Prekių katalogas

Kaip išsirinkti lapų pūstuvą?

 • Kaip išsirinkti lapų pūstuvą?

  Lapų pūstuvo paskirtis – greitai ir paprastai išvalyti savo kiemo erdvę.

  Šis įrankis yra veikiamas stipraus oro srauto, kurio dėka švariai išpučia arba susiurbia lapus, šiukšles ir įvairias kitas sodo atliekas. Lapų pūstuvas sutaupys Jūsų fizines jėgas, energiją bei laiką. Jis taps itin vertingu pagalbininku rudens sezono metu, nes nebebus reikalingi jokie grėbliai, šluotos. Jums tik pakaks įjungti prietaisą ir nukreipti stiprią srovę. Taip lapai ir kitos sodo atliekos bus supūsti į vieną krūvą. Tačiau labai svarbu įvertinus savo galimybes išsirinkti tinkamą lapų pūstuvą. Straipsnyje dalinamės į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis įrankį.

  Biudžeto dalis kurią galite skirti lapų pūstuvo įsigijimui

  Lapų pūstuvas yra puiki investicija – sumokate už įrenginį daugiau, bet sutaupote laiką ir išsaugote fizinę sveikatą taip pagerindami savo gyvenimo kokybę. Žinoma lapų pūstuvai gali kainuoti nemažus pinigus, viskas priklauso kokio galingumo, prekės ženklo ir kokios kokybės gaminį įsigysite. Internetinėje parduotuvėje www.levantina.lt lapų pūstuvų kainos svyruoja 300 – 1100 eurų. Pasikonsultavę su mūsų parduotuvės konsultantais išsirinksite geriausią įrenginį ir už jį nepermokėsite.

  Elektrinis ir akumuliatorinis lapų pūstuvas

  Akumuliatorinis lapų pūstuvas veikia baterijos pagalba ir jų veikimui nėra reikalingas laidas. Todėl įrenginiai yra mobilūs ir turi aukštos įtampos baterijas, kurios užtikrina ilgą veikimo laiką. Jeigu kiemo teritorija yra didelė, rekomenduojama turėti atsarginę bateriją, kad nereikėtų laukti kol pasikraus esamoji.

  Elektriniam lapų pūstuvui jau yra reikalingas elektros laidas, tai savaime suprantama, kad prietaisas veiks tik tose vietose kur yra prieiga prie elektros lizdo. Jeigu teritorijoje, kurioje reikia pašalinti lapus nėra priėjimo prie elektros lizdo – tai jau bus problema.

  Dujinis ir benzininis lapų pūstuvai

  Dujinis lapų pūstuvas užtikrina maksimalų mobilumą ir ilgą veikimo laiką. Prietaisas tinkamas didelių plotų priežiūrai bei ilgalaikiam naudojimui. Įsigiję dujinį lapų pūstuvą sutaupysite biudžeto, kadangi jų veikimui alyva nėra reikalinga. Taip pat šie modeliai reikalauja mažiau priežiūros, yra lengvesni ir veikia tyliau lyginant su kitais modeliais.

  Benzininis lapų pūstuvas - vienas populiariausių pasirinkimų tarp vartotojų, nes yra ilgaamžiai, kokybiški ir galingi, tai prietaisas, kuris lapus nuo jūsų kiemo nupus akimirksniu. Perkant benzininį lapų pūstuvą rekomenduojama įsitikinti, kad galėsite įsigyti universalaus benzino ir būtinai atsižvelkite į aplinką, kurioje bus naudojamas įrenginys.

  Sukeliamo triukšmo lygis

  Skirtingi lapų pūstuvai sukelia skirtingą triukšmo lygį. Sukeliamas triukšmo lygis gali būti tylus arba labai aukštas , kuris erzins ne tik kaimynus bet ir jūs. Todėl renkantis lapų pūstuvą svarbu atkreipti dėmesį į jo sukeliamą triukšmo lygį, kad visu pirma tai nepakenktų Jūsų pačių klausai. Apžiūrėdami lapų pūstuvą prekybos vietoje triukšmo lygį rasite įrenginio aprašyme, jis bus nurodomas decibelais. Kuo daugiau decibelų, tuo garsiau įrenginys veiks.

  Lapų pūstuvo priežiūra

  Skirtingai nuo rankinių sodo įrankių, tokių kaip grėblys ar šluota, lapų pūstuvą reikės atitinkamai prižiūrėti. Prietaisą reikėtų atitinkamai ir nuolat valyti. Prieš pradedant naudotis įrankiu būtinai perskaitykite įrankio vadovą ir vadovaukitės jame nurodytais patarimais. Nepadarysite blogai jeigu įsigijus prietaisą jį išardysite, apžiūrėsite ir susipažinsite su vidaus dalimis.