Prekių katalogas

HUSQVARNA DE 120 H PACE

 • HUSQVARNA DE 120 H PACE

  Kaina 297000 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  NOMINALI ĮEINANTI GALIA 2.2kW

  SVORIS 41kg 

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Šis universalus H klasės dulkių siurblys maitinamas „Husqvarna“ sukurtu 94 V PACE sistemos akumuliatoriumi. Jis sukurtas naudoti kartu su kitais didesniais rankiniais elektriniais įrankiais, grindų šlifavimo mašinomis ir rankiniais šlifuokliais, šratasrovėmis, betono frezavimo mašinomis. Idealiai tinka naudoti tada, kai nėra prieigos prie elektros tinklo arba elektros tiekimas ribotas. Dėl didelio našumo ir atsparumo DE 120 H PACE yra idealus pasirinkimas sudėtingiems, didelio pajėgumo darbams atlikti. DE 120 H PACE yra kompaktiškas, lengvai transportuojamas ir tuo pačiu galingas. Jis pasižymi patogia žmogaus-įrenginio sąsaja ir „e-flow“ funkcija, kuri automatiškai sureguliuoja oro srautą užtikrindama ilgą akumuliatoriaus veikimo laiką. Be to, jame veikia integruotas ryšio modulis, kuris leidžia akylai stebėti įrenginio padėtį, techninės priežiūros poreikius ir filtro būseną bei gauti kitą aktualią naudojimo informaciją. 

  DIDELĖS GALIOS PACE AKUMULIATORIŲ SISTEMA

  Autonomiškumas ir lankstumas – tai pagrindiniai pranašumai, kuriuos suteikia akumuliatorinis DE 120 PACE. Pamirškite laidus ir nebesivarginkite ieškodami maitinimo šaltinio darbo vietoje. Geniali „e-flow“ sistema automatiškai sureguliuoja oro srautą optimizuodama akumuliatoriaus veikimo laiką.

  Battery System DE120 PACE
  PAGRINDINIS DĖMESYS SAUGUMUI

  Dulkių siurblys atitinka naujausius H klasės standartus, taikomus didelio pajėgumo pramoniniams siurbliams. Jame naudojamas HEPA filtras (sertifikuotas pagal EN1822), dedamas atskirai nuo priešfiltrio. Integruota filtro būsenos įspėjamoji sistema su reguliuojamo skersmens žarna praneša, kai ateina laikas išvalyti filtrą. Valymas atliekamas tiesiog paspaudus mygtuką.

  Dust Extractor DE120
  LENGVA TRANSPORTUOTI

  Dėl kompaktiško dydžio ir nedidelio svorio dulkių siurblį lengva transportuoti. Sumanūs sprendimai, pavyzdžiui, kėlimo kabliai, galimybė pritvirtinti žarnas, vamzdžius ir grindų siurbimo įtaisą prie įrenginio ir vežti jį ant dviejų ratukų užtikrina patogų manevravimą.

  DE 120 H PACE + K 1 PACE Campaign image
  TVARUS DARBAS SU „E-FLOW“

  Optimizuojant oro greitį per visą filtro prisotinimo procesą, „e-flow“ technologija sumažina energijos sąnaudas iki 30 %*. Tuo pačiu metu garso lygis sumažintas iki 8 dB(A)**. *) Patvirtinto nepriklausomo energijos sąnaudų bandymo, atlikto laboratorijos aplinkoje, duomenimis matuojant srovę esant nominaliajai įtampai, kai suaktyvinta „e-flow“ sistema, be jokių sistemos apribojimų. Galia apskaičiuojama pagal srovę / įtampą ir lyginama su energijos suvartojimu esant pilnam srautui, taip pat be apribojimų. **) Remiantis vidaus bandymu, atliktu modeliams DE 110 ir DE 120 laboratorinėje aplinkoje, naudojant dulkių siurblius be jokių apribojimų sistemoje, matuojant triukšmo lygį su įjungtu „e-flow“ ir be jo.

  E-flow_icon_WEB_page
  LENGVA VALYTI IR PRIŽIŪRĖTI

  Žmogaus-įrenginio sąsaja pateikia įspėjimus dėl eksploatacinės techninės priežiūros, kad būtų galima iš anksto aptikti galimas triktis ir vietoje jas pašalinti.

  DE120_closeup
  PATOBULINTA „LONGOPAC®“ TVIRTINIMO SISTEMA

  Lengvai naudojama „Longopac®“ tvirtinimo sistema ir V formos padėklas užtikrina lengvą montavimą. Dėl specialios dangos sulenkimo vietose nesikaupia dulkės.

  Dust extractor longopac
  OPTIMIZUOTAS PRIEDŲ ASORTIMENTAS

  Visapusis priedų asortimentas skirtas dar labiau pritaikyti gaminį statybų darbams. Tvirtas grindų siurbimo įtaisas su didele anga be vargo susidoroja su stambiomis dulkių dalelėmis. Vamzdeliai, žarnos ir adapteriai su transportavimo dangteliais užtikrina sklandų darbą ir transportavimą. Pageidaujantiems dar patogiau gabenti įrenginį siūlomi žarnų dėklai.

  VISOS SPECIFIKACIJOS
  VARIKLIS
  Nominali įeinanti galia 2,2 kW
  Didžiausias vakuumas 220 mbar
  Galios šaltinis Akumuliatoriniai
  Battery eco system PACE
  GAMINIO DUOMENYS
  HEPA filtrai, 99.99% , 0.3 mikronų 2
  MATMENYS
  Gaminio ilgis 815 mm
  Gaminio plotis 542 mm
  Gaminio aukštis 1 125 mm
  Svoris 41 kg  

 • Alternatyvios prekės

  Husqvarna DE 120

  PG280,PG450,Soff-Cut,150,DM230,DM220

  Kaina 340000 
  Husqvarna S 36

  PG400 1-faze,,PG280, PG450,

  Kaina 516000