Prekių katalogas

Husqvarna C 5500

 • Husqvarna C 5500

  Kaina 280000 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  Gamintojas
  Husqvarna
 • C 5500 yra efektyvus pramoninis dulkių rinktuvas tikrai dideliems darbams, kur kyla labai daug dulkių. Jis rekomenduojamas kaip priedas prie šių "Husqvarna" dulkių siurblių: T 7500, T 8600, T 10000, T 18000 ir T 8600 Propane. C 5500 atskiria 90% susiurbtų dulkių iki joms pasiekiant dulkių siurblį. Tai labai padidina siurbimo našumą, prailgina siurblio variklio tarnavimo laiką ir gerokai pailgina filtro priežiūros periodiškumą, kas suteikia jums galimybę ilgiau dirbti be pertrūkių. Naudojant dulkių nusodintuvą, padidėja dulkių siurblio našumas susiurbiant tokias medžiagas, kurias įprastai sunku susiurbti, pavyzdžiui, suodžius, skysčius ir lengvas medžiagas dideliais kiekiais. Longopac® krepšys-žarna užtikrina paprastą, be dulkių maišo pakeitimą. C 5500 gali būti naudojamas tiek sausų, tiek ir šlapių medžiagų susiurbimui.

  TVIRTA KONSTRUKCIJA
  Korozijai atsparūs plininiai spaustuvai, suvirintas rėmas su platforma dulkių maišui ir ilgaamžė plienine rankena, yra pasirengę tarnauti daugelį metų.

  DIDESNIS NAŠUMAS
  Prieš dulkių siurblį naudojamas cikloninis rinktuvas prailgina dulkių siurblių filtrų naudojimo laiką ir užtikrina pastovų didesnį oro srautą, dėl kurio geriau surenkamos dulkės, pailgėja laiko tarpas tarp filtrų valymo ir švaresnė tampa darbo aplinka.

  ŠVARUS IR PAPRASTAS MAIŠO PAKEITIMAS
  "Longopac®" maišo-žarnos sistema užtikrina paprastus maišo pakeitimus be jokio dulkių pribarstymo.

  FUNKCIJŲ APŽVALGA
  Tvirta konstrukcija
  Didesnis našumas
  Švarus ir paprastas maišo pakeitimas

  VISOS SPECIFIKACIJOS
  VARIKLIS
  Galios šaltinis Rankiniai
  SPECIFIKACIJOS
  Konteinerio talpa 100 l
  MATMENYS
  Gaminio ilgis 600 mm
  Gaminio plotis 720 mm
  Gaminio aukštis 1 640 mm
  Svoris 67 kg
    

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 162000