Prekių katalogas

Elektrinė vejapjovė PowerMax 32/1200 G2

 • Elektrinė vejapjovė PowerMax 32/1200 G2

  Kaina 11999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  1200 W, plotis 32 cm, 30 l, QuickFit Plus, ErgoTec, DuraEdge, PowerPlus variklis, 9,5 kg"

  Gamintojas
  Gardena
 • Vikri, lengva ir patogi – skirta mažų ir vidutinių vejų priežiūrai
  Galinga elektrinė vejapjovė PowerMax 1200/32 G2 iš GARDENA idealiai tinka mažoms ir vidutinio dydžio vejoms iki 300 m² prižiūrėti. Dėka dvigubai grūdinto DuraEdge peilio ir tikslaus šlifavimo, jūsų veja bus puikiai išpuoselėta, švariai ir tolygiai nupjauta. Visi pjaunami augalai itin efektyviai surenkami valdoma oro cirkuliacija ir tvarkingai surenkami į 30 litrų žolės dėžę. Ji visiškai prisipildo, sumažindama ištuštinimo dažnumą ir taupydama laiką. Užpildymo lygio indikatoriaus dėka visada žinote, kada dėžę reikia ištuštinti. PowerMax 1200/32 G2 valdymas yra ergonomiškas dėl ErgoTec rankenos ir palaiko natūralią rankų padėtį. Tai leidžia lengvai ir be pastangų pjauti ilgesnį laiką. Naudokite trijų pakopų reguliuojamą rankeną, kad prisitaikytumėte prie savo kūno ūgio ir dar labiau padidintumėte komfortą. Kompaktiškas, lengvas dizainas suteikia puikų manevringumą. Naudodami lengvai pasiekiamą QuickFit-Plus mygtuką korpuso centre, prieš paleisdami galite intuityviai reguliuoti elektrinės vejapjovės pjovimo aukštį nuo 35 iki 65 mm. Sutrumpinsite kiekvieną žolės stiebelį iki norimo ilgio. Šoninių vejos šukučių dėka pasieksite puikių pjovimo rezultatų net palei sienas ir kraštus. Nupjovę veją, tiesiog sulenkite GARDENA elektrinės vejapjovės PowerMax 1200/30 G2 rankenėlę, kad sutaupytumėte vietos.

  Tobulam pjovimui
  Elektrinė vejapjovė užtikrina puikius pjovimo rezultatus ir daro įspūdį tolygiai ir švariai nupjaunama veja. Tai pasiekiama naudojant dvigubai grūdintą „DuraEdge“ peilį su precizišku šlifavimu.

  Efektyvus nupjautos žolės surinkimas
  Dėl valdomos oro cirkuliacijos ir idealiai išdėstytos 30 litrų žolės dėžės surenkama žymiai daugiau žolės. Tai sumažina ištuštinimo dažnį pjaunant ir taupo laiką.

  Patogi rankena, lengvas darbas
  Su ErgoTec rankena elektrinė vejapjovė yra patogiai valdoma. Dėl natūralios rankų padėties vejapjovę galima lengvai ir be vargo naudoti net ir ilgesnį laiką

  Kompaktiškas dydis ir lengvas svoris
  Dėl kompaktiškos konstrukcijos ir mažo svorio elektrinė vejapjovė yra judri ir lengvai naudojama. Dėl sulankstomos rankenos ją galima lengvai ir taupiai sandėliuoti.

  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas
  Mygtuku QuickFit-Plus galima lengvai, greitai ir lanksčiai reguliuoti pjovimo aukštį nuo 35 iki 65 mm keturiais žingsniais naudojant vos vieną ranką. 

  Techninės specifikacijos
  Gaminio Nr. 14633-20
  EAN-Code: 4078500062022
  Specifikacijos
  Pjovimo plotis 32 cm
  Surinktuvo talpa 30 l
  Pjovimo aukštis, min.–maks. 35-65 mm
  Aukščio reguliavimo padėtys 4
  Pjovimo aukščio reguliavimas Centrinis
  Darbinio ploto pajėgumas 300 m²