Prekių katalogas

Akumuliatorinis lapų pūstuvas PowerJet 18V

 • Akumuliatorinis lapų pūstuvas PowerJet 18V

  Kaina 16499 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  PowerJet 18V P4A Li-Ion 18V/ 2,5Ah; svoris 1.8 kg.       

  Gamintojas
  Gardena
 • Akumuliatorinis lapų pūstuvas „PowerJet 18V P4A skirtas greitai ir patogiai sutvarkyti jūsų soda. Šis universalus pūstuvas puikiai tinkamas naudoti sode ir aplink visą namą.
  Pūstuvas daro įspūdį ne tik savo dizainu ir funkcionalumu, bet ir galingu pūtimo efektyvumu. Nesvarbu ar tai lapai, mažesnės šakelės ar žolės nuopjovos „PowerJet“ juos greitai nupūs. Dėka naujo dizaino ir didelio oro srauto, jūsų sodas atrodys prižiūrėtas ir tvarkingas. Pūstuvas sukuria maksimalų 7.9 kubinių metrų oro srautą per 1 min ir leidžia nupūsti apie 400 kvadratinių metrų plotą.
  Priklausomai nuo naudojimo ir sodo dydžio, pūtimo greitis ant pūstuvo gali būti reguliuojamas individualiai. Dėka mažo svorio dirbti su pūstuvu ypač patogu ir lengva, net per visą maksimalų pūstuvo darbo laiką nuo 13 iki 23 minučių, o tai priklauso nuo pūtimo galios. Pūstuvas turi puikų balansą naudojimo metu, todėl riešuose ir rankose nejausite nuovargio. Tai dar labiau sustiprina puikią gaminio ergonomiką. Puikiai matomas LED indikatorius, parodo dabartinį akumuliatoriaus įkrovimo lygį.
  Šis rinkinys siūlo dar daugiau, komplektuojama kartu su pūtimo priedu, kuris susiaurina pūtimo srautą, taip jį padidindamas. Dėka šio antgalio, lengviau išpūsti sunkiai prieinamus kampus ir lengviau nupūsti prilipusius lapus.

  Akumuliatorinis pūstuvas „PowerJet“ 18V P4A“ komplektuojamos kartu su įkrovikliu ir 18 V POWER FOR ALL akumuliatoriumi. Šis rinkinys yra ”POWER FOR ALL” aljanso, kuris yra vienas iš didžiausių ir lyderiaujančių akumuliatorių aljansų, gaminys. Rinkinys gali būti naudojamas visuose 18V ”POWER FOR ALL” gaminiuose. Tai reiškia, kad jūs įsigiję šitą rinkinį su akumuliatoriumi ir įkrovikliu, galite naudoti jį visuose savo gaminiuose. Sutaupote pinigų ir visada išliekate lankstūs. 

  Didelis našumas įvairioms programoms
  Galingas baterinis pūstuvas leidžia lanksčiai, greitai ir efektyviai sutvarkyti sodą. Šis universalus produktas idealiai tinka naudoti sode ir aplink namą.

  Tai viskas, ko jums reikia
  Pūstuvas yra paruoštas naudojimui kartu su įkrovikliu ir viena 2,5 Ah 18 V baterija iš „POWER FOR ALL ALLIANCE“. Baterija užtikrina maks. 13 - 23 minučių veikimo laikas, priklausomai nuo nustatytos galios.

  Ypač galingas pūtimas
  Dėl novatoriško pūstuvo dizaino sodo valymas bus dar greitesnis ir efektyvesnis. Maksimalus oro srautas siekia 7,9 m³ per minutę, todėl leidžia išvalyti iki 400 m² plotą.

  Mažas svoris, optimalus balansas ir tobula ergonomika
  Mažas svoris, optimalus balansas ir ergonomiška rankena ne tik užtikrina patogų laikymąsi, bet ir leidžia ilgiau dirbti be didesnio nuovargio.

  Galios reguliatorius
  Naudojant praktišką galios reguliatorių, galima individualiai ir tiksliai pritaikyti pūstuvo greitį pagal naudojimo vietą ir paskirtį.

  LED indikatorius
  Tiesiai ant gaminio aiškiai matomas LED ekranas pateikia informaciją apie dabartinę akumuliatoriaus įkrovimo būseną. Taigi jūs visada žinote, kiek laiko galite tęsti darbą - ir kada atėjo laikas užtarnautai pertraukai. 

  Techninės specifikacijos
  Gaminio Nr. 14890-20
  EAN-Code: 4078500054324
  Variklio specifikacijos
  Baterijos tipas Ličio jonų
  Specifikacijos
  Garso galios lygis, garantuotas (LWA) 96 dB(A)
  Garso slėgis ties operatoriaus ausimi 85 dB(A)
  Vibracija (ah) Vibration max ah 2.5 m/s²