Prekių katalogas

Žoliapjovė – benzininė ar akumuliatorinė?

Žoliapjovė –  benzininė ar akumuliatorinė?

Artėjant šiltiems orams žmonės pradeda galvoti apie sodo, kiemo priežiūrą, kuri yra labai svarbi, nes žmonės nori gyventi gražiai ir tvarkingai.

Kadangi veja dažnai yra didžiausias sodybos plotas, kokybiška, ilgaamžė vejapjovė yra neabejotinai svarbiausia sodo priemonė. Pradedant rinktis vejapjovę, pirmiausia reikia nustatyti jos tipą: benzininė ar akumuliatorinė?

Benzininė vejapjovė – kada ją rinktis geriausia?

Norite greitai sutvarkyti aukštą veją? Geriausias pasirinkimas šiuo atveju yra benzininė vėjapjovė, su kuria greitai ir kokybiškai atliksite darbus, geras pasirinkimas benzininės vejapjovės husqvarna. Benzininė vejapjovė turi visus vejapjovės privalumus: gali būti savaeigė arba stumdoma; turi paprastą pjovimo aukščio reguliavimą; nupjauna, surenka, mulčiuoja nupjautą žolę ir pašalina per šoninę išmetimo angą. Tuo tarpu vidaus degimo varikliai reikalauja ne mažiau priežiūros nei automobiliai (degalų papildymas, tepalų keitimas, valymas ir pan.), labiau teršia aplinką, gamina išmetamąsias dujas, vejapjovės yra garsesnės ir sunkesnės nei kitos, tačiau savo darbą atlieka puikiai, dėl to ilgą laiką yra rinkos lyderės.

Savaeigės benzininės žoliapjovės yra ilgaamžės, dėl to galėsite pamiršti laikus, kai reikia nuolat taisyti vejapjoves. Benzininės žoliapjovės yra žinomos dėl savo galios ir efektyvumo, todėl nieko keisto, kad tokio tipo vejapjovės yra labai populiarios. Pasirinkę tokio tipo vejapjovę, jums nereikės nerimauti dėl žolės pjovimo arti namo: kadangi šios vejapjovės nenaudoja elektros, tokio tipo vejapjovę galima naudoti ir atokiuose žolės laukuose be elektros lizdų. Tačiau svarbu paminėti ir tam tikrus benzininių vejapjovių trūkumus: įranga sunki ir nelabai manevringa.

Akumuliatorinės vejapjovės, ar jos visada tinkamiausias pasirinkimas?

Norite greitai atlikti darbus, o benzininės vejapjovės jums nepatinka? Yra ir akumuliatorinė vejapjovė. Akumuliatorinės vejapjovės yra labai patobulėjo, seniau negalėdavo apimti didelių plotų, tačiau dabar jos puikiai atlieka savo darbą ir dideliuose plotuose. Šis pasikeitimas akumuliatorinėms vejapjovėms yra raktas į sėkmę, dėl to tikrai galima drąsiai jas rinktis ir dirbti su jomis.

Akumuliatorinės vejapjovės puikiai pjauna, surenka, mulčiuoja žolę, gali lengvai keisti pjovimo aukščio padėtį ir turi įvairiausių įdiegtų technologijų, palengvinančių darbą: bešepetėliniai varikliai, sūkių palaikymas, atsparumas drėgmei bei dulkėms. Tylusis režimas akumuliatorinėse vejapjovėse užtikrina net iki 12 kartų tylesnį akumuliatorinės vejapjovės darbą nei benzininės. Akumuliatorinės vejapjovės yra lengvos, kompaktiškai susilanksto sandėliavimui ar pervežimui ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Akumuliatorinės žoliapjovės yra tikras atradimas, dėl to žmonės dažnai senas žoliapjoves pakeičia šiomis naujomis ir moderniomis žoliapjovėmis.

Akumuliatorinės vejapjovės yra labai draugiškas aplinkai pasirinkimas. Naudodami tokią žoliapjovę, jums nereikia jaudintis, ar elektros lizdas yra pakankamai arti, tačiau nepamirškite įkrauti vejapjovės akumuliatorių. Akumuliatorines vejapjoves galima naudoti ne tik prie namų, bet ir atokesnėse vietose, tačiau pagalvokite, ar akumuliatorių bus galima įkrauti, kai jis miršta. Renkantis tokio tipo vejapjovę, turite ypač atsižvelgti į tai, ar akumuliatoriaus talpa yra pakankamai didelė, antraip pilnai įkrauta vejapjovė gali dirbti tik palyginti trumpai.

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį renkantis vejapjovę?

Tiems, kas turi sodą, vejapjovė yra pagrindinis įrankis, kuris padeda sutvarkyti aplinką. Tačiau vis dar sunku yra išsirinkti, kokia žoliapjovė geriausia, nes tiek ir benzininės, tiek ir akumuliatorinės žoliapjovės turi savų privalumų. Jei nuspręsite įsigyti žoliapjovę  el. svetainėje galėsite rinktis iš daugybės prekių pagal tam tikras jus dominančias savybes, kurios tikrai padės pagreitinti paiešką. 

Daugiau apie internetinėse parduotuvėse siūlomas žoliapjoves visada galite sužinoti perskaitę pateiktus prekių aprašymus. Taip pat renkantis tokią prekę pravartu atkreipti dėmesį į tam tikras prekės savybes, pagal kurias lengviau rasti geriausią sprendimą. Jei kyla abejonių (ar tiesiog sunku apsispręsti), visada pravartu pasikonsultuoti su klientų aptarnavimo specialistais, kurie tikrai suteiks daug naudingos informacijos ir padės lengvai išsirinkti tinkamesnę prekę.