Prekių katalogas

Husqvarna Aspire™ S20-P4A be akumuliatoriaus ir įkroviklio

 • Husqvarna Aspire™ S20-P4A be akumuliatoriaus ir įkroviklio

  Kaina 13900 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  Žolės žirklės be baterijos ir pakrovėjo 

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Daugiafunkcis įrankis, skirtas tiksliam žolės pjovimui ir krūmų formavimui
  Aspire™ krūmų žirklės yra baterijomis maitinamas daugiafunkcinis įrankis, skirtas tikslioms sodo užduotims, pvz., žolės kraštų karpymui ir krūmų bei gyvatvorių formavimui. Pasinaudokite galingu varikliu ir dideliu pjovimo greičiu, leidžiančiu tiksliai nupjauti žolę, esančią aplink augalą, ir lengvai pakeiskite priedus nenaudodami jokių įrankių. Akumuliatorius yra suderinamas su 18 V POWER FOR ALLIANCE sistema, todėl yra optimalus lankstumas, nes vieną bateriją galima naudoti keliems įrankiams ir prekių ženklams.Valdymą palengvina mažas svoris ir kompaktiška konstrukcija, užtikrinanti puikų manevringumą. Išmanios skaitmeninės vartotojo sąsajos dėka galite įjungti ir išjungti variklį tik vienu mygtuko paspaudimu ir lengvai pažiūrėti akumuliatoriaus būseną, kad galėtumėte atitinkamai planuoti savo darbą. Gaminys automatiškai išsijungia, jei nenaudojamas 180 sekundžių, todėl sumažėja sužalojimo rizika ir pailgėja baterijos veikimo laikas.Siekiant sumažinti sandėliavimo vietą, krūmų žirklės yra suderinamos su Aspire™ sandėliavimo bėgeliu ir yra su specialiai pritaikytu kabliu patogiam laikymui prie sienos. 

  „POWER FOR ALL ALLIANCE“ akumuliatorių sistema
  18 V POWER FOR ALL ALLIANCE akumuliatorių sistema optimaliai pritaikyta namų ir sodo darbams. Vienas akumuliatorius tinka keliems, net ir skirtingų prekių ženklų, sodo įrankiams, o tai užtikrina lankstumą ir mažesnį sandėliavimo vietos poreikį. Dviejų dydžių „Husqvarna“ 18 V akumuliatoriai buvo optimizuoti mūsų „Aspire™“ įrankiams, kad būtų užtikrinta didesnė galia ir efektyvi veikimo trukmė, o jūs galėtumėte sode įgyvendinti įvairius „pasidaryk pats“ projektus. Dėl kompaktiško akumuliatoriaus dydžio ir nedidelio svorio jį lengviau naudoti, todėl kiekvieną užduotį atliksite patogiau ir efektyviau.
  „Automower® Aspire™ R4“ nepriklauso POWER FOR ALL ALLIANCE, o energija jam teikia integruotas akumuliatorius.
  Minkšta rankena
  Minkšta „Husqvarna“ Aspire™ įrankių rankena užtikrina maksimalų komfortą.
  „Husqvarna Connect“
  Naudodami „Husqvarna Connect“ programėlę rasite rekomendacijas kaip sklandžiai pradėti darbą, atsarginių dalių pasirinkimą ir specifikacijas. Jei turite bet kokį mūsų gaminį su „Bluetooth“, jums suteikiama prieiga prie papildomų funkcijų, pavyzdžiui, veikimo statistikos, įkrovimo būsenos, techninės priežiūros pranešimų ir dar daugiau. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš „Google play“ ar „App Store“ parduotuvės.
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.
  Kompaktiškas sandėliavimas
  Dėl specialaus kablio ir kompaktiškos konstrukcijos gaminį paprasta laikyti. Dėl reguliuojamų, sulankstomų arba nuimamų dalių, palengvinančių laikymą ir transportavimą ankštose patalpose (pavyzdžiui, mažose pašiūrėse ar automobiliuose), „Aspire™“ įrankių gabaritus galima dar labiau sumažinti. Naudodami kiekvienoje pakuotėje pridedamą kablį galite laikyti įrankius ant sienos arba kabinti ant sieninio laikymo bėgio, kuris yra „Husqvarna Aspire™“ laikymo sistemos dalis. Bėgio priedas parduodamas atskirai.
  Intuityvus valdymas
  Mėgaukitės kontrole ir efektyviu darbu naudodami „Husqvarna Aspire™“ skaitmeninę naudotojo sąsają. Skaitmeninė naudotojo sąsaja leidžia lengvai įjungti ir išjungti gaminį vienu mygtuko paspaudimu. Įrankio akumuliatoriaus būseną galite patogiai stebėti ekrane, kad galėtumėte tinkamai planuoti užduotis ir įkrauti tik tada, kai reikia.
  Žemas triukšmo lygis
  Žemas triukšmo lygis leidžia ilgesnes darbo valandas ir galimybę dirbti rytais ir vakarais, netrukdant kaimynams.
   

  Akumuliatorius
  Baterijos tipas 18V
  Variklis
  Greitis, esant didžiausiai galiai 1 400 rpm
  Variklio tipas PMDC (su 2 šepetėliais)
  Valdymas
  Belaidis ryšys Netaikomas
  Įranga
  Akumuliatorius Neįtraukta
  Akumuliatoriaus įkroviklis Neįtraukta
  Matmenys
  Gaminio ilgis 52 cm
  Svoris be akumuliatoriaus 1,2 kg
  Garsas ir triukšmas
  Garso galios lygis, garantuotas (LWA) 84 dB(A)
  Garso slėgis ties operatoriaus ausimi 75 dB(A)
  Vibracija
  Ekvivalentinis vibracijos lygis (ahv, eq) galinėje rankenoje 2,2 m/s²