Prekių katalogas

GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS HUSQVARNA 525iHE4

 • GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS HUSQVARNA 525iHE4

  Kaina 66900 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  60 cm; 5.0 kg; be baterijos ir pakrovėjo, prailgintu kotu; teleskopinis su BT

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Akumuliatorinė gyvatvorių žirklės su 4 m pasiekiamumu ir reguliuojamais ašmenimis
  Husqvarna 525iHE4 yra baterijomis maitinamos gyvatvorių žirklės su iki 4 metrų pasiekiamumu, skirtos profesionaliam naudojimui. 60 cm reguliuojama pjovimi ašmenys su trigubo šlifavimo peiliais užtikrina didelį pjovimo greitį ir didelį produktyvumą pjaunant aukštas, plačias ar žemas gyvatvores. Ašmenis taip pat lengvai sulankstomi, kad būtų lengviau transportuoti ir laikyti. Puikiai subalansuotas dizainas, žemas vibracijos lygis, ergonomiškos rankenos ir intuityvi vartotojo sąsaja leidžia patogiai naudoti ilgas ir daug darbo reikalaujančias valandas. IPX4 standartas, skirtas naudoti bet kokiu oru, o aktyvi akumuliatoriaus aušinimo sistema užtikrina ilgą veikimo laiką. Integruotas Bluetooth ryšys, kad būtų lengva prisijungti prie skaitmeninių paslaugų, tokių kaip Husqvarna Fleet Services™. Baterija ir pakrovėjas neįeina. 

  Aštrūs peiliai
  Grūdintojo plieno peiliai, optimizuota dantų geometrija ir didelis peilio greitis padidina pjovimo našumą.
  Integruotas ryšys
  Prietaisus su įmontuotu ryšio moduliu galima lengvai prijungti prie „Husqvarna Fleet Services™“. Ši paslauga leidžia matyti paskutinę žinomą kiekvieno įrenginio vietą, jo naudojimo statistiką, techninės priežiūros istoriją ir t. t. Nuotoliniu būdu atnaujinama ir prietaiso programinė įranga, kad ji visada būtų suderinama su naujausiomis „Husqvarna Fleet Services™“ funkcijomis.
  3 greičių pasirinkimas
  3 greičių režimas leidžia maksimaliai padidinti veikimo laiką ir pjovimo našumą pritaikius maksimalų peilio greitį prie esamų darbo sąlygų.
  (IPX4) atsparumas
  „Husqvarna“ akumuliatorinė krūmapjovė atitinka IPX4 atsparumo lietui klasifikaciją, todėl ją galima naudoti ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis.
  Lanksti „BLi-X“ akumuliatorių sistema
  Didelio našumo 36 V „BLi-X“ akumuliatorių sistema siūlo platų pasirinkimą – nuo lengvų integruotų iki ant nugaros nešiojamų akumuliatorių. Mūsų 36 V sistemos akumuliatoriai skirti naudoti ilgą laiką, jie greitai įkraunami ir dar greičiau pakeičiami, kad būtų galima naudoti be pertrūkio. „BLi-X“ akumuliatorių sistema leidžia lanksčiai naudoti įvairius „Husqvarna“ įrankius. Visada rasite akumuliatorių sprendimą, kuris geriausiai tiks numatytiems darbams.
  Su gaminiu susiliejantis akumuliatorius
  Akumuliatorius į gaminį dedamas horizontaliai, kad nešvarumų, vandens, skiedrų ir dulkių patekimo į akumuliatoriaus skyrių rizika būtų mažesnė ir nekiltų jungties problemų. Tai taip pat pagerina įrankio svorio pasiskirstymą ir balansą, todėl įrankį patogiau naudoti ir padidėja jo manevringumas. Visa korpuso konstrukcija yra labai lanksti, nes galima naudoti įvairių dydžių akumuliatorius.
  Tylus veikimas
  Dėl mažo triukšmingumo užtikrinamas malonus darbas ir galima ilgiau dirbti net ir viešoje aplinkoje. Akumuliatorinių gaminių triukšmo lygis yra iki 13 dB(A) mažesnis nei benzininių gaminių. Triukšmo lygio sumažėjimas 3 dB(A) paprastai suvokiamas kaip triukšmo lygio sumažėjimas perpus.
  Nereikalauja daug priežiūros
  Nereikia pilti degalų, yra mažiau dalių, kurioms reikia priežiūros, o elektroniniu būdu valdoma sistema užtikrina trumpesnį prastovų laiką ir mažesnes eksploatacines išlaidas.
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu. 

  Pajėgumas
  Pjovimo greitis 4 400 pj/min
  Akumuliatorius
  Baterijos tipas Ličio jonų
  Baterijos įtampa 36 V
  Variklis
  Variklio tipas BLDC (be šepetėlių)
  Valdymas
  Belaidis ryšys BLE-HAPP
  Įranga
  Pjovimo ašmenų ilgis 60 cm
  Tarpas tarp dantų 30 mm
  Matmenys
  Svoris be akumuliatoriaus 5 kg
  Garsas ir triukšmas
  Garso galios lygis, garantuotas (LWA) 99 dB(A)
  Garso slėgis ties operatoriaus ausimi 88 dB(A)
  Vibracija
  Ekvivalentinis vibracijos lygis (ahv, eq) galinėje rankenoje 3,4 m/s²
  Ekvivalentiškas vibracijos lygis (ahv, eq) priekinė/užpakalinė rankena 5,2 m/s²  

 • Alternatyvios prekės

  GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS HUSQVARNA 520IHT4

  55 cm; 4 kg; be baterijos ir pakrovėjo, prailgintu kotu; teleskopinis

  Kaina 64900 
  GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS HUSQVARNA 525IHF3

  65 cm; 4.7 kg; be baterijos ir pakrovėjo, prailgintu kotu su BT,fiks.kamp.

  Kaina 63900