Prekių katalogas

Gardena vejos robotai

 • Gardena vejos robotai

  Paverskite savo svajonę realybe – įdarbinkite vejos robotą! 

  Svajojate po ilgos darbo savaitės patogiai įsitaisyti terasoje ir atsipalaiduoti, mėgaujantis vaizdu į nepriekaištingai nupjautą veją? 

  Automatinės, savarankiškai dirbančios vejapjovės visa dažniau tampa nepakeičiamais pagalbininkais ir nematomais „įnamiais“, tyliai ir nepastebimai nudirbančiais žolės pjovimo darbus.

  Vejos robotas nepakeičiamas pagalbininkas

  Renkantis konkretų automatinės žoliapjovės modelį, svarbiausia įvertinti du esminius dalykus – sklypo plotą ir landšafto sudėtingumą, nes reikalavimai ir techniniai vejos roboto parametrai lygiam ir kalvotam reljefui skiriasi. Jūsų patogumui - kiekvieno modelio aprašyme yra nurodytas dirbamas plotas ir įveikiamos įkalnės dydis.

  Iš GARDENA vejos robotų pasiūlos tikrai rasite, ką išsirinkti. Įvertinę Jūsų turimo žaliojo ploto dydį ir reljefo sudėtingumą, profesionalūs mūsų konsultantai padės greičiau apsispręsti ir patars, koks konkrečiai roboto vejapjovės modelis maksimaliai atitiks Jūsų poreikius ir pageidavimus. O rinktis tikrai bus iš ko - savo asortimente turime automatinių vejapjovių, kurių dirbamo ploto amplitudė svyruoja nuo 250 m2 iki 1500 m2.

  Sumanūs, tylūs, saugūs ir universalūs

  Kokybiškai ir tyliai savo darbą atliekantys mažieji sodo padėjėjai – tikras išsigelbėjimas savo laiką itin branginantiems žmonėms. Robotai žoliapjovės veikia savarankiškai: vadovaudamiesi Jūsų nustatytu darbo grafiku bei pagal pjovimo plotą susidarytu žemėlapiu, jie profesionaliai naviguoja, manevruodami nelygiu reljefu, meistriškai įveikdami siaurus pravažiavimus ir kampus, įkopdami į 30-35% šlaitus ir patys automatiškai sugrįždami į įkrovimo stotį.

  Šiuos novatoriškus vejos robotus galite valdyti iš bet kurio pasaulio krašto. Jūsų telefone, planšetėje ar kompiuteryje įdiegtos išmaniosios GARDENA programėlės dėka visą parą galite sekti automatinės žoliapjovės buvimo vietą, vejos pjovimo tvarkaraštį, keisti ar atšaukti pjaunamo ploto dažnį ir laiką. Jei savo žaliajame plote norite palikti laukinės pievos plotelį, šią užduotį vejos robotui taip pat galėsite nusiųsti per išmaniąją programėlę. Speciali "SpotCutting” judėjimo funkcija vejos robotui padeda pasiekti sunkiai prieinamas po lauko baldais ar batutais.

  Tiek privačių namų kiemuose mieste, tiek užmiesčio žaliuosiuose plotuose pasitaiko smulkių gyvūnų – varlių, ežiukų ir pan., kurie dažniausiai išlenda sutemus. Speciali vejos robotuose integruota funkcija užtikrina, kad žolės pjovimo darbai būtų atliekami dienos šviesoje, taip maksimaliai sumažinant susidūrimo su laukiniu gyvūnu riziką.

  Vienas iš labai svarbių privalumų – automatinės vejaplovės veikia taip tyliai, kad jų darbas ankstų sekmadienio rytą visiškai netrikdys nei Jūsų saldaus miego, nei šalia gyvenančių kaimynų ramybės. GARDENA vejos robotų triukšmo lygis yra žemiausias šioje gaminių klasėje, jis tesiekia vos 57 decibelus.

  GARDENA vejos robotuose esančios specialios funkcijos dėka, atsižvelgdamas į žolės augimo greitį, robotas pats nusprendžia, kada reikia pjauti veją ir imasi darbo nepaisant prastesnių oro sąlygų. Naujos kartos automatinės vejapjovės turi specialius šalčio jutiklius, kurie ne tik nustato lauko temperatūrą, sugeba įvertinti dirvos būklę, ir, jei žemė yra per šalta ar užšalusi, – laikinai pristabdo savo darbo programą, kol orai žolės pjovimui taps palankesni.
  GARDENA vejos robotai yra ypač saugūs. Jie griežtai laikosi nustatyto pjovimo ploto, o jautrūs susidūrimo sensoriai užtikrina, kad robotui pavyks išvengti avarijos ir kad nenukentės kiti Jūsų sode augantys želdiniai ar dekoratyvinės detalės. Žoliapjovę robotą pakėlus nuo žemės, specialiai įmontuoti jutikliai automatiškai sustabdo peilius, kad šie nieko nepažeistų.
  Automatines vejapjoves GARDENA lengva prižiūrėti – jas tiesiog galima nuplauti vandeniu iš sodo žarnos! Stipri vandens srovė greitai ir efektyviai pašalins žolės ir žemės likučius nuo vejos roboto korpuso ir ratukų.