Prekių katalogas

Sodo traktoriukų privalumai

Sodo traktoriukų privalumai

Žoliapjovės traktoriukai – tai ne tik tinkama priemonė, skirta paspartinti darbus sode, bet ir įdomi pramoga. Sodo traktoriukai išties palengvina žolės pjovimo darbus, ypatingai jeigu plotai yra dideli.

Šie įrenginiai jau ilgą laiką naudojami sodo darbams, kadangi su traktoriuku žolės pjovimas tampa daug lengvesnis ir paprastesnis, o pjaunantysis žolę išvengia lankstymosi ir fizinės apkrovos. Norime supažindinti su pagrindiniais sodo traktoriuko privalumais – dėl ko jį įsigyti verta.

Sutaupysite laiko

Turint didelius vejos  plotus ir pjaunant juos su rankinėmis, važiuojamosiomis žoliapjovėmis tenka panaudoti nemažai fizinės jėgos ir laiko kaštų. Vejos traktoriukai šiuo atveju padės sutaupyti laiko, nes apims didesnį pjaunamos vejos plotą ir dėl įmontuoto todėl gražia veja džiaugsitės kur kas greičiau.

Pastaruoju metu itin populiarėja elektriniai traktoriukai dėl savo draugiškumo aplinkai ir tylaus darbo. Dauguma išbandę šiuos traktoriukus džiaugiasi ne tik greičiau nupjauta veja, bet ir mažesniais priežiūros reikalavimais – nereikia keisti filtrų, alyvos ar pilti kuro.

Sutaupysite fizinių jėgų

Įsigijus sodo traktoriuką nebereikės stumdyti sunkios rankinės  vejapjovės ir taip varginti nugarą. Taip pat jeigu žoliapjovė nėra stumdoma jos nebereikės nešioti iš vietos į vietą Traktoriukas yra pilnai automatizuotas, todėl gerokai palengvins jūsų fizinį darbą, taip padėdamas išvengti ne tik nugaros skausmų, bet ir padės išlaikyti nepriekaištingai atrodančią veją.

Nupjaunami net ir didžiausi vejos plotai

Sodo traktoriukas puikus pasirinkimas mažą kiemą turinčiai šeimai arba šeimai prižiūrinčiai didžiulę, asmeninės arba komercinės paskirties erdvę. Vejos pjovimo traktoriukai – tai pilnai automatizuoti įrenginiai, kurių nereikia nei stumti, nei nešti – jie važiuoja patys. Net ir didžiausia vejos teritorija yra nupjaunama itin greitai ir be didelių pastangų. O jeigu pjaunamos vejos teritorijoje yra nemažai kalniukų ar įdubų, pasirinkite sodo traktoriuką didesnėmis padangomis – jis be vargo įveiks nelygų reljefą ir kitas kliūtis.

Patogi vejos traktoriukų pjovimo įranga

Pjovimo metu turėsite galimybę naudotis patogiomis vejos pjovimo traktorių funkcijomis, tokiomis kaip: spyruoklinės sėdynės be įrankių reguliavimas ar sėdynės aukščio pritaikymas savo ūgiui. Pjaudami veja galėsite greitai manevruoti lengvai perjungdami priekinę ir atbulinę pavarą. Taip pat galėsite sklandžiai reguliuoti greitį itin jautriu akceleratoriaus pedalu.

Kai žolės krepšys jau bus pilnas - lygio indikatorius apie tai įspės garsiniu signalu. O jeigu švies saulė ir traktoriukas turės LCD ekraną, tai net ir šviečiant saulei visada matysite tokią informaciją kaip: bako lygį, alyvos slėgį ir kitus svarbius duomenys.

Sodo traktoriukai yra ilgaamžiai

Įsigyjant sodo traktoriuką viena iš svarbiausių sąlygų, tai rinktis kokybišką ir ilgai tarnaujančią įrangą. Brangiau kainuojantis sodo traktoriukas – puikus pasirinkimas norint pateisinti šiuos lūkesčius. Toks traktoriukas tarnaus ilgiau nei įprasta elektrinė ar akumuliatorinė žoliapjovė. Tad net sumokėjus didesnę sumą už prietaisą ir atsižvelgus į specialisto rekomendacijas būsite tikri, kad investuota suma išties atsipirks.

Prieš įsigyjant sodo traktoriuką rekomenduojama pasidomėti skirtingų firmų reputacija ir suteikiamomis garantijomis. Taip pat paskaityti atsiliepimus internete ir pasitarti su šią įrangą įsigijusiais draugais ar giminaičiais. O geriausi kreiptis į specialistus, kurie su šią įrangą dirbą kiekvieną dieną, nes tik jie gali pateikti teisingiausią informaciją. Pasirinkus žinomo ir patikimo prekės ženklo sodo traktoriuką galite gauti ilgalaikę prekės garantiją, kuri suteiks nepriekaištingą pagalbą įrangos gedimo atveju.