aukštis 1016 mm
  Svoris 143,79 kg