Prekių katalogas

Robotai vejapjovės su GPS - ką turite žinoti

 • Robotai vejapjovės su GPS - ką turite žinoti

  GPS paskirtis – aptikti įrenginio buvimo vietą ar rasti maršrutą, kurį reikia pasiekti.

  GPS gali būti naudojamas ir prieinamas daugelyje įrenginių: telefonuose, kompiuteriuose ar automobiliuose esančiuose navigacijos sistemose. Kai kurie vejos robotai taip pat turi GPM sistemą, kurios pagalbą galima nustatyti vejapjovės buvimo vietą.

  Robote vejapjovėje GPS sistema taikoma dviem būdais:

  1. GPS navigacijos pagalba vejos robotas lengvai orientuojasi kieme taupiau pjaudamas veją.
  2. GPS sekimas leidžia nustatyti roboto vejapjovės buvimo vietą, taip apsaugant įrenginį nuo vagystės.

  Kaip veikia robotas vejapjovė su GPS sistema?

  Robotuose vejapjovėse su GPS yra naudojama pasaulinė padėties nustatymo sistema, kad įrenginio vietą būtų galima nustatyti metrų tikslumu. Įrenginio viduje yra įstatytas nedidelis jutiklis, kuris priima signalus iš GPS palydovų. Šis palydovų sistemos modelis yra naudojamas kelias būdais: GPS navigacijai ir sekimui.

  Navigacija naudoja vejapjovė norėdama susirasti maršrutą vejoje taip optimizuodama pjovimo procesą. GPS sekimo funkcija reikalinga vartotojui, kad jis sektų roboto vejapjovės buvimo vietą savo išmaniajame įrenginyje. Taip pat vartotojas turi galimybę sukurti ir apsaugos nuo vagystės sistemą – įrenginio vagystės atveju sistema pradeda skambėti ir praneša savininkui, kad jo įrenginys yra paimtas iš teritorijos ribų.

  GPS navigacija

  Robotai vejapjovės su navigacijos funkcija tiksliai nustato kaip atrodo vejos paviršius ir tiksliai bei tvarkingai ją nupjauna. Taip pat įrenginiai privažiuodami kontūro laidą, kurios žymi vejos pabaiga, sustoja ties kontūro laidu. Vejapjovės neturinčios kontūro laido dažnai turi jutiklį, kurio dėka aptinka vejos pabaigą.

  Įrenginys su įrengta GPS navigacijos sistemą per 1 – 4 dienas važinėdamas vejoje sukuria skaitmeninį kiemo žemėlapį pagal kurį yra pjaunama veja. GPS duomenų pagalba įrenginys ne tik apytiksliai įsivaizduoja vejos formą ir plotą, bet ir prisimena kada paskutinį kartą veja buvo pjauta. Kai vejapjovė pradeda pjovimo darbus ji savaime nusikreipia į tas sritys, kurių dar nepjovė.

  Dėl susikurto skaitmeninio žemėlapio vejapjovė organizuoja pjovimo maršrutus protingai ir pažangiai. Nes tik naudodama GPS navigacijos informaciją įrenginys gauna pranešimus apie tai kada veja turi būti vėl pjaunama ir sugebės rasti atskiras pjovimo vietas netgi sudėtingo išplanavimo kiemuose. Įsigydami robotą vejapjovę su GPS navigacijos sistema sutrumpinsite pjovimo laiką, įrenginys sunaudos mažiau energijos ir ne taip susidėvės akumuliatorius, peiliai – įrenginys tarnaus ilgesnį laiką.

  GPS sekimas

  GPS sekimo funkcija yra labiau susijusi su vietos informacijos mainais tarp vejapjovės ir operatoriaus. GPS sekimas, jeigu lyginant su GPS navigacijos funkcija, naudojamas norint pateikti informaciją apie tai kur yra robotas vejapjovė. Šios funkcijos dėka savo išmaniajame galėsite matyti kur dabartiniu momentu randasi robotas vejapjovė.

  Įsidiegę GPS sekimo funkciją išmaniajame telefone ar kompiuteryje galėsite susikurti pjovimo profilius, kuriuose matysite vejapjovės pasirinktus pjovimo maršrutus ir kuriose zonose įrenginys jau veją pjovė. Jeigu įrenginys bus patrauktas iš vejos ribų, gausite įspėjimą SMS žinute arba per programėlę.

  GPS sekimas suteiks šiuos privalumus:

  • Apsauga nuo vagysčių;
  • GPS padėties nustatymas (roboto vejapjovės nustatymas);
  • Vagystės atveju puiki pagalba policijai ieškant įrenginio.

  Jeigu robotas vejapjovė buvo pavogtas – nedelsiant kreipkitės į policiją, kadangi su GPS sekimo funkcija surastus įrenginius aptikti tampa kur kas paprasčiau. Tik nepamirškite, kad roboto vejapjovės su įdiegta GPS sekimo funkcija kaina bus kur kas didesnė, bet tai atneš didelę naudą Jums.