Prekių katalogas

ROBOTAS VEJAPJOVĖ GARDENA SILENO minimo 250

 • ROBOTAS VEJAPJOVĖ GARDENA SILENO minimo 250

  Kaina 69999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  SILENO minimo 250 iki 250m²18V/ 2.1Ah Li-Ion baterija; įkalnė iki 25%; Visas valdymas valdomas programėle.

  Gamintojas
  Gardena
 • Galinga vejapjovė mažiems sodams
  Tylus, universalus ir sumanus mažasis sodo pagalbininkas - tai GARDENA robotas vejapjovė "SILENO minimo" 250 m². „SILENO minimo“ idealiai tinka mažesnėms vejoms bei garantuoja aukštą našumą ir patogų pjovimą. Taigi, pradėkime! Pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir naudodami GARDENA "Bluetooth®“ programėlę, įveskite vejos dydį, norimas pjovimo dienas ir pageidaujamą pradžios laiką. GARDENA "Bluetooth®“ programėlė žingsnis po žingsnio intuityviai padės jums atlikti pradinį diegimą. Jūsų robotas vejapjovė sudaro tvarkaraštį ir yra pasirengęs dirbti. Paprasta ir patogu valdyti „SILENO minimo“ per „Bluetooth®“ net iki 10 m atstumu. Jūsų robotas nustato optimalų žolės pjovimo laiką, o GARDENA "Bluetooth®“ programa naudoja savo planavimo asistentą, kad jūsų sodas būtų tinkamai paruoštas. Dėl ypač tylaus variklio, šiai vejapjovei būdingas geriausias žemas triukšmo lygis - tik 57 dB (A). Jūs ir jūsų kaimynai galite ramiai atsipalaiduoti sode, net kai jūsų robotas veikia. Įmantrus „CorridorCut“ valdo robotą vejapjovę, kai jis pjauna siaurose vietose ir siauruose kampuose, kurių plotis siekia vos 60 centimetrų. „CorridorCut“ padės jūsų robotui vikriai išsisukti iš keblių aklaviečių. Su „SensorControl“ funkcija robotas pats nusprendžia, kaip dažnai jūsų vejai reikia pjovimo, atsižvelgiant į žolės augimą. Bebaimis sodo pagalbininkas „SILENO minimo“ pjauna savarankiškai, nepaisant oro, lietaus ar saulės. Sumanus robotas stebi, ar žemė užšalusi ar per šalta, ir laukia, kol oras pagerės, pristabdydamas savo programą. Kontūro kabelis nurodo sodo plotą, kurį reikia nupjauti. Gido kabelis patikimai ir automatiškai nukreipia robotą vejapjovę aplink visas pjovimo vietas. Jūsų vejapjovei nebus jokių problemų įsisprausti į siauras erdves ir įveikti šlaitus ar nuolydžius iki 35 proc. Kai darbas bus atliktas, darbštus sodininkas grįžta namo į įkrovimo stotį, kad gautų gerai uždirbtą poilsį. Pjaunama visiškai autonomiškai, suteikiant daugiau laiko jums susitelkti į tai, ką mėgstate. „SILENO minimo“ galima lengvai nuplauti sodo žarna. Mėgaukitės savo laiku sode su „SILENO minimo“, tiesiog atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite robotui vejapjovei atlikti sunkų darbą už jus. Jūsų veja visada atrodys nuostabiai gerai prižiūrima naudojant „SILENO minimo“: protingą robotą vejapjovę.

  "Bluetooth®" jungtis
  Paprasčiausiai paimkite išmanųjį telefoną ir lengvai prijungite „SILENO minimo“ naudodami GARDENA "Bluetooth®“ programą iki 10 m atstumu. Apima „EasyApp Control“, „Auto Schedule“ ir „EasyConfig“, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti be jokio vargo.

  "Pro-silent"
  Atsipalaiduokite savo sode, o „SILENO minimo“ ramiai imsis darbo. Geriausias klasėje žemas triukšmo lygis (57 dB A) jūsų visiškai netrikdys.

  "AI-precise"
  Ši vejapjovė yra profesionalus navigatorius, patikimai tiksliai įveikiantis siauriausias vietas ir griežčiausius kampus.

  "Auto Weather & Terrain"
  „SILENO minimo“ yra sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė nupjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant ir 25% nuolydžius.

  Idealiai tinka mažoms ir sudėtingoms vejoms
  GARDENA "SILENO minimo" mažas ir sudėtingas vejos vietas pjauna visiškai automatiškai, patikimai ir tolygiai. Jis be problemų valdo siauras erdves ir siaurus kampus. Įkrovimo stotelę taip pat galima lengvai pastatyti.

  Apsauga nuo šalčio
  Novatoriškas šalčio jutiklis nustato temperatūrą arti užšalimo taško ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją. Taip pat galite jį įjungti arba išjungti naudodami GARDENA "Bluetooth®“ programėlę.

  Ypač saugu
  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinant, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytas vietas. Jautriai reaguojantys susidūrimo jutikliai užtikrina, kad vejapjovė veikia saugiai, be avarijų ir žalos jūsų sodui. Pakėlus įrankį, kitas jutiklių rinkinys priverčia peilius nedelsiant sustoti, taip išvengiant sužalojimų.

  Lengva priežiūra
  GARDENA "SILENO minimo“ buvo sukonstruotas taip, kad paprastas purškimas sodo žarna kruopščiai išvalys korpusą, peilius ir ratus nuo nešvarumų, dulkių ir žolių nuopjovų.

  "Spot Cutting" funkcija
  Taškinio pjovimo savybė - spiralinė pjovimo funkcija - daro „SILENO minimo“ idealiai pritaikytą sunkiai pasiekiamoms vietoms, pavyzdžiui, po batutais ar sodo baldais - atlieka sunkų darbą už jus! 
  Techninės specifikacijos
  Našumas
  Dirbamas plotas 250 m² ±20%
  Įkrovimo sistema Automatinė
  Didžiausias darbo vietos nuolydis 25 %
  Didžiausias nuolydis prie kontūro kabelio 10 %
  Gaminys
  Valdoma programa GARDENA Bluetooth® programėlė
  Informacinis skydelis None
  Laikmatis Taip
  Transportavimo rankena Integruotas
  Programinės įrangos atnaujinimas USB
  Apsaugos indeksas (IP kodas) IPX5
  Maitinimas ir įkrovimas
  Baterijos tipas Ličio jonų
  Tipinis įkrovimo laikas 75 min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo 70 min
  Vidutinės energijos sąnaudos, naudojant maksimaliai 2.1 kWh
  Variklio ir pjovimo sistema
  Pjovimo sistema 3 besisukantys peiliukai
  Pjovimo aukštis, min.–maks. 20-45 mm
  Pjovimo plotis 16 cm
  Dviguba pjovimo kryptis Taip
  Reikalingas kasdienis veikimo laikas (pjovimui ir įkrovimui) 5.5 h for maximum area capacity
  Garso ir triukšmo duomenys
  Garso lygis 57 dB(A)
  Saugos ir apsaugos funkcijos
  Signalizacija Nėra
  PIN kodas Taip
  Pakėlimo daviklis Taip
  Pasvirimo daviklis Taip
  Įrengimo priedai
  Kontūro laidas 150 m
  Žemos įtampos kabelis 3 m
  Kabės 150 vnt.
  Bendrieji matmenys
  Gaminio matmenys, IxPxA 52x34x22 cm
  Svoris 6.1 kg