Prekių katalogas

Husqvarna DE 110

 • Husqvarna DE 110

  Kaina 227500 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  DM230, DM220 DM200, kamp.šlifuokliais

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Šis universalus H klasės dulkių siurblys yra kompaktiškas, lengvai transportuojamas ir tuo pačiu galingas. Jis pasižymi patogia žmogaus-įrenginio sąsaja, kuri leidžia stebėti veikimą, ir „e-flow“ funkcija, automatiškai sureguliuojančia oro srautą, kad jis išliktų stabilus ir filtrą reikėtų valyti kuo rečiau. Aukšto lygio apsauga nuo vandens leidžia greitai ir efektyviai pašalinti dulkes. O su integruotu ryšio moduliu galima akylai stebėti įrenginio padėtį, veikimo laiką, techninės priežiūros poreikius ir filtro būseną bei gauti kitą aktualią naudojimo informaciją.

  NUOLATINIS VEIKIMAS DIDELIU NAŠUMU
  Geniali „e-flow“ sistema automatiškai sureguliuoja oro srautą, kad filtrą reikėtų valyti kuo rečiau ir būtų galima ilgiau dirbti be pertrūkių.

  PAGRINDINIS DĖMESYS SAUGUMUI
  Dulkių siurblys atitinka naujausius H klasės standartus, taikomus didelio pajėgumo pramoniniams siurbliams. Jame naudojamas HEPA filtras (sertifikuotas pagal EN1822), dedamas atskirai nuo priešfiltrio. Integruota filtro būsenos įspėjamoji sistema su reguliuojamo skersmens žarna praneša, kai ateina laikas išvalyti filtrą. Valymas atliekamas tiesiog paspaudus mygtuką.

  LENGVA TRANSPORTUOTI
  Dėl kompaktiško dydžio ir nedidelio svorio dulkių siurblį lengva transportuoti. Sumanūs sprendimai, pavyzdžiui, kėlimo kabliai, galimybė pritvirtinti žarnas, vamzdžius ir grindų siurbimo įtaisą prie įrenginio ir vežti jį ant dviejų ratukų užtikrina patogų manevravimą.

  TVARUS DARBAS SU „E-FLOW“
  Optimizuojant oro greitį per visą filtro prisotinimo procesą, „e-flow“ technologija sumažina energijos sąnaudas iki 30 %*. Tuo pačiu metu garso lygis sumažintas iki 8 dB(A)**. *) Patvirtinto nepriklausomo energijos sąnaudų bandymo, atlikto laboratorijos aplinkoje, duomenimis matuojant srovę esant nominaliajai įtampai, kai suaktyvinta „e-flow“ sistema, be jokių sistemos apribojimų. Galia apskaičiuojama pagal srovę / įtampą ir lyginama su energijos suvartojimu esant pilnam srautui, taip pat be apribojimų. **) Remiantis vidaus bandymu, atliktu modeliams DE 110 ir DE 120 laboratorinėje aplinkoje, naudojant dulkių siurblius be jokių apribojimų sistemoje, matuojant triukšmo lygį su įjungtu „e-flow“ ir be jo.

  LENGVA VALYTI IR PRIŽIŪRĖTI
  Aukšto lygio apsauga nuo vandens leidžia lengvai valyti ir ištuštinti dulkių siurblį. Žmogaus-įrenginio sąsaja pateikia įspėjimus dėl eksploatacinės techninės priežiūros, kad būtų galima iš anksto aptikti galimas triktis ir vietoje jas pašalinti.

  PATOBULINTA „LONGOPAC®“ TVIRTINIMO SISTEMA
  Lengvai naudojama „Longopac®“ tvirtinimo sistema ir V formos padėklas užtikrina lengvą montavimą. Dėl specialios dangos sulenkimo vietose nesikaupia dulkės.

  OPTIMIZUOTAS PRIEDŲ ASORTIMENTAS
  Visapusis priedų asortimentas skirtas dar labiau pritaikyti gaminį statybų darbams. Tvirtas grindų siurbimo įtaisas su didele anga be vargo susidoroja su stambiomis dulkių dalelėmis. Vamzdeliai, žarnos ir adapteriai su transportavimo dangteliais užtikrina sklandų darbą ir transportavimą. Pageidaujantiems dar patogiau gabenti įrenginį siūlomi žarnų dėklai.

  FUNKCIJŲ APŽVALGA
  Nuolatinis veikimas dideliu našumu
  Pagrindinis dėmesys saugumui
  Lengva transportuoti
  Tvarus darbas su „e-flow“
  Lengva valyti ir prižiūrėti
  Patobulinta „Longopac®“ tvirtinimo sistema
  Optimizuotas priedų asortimentas

  VISOS SPECIFIKACIJOS
  VARIKLIS
  Galios šaltinis Elektriniai
  VARIKLIS
  Nominali įeinanti galia 1,1 kW
  Fazės 1 ph
  Įtampa 230 V
  Nominali srovė 5 A
  Dažnis 50-60 Hz
  Didžiausias vakuumas 200 mbar
  MATMENYS
  Gaminio ilgis 670 mm
  Gaminio plotis 400 mm
  Gaminio aukštis 1 000 mm
  Svoris 25 kg 

 • Alternatyvios prekės

  Husqvarna DE 110i be aku.

  DM230, DM220 DM200, kamp.šlifuokliais

  Kaina 217500