Prekių katalogas

Husqvarna GRINDŲ GRANDYMO MAŠINOS BMS 150

 • Husqvarna GRINDŲ GRANDYMO MAŠINOS BMS 150

  Kaina 2800000 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  Savaeigė dangos šalinimo mašina BMS150E, 230V, 16A, 2.2 kW galios variklis, 480 kg, iki 40 m/min (tiekiama be darbinių įrankių)

  Gamintojas
  Husqvarna
 • BMS 150 puikia tinka vidutinės ir didelės apimties darbams. Tai – visiškai elektra varoma mašina su automatine maitinimo kabelių sistema ir sukamąja kabelio svirtimi. Tai – labai manevringa mašina, jos sukimosi spindulys – nulinis, o padangos nepalieka žymių. Šioje grindų dangos šalinimo mašinoje įprastai įrengta 76 mm skersmens dulkių siurbimo žarnos jungtis. Galima jungti mažą arba vidutinio dydžio dulkių rinktuvą, kad darbo vietoje nesklistų dulkės. Geležtes ar kaltus galima rinktis iš plataus šių įtaisų asortimento, atsižvelgiant į grindų dangos medžiagą, kurią reikia pašalinti. Šia mašina galima šalinti daugumos tipų (senas) grindų dangas, pavyzdžiui, linoleumo, vinilo, kilimines dangas, rišliąsias medžiagas, klijus ir pan.

  LENGVA TRANSPORTUOTI
  Kabelio sistemą galima sulankstyti dviem padėtimis, kad mašina būtų žemesnė ją paruošiant gabenimui. Ji telpa net į nedidelę transporto priemonę.

  LENGVAI MANEVRUOJAMA
  Šį grindų grandiklį naudotojui labai paprasta ir patogu manevruoti. Diskas pakeliamas ir nuleidžiamas mygtukais vairalazdės viršuje.

  GREITO ATSEGIMO MECHANIZMAS
  Diskus ar kaltus galima rinktis iš plataus šių įtaisų asortimento. Greito atlaisvinimo įrankių laikiklis suteikia galimybę labai sparčiai pakeisti diską.

  AUTOMATINIS MAITINIMO KABELIS
  Pamirškite apie kabelį – jis susivynioja / išsivynioja automatiškai. Dėl 25 m ilgio kabelio, atrodo, tarsi dirbtumėte su belaidžiu įrenginiu. Tiesiog įjunkite kištuką į lizdą ir dirbkite.

  FUNKCIJŲ APŽVALGA
  Lengva transportuoti
  Lengvai manevruojama
  Greito atsegimo mechanizmas
  Automatinis maitinimo kabelis 

  VISOS SPECIFIKACIJOS
  VARIKLIS
  Galia 2,2 kW
  Įtampa 230 V
  Nominali srovė 16 A
  Galios šaltinis Elektriniai
  SPECIFIKACIJOS
  Darbinis plotis 5 cm
  Darbo tipas Traktoriukai
  MATMENYS
  Viengubos žarnos skersmuo 76 mm
  Gaminio ilgis 1 475 mm
  Gaminio plotis 716 mm
  Gaminio aukštis 1 750 mm
  Svoris 480 kg
  GARSAS IR TRIUKŠMAS
  Garso lygis 70 dB(A)
  VIBRACIJA
  Vibracija valdymo rankenoje Handlebar 0,5 m/s² 

 • Alternatyvios prekės

  Husqvarna GRINDŲ GRANDYMO MAŠINOS BS 110

  Savaeigė dangos šalinimo mašina BS110, 230V,16A 0.75 kW eigos variklis, 0.75 kW vibravimo variklis, 170 kg, iki 18.5m/min, (tiekiama be darbinių įrankių)

  Kaina 780000