Prekių katalogas

Elektrinė vejapjovė PowerMax 37/1800 G2

 • Elektrinė vejapjovė PowerMax 37/1800 G2

  Kaina 21999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  1800 W, plotis 37 cm, 45 l, QuickFit Plus, ErgoTec Plus, DuraEdge, PowerPlus variklis, telekopinė rankena, 14,2 kg"

  Gamintojas
  Gardena
 • Galinga ir labai praktiška – skirta vidutinės ir didelės vejos priežiūrai
  Galinga elektrinė vejapjovė PowerMax 1800/37 G2 iš GARDENA idealiai tinka vidutinių ir didelių, iki 500 m² ploto, vejų priežiūrai. Jūsų veja bus puikiai švariai ir tolygiai pjaunama dėl ​​įmontuoto DuraEdge peilio su precizišku šlifavimu. Dėl valdomos oro cirkuliacijos kiekvienas žolės stiebelis surenkamas į idealioje padėtyje esančią 45 litrų tekstilinę žolės surinkimo dėžę. Šis didžiulis efektyvumas pasiteisina, nes dėžė kiekvieną kartą pilnai prisipildo, todėl ją ištuštinate rečiau. Visų pirma, tai taupo jūsų laiką ir užpildymo lygio indikatoriaus dėka visada žinote, kada dėžę reikia ištuštinti. PowerMax 1800/37 G2 siūlo labai patogų valdymą dėl ErgoTec-Plus rankenos. Nepriklausomai nuo to, kaip padedate rankas ant ergonomiškos rankenos, ji yra patogi ir lengvai valdoma. Tai žymiai palengvina elektrinės vejapjovės naudojimą net ir ilgesnį laiką. Teleskopinė rankena taip pat padidina komfortą, todėl pjovimo metu visada išlaikysite optimalią laikyseną. Prieš pradėdami, galite intuityviai vos viena ranka nustatyti elektrinės vejapjovės pjovimo aukštį nuo 35 iki 65 mm, naudodami lengvai pasiekiamą QuickFit-Plus mygtuką, esantį korpuso centre. Pjaunant, šoninės vejos šukos užtikrina, kad kiekvieną žolės stiebelį nupjausite puikiai, net palei sienas ir kraštus. Baigę darbą, galite naudoti praktišką rankenos sulankstymo funkciją, kad galėtumėte laikyti GARDENA PowerMax 1800/37 G2 taupydami vietą.
  Techninės specifikacijos
  Gaminio Nr. 14637-20
  EAN-Code: 4078500062039

  Tobulam pjovimui
  Elektrinė vejapjovė užtikrina puikius pjovimo rezultatus ir daro įspūdį tolygiai ir švariai nupjaunama veja. Tai pasiekiama naudojant dvigubai grūdintą „DuraEdge“ peilį su precizišku šlifavimu.

  Efektyvus nupjautos žolės surinkimas
  Dėl valdomos oro cirkuliacijos ir idealiai išdėstytos 45 litrų tekstilinės žolės dėžės surenkama žymiai daugiau žolės. Tai sumažina ištuštinimo dažnį pjaunant ir taupo laiką.

  Lengvas darbas dėl puikios ergonomikos
  Ergonomiškai suprojektuotos ErgoTec-Plus rankenos dėka PowerMax 1800/37 G2 patogu valdyti pjovimo metu. Natūrali rankų padėtis leidžia vejapjovę patogiai ir be vargo naudoti ilgesnį laiką.

  Sukurta taip, kad tiktų bet kokiam kūno ūgiui
  Teleskopinė rankena gali būti lengvai priderinama prie kūno ūgio. Kad būtų taupoma vieta sandeliuojant ir būtų patogu transportuoti, rankena greitai ir lengvai susilanksto.

  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas
  Mygtuku QuickFit-Plus galima lengvai, greitai ir lanksčiai reguliuoti pjovimo aukštį nuo 35 iki 65 mm keturiais lygiais vos viena ranka. 

  Specifikacijos
  Pjovimo plotis 37 cm
  Surinktuvo talpa 45 l
  Pjovimo aukštis, min.–maks. 35-65 mm
  Aukščio reguliavimo padėtys 4
  Pjovimo aukščio reguliavimas Centrinis
  Darbinio ploto pajėgumas 500 m²
  Emisijos, vibracijos ir triukšmo duomenys
  Garso galios lygis, garantuotas (LWA) 96 dB(A)
  Garso slėgis ties operatoriaus ausimi