Prekių katalogas

Automatinė vejapjovė HUSQVARNA CEORA™ 544 EPOS™

 • Automatinė vejapjovė HUSQVARNA CEORA™ 544 EPOS™

  Kaina 1499900 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  Automatinis įkr.; iki 6 ha sklypams, šviesos, Connect, be stotelės 

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Didelio našumo robotų modelis, skirtas didelio ploto priežiūrai, su Husqvarna EPOS™ technologija. Veikia autonomiškai ir sistemingai virtualiose ribose, todėl galima lanksčiai ir be rūpesčių prižiūrėti veją. Siekiame itin profesionalių rezultatų sporto aikštynuose ar didesnėse patalpose. Naudojimo metu veikia tyliai ir be emisijų. 

  Pjovimo aukštis, min.–maks.: 20-70 mm
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju: Taip 

  Tikslus zonų valdymas
  Nustatykite kelias darbines zonas su atskirais tvarkaraščiais ir pjovimo aukščiais. Suteikia galimybę lanksčiai pritaikyti objekto priežiūrą, nustatant kelias darbo zonas.
  Technologija „Husqvarna EPOS“
  Virtualus kontūras 2–3 cm tikslumu nustatomas taikant palydovinę technologiją. Nereikia jokių fizinių kabelių, kontūrą bet kada galima pakoreguoti, perprogramuoti. Galima nustatyti kelias darbines sritis ir joms priskirti skirtingus darbo grafikus ir nuostatas, pavyzdžiui, sukurti laikinas nepjovimo zonas ir iš anksto nustatytus važiavimo kelius, kad įkrovimo stotelė būtų patogioje vietoje.
  EPOS nukreipimas
  Automatiškai apskaičiuoja geriausią maršrutą iki įkrovimo stotelės ir nuo jos. Keičia maršrutą vejoje, kad neliktų nepageidaujamų pėdsakų.
  Teaser for Husqvarna Fleet Services 1m3s 16:9 MASTER
  „Husqvarna Fleet Services™“ suteikia visišką vejapjovės valdymą ir galimybę stebėti, valdyti ir analizuoti visą produktų parką iš savo išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio. Galite peržiūrėti būseną ir tikslią vietą, paleisti/sustabdyti visus robotus vejapjoves vienu metu. Lengvai keičiami nustatymai ir pjovimo aukščiai. Gaukite įspėjimus ir stebėkite vejapjovės padėtį vagystės atveju – iš bet kur.

  Reikalingas Automower Connect palaikymas diegiant ir redaguojant EPOS kontūro kabelio be instaliacijų
  Virtualūs kontūrai
  Darbinė zona ir virtualūs jos kontūrai nustatomi taikant „Husqvarna EPOS“ technologiją, paremtą tiksliais palydovų signalais (RTK GNSS). Jokių apribojimų dėl ilgio ar paviršių kieta danga kirtimo ir 2–3 cm tikslumas.
  Patikimas instaliavimas
  Instaliavimas su virtualiu kontūru, taikant „Husqvarna EPOS“ technologiją, užtikrina optimalų patvarumą. Kontūrui neturi įtakos joks fizinis poveikis aeruojant ar taisant velėną, taip pat nelieka jungčių ar kabelių pažeidimo tikimybės.
  Transportavimo keliai
  Nustatykite transportavimo kelius nuo įkrovimo stotelės vietos iki visų darbo zonų, įskaitant kelią iki techninės priežiūros vietos. Suteikia galimybę įrengti įkrovimo stotelę ten, kur patogiausia.
  Laikinos nepjovimo zonos
  Sukurkite didesnes ar mažesnes laikinas nepjovimo zonas, kurias lengva įjungti / išjungti naudojant mobiliąją programėlę. Praktiškas ir lankstus būdas neleisti robotui dirbti naujai apsodintoje vietoje arba ten, kur veja atnaujinama. Naudinga, jei dalį paviršiaus reikia laikinai apriboti vykstant kokiam renginiui, demonstracijai ir pan.
  Techninės priežiūros vieta
  Žemėlapyje numatykite techninės priežiūros vietą ar pastatymo vietą, skirtą priežiūros darbams, pavyzdžiui, valymui ir remontui arba sandėliavimui, pakrovimui ir pan., kurią prietaisas automatiškai pasieks nustatytu keliu.
  „appDrive“ – važiavimas valdant nuotoliu
  Gaminį lengva valdyti išmaniuoju telefonu, naudojant programėlę „Automower® Connect“. Naudokite „appDrive“ nustatydami EPOS žemėlapį arba norėdami, kad įrenginys nuvažiuotų iš vienos vietos į kitą ir nereikėtų jo nešti.
  Pagerinkite vizualinį vejos vaizdą keisdami pjovimo modelį. Naudojant EPOS™ technologiją, vejapjovė gali važiuoti lygiagrečiomis linijomis ir sukurti įvairias pjovimo formas, tokias kaip trikampiai ar šachmatų lenta.
  Kliūčių aptikimas ir vengimas
  Siekiant užtikrinti saugumą ir sutrumpinti prastovas, integruoti ultragarsiniai jutikliai padeda aptikti objektus ir jų išvengti. Aptikimo režimas sumažina greitį ir sušvelnina susidūrimus; vengimo režimas sumažina greitį ir sustabdo vejapjovę prieš objektą.
  Pro vartotojo sąsaja
  Sąsaja pritaikyta profesionaliam naudojimui, o tai reiškia, kad visi nustatymai ir valdikliai valdomi nuotoliniu būdu per Husqvarna Fleet Services išmaniojo telefono programėlę arba asmeninį kompiuterį/planšetę. Gaminio kontrolė; būsenos LED indikacija ir START / STOP funkcija. Supaprastina naudojimą nepatyrusiems vartotojams ir sumažina rimtą poveikį gaminiui vandalizmo atveju.
  Įspėjamieji žibintai
  Energiją taupantys šviesos diodų įspėjamieji žibintai užtikrina matomumą ir aptinkamumą tamsoje ir dienos šviesoje, kad darbai būtų dar saugesni. Žibintai gali šviesti nuolat arba mirksėti, jie gali veikti pagal įvairius tvarkaraščius.
  GPS sekimo funkcija vagystės atveju
  Gaminiai su įdiegta Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ sistema iš karto fiksuoja savo buvimo vietą ir siunčia pranešimus.Husqvarna Automower® tampa ypač saugus ir sumažėja vagystės rizika.
  FOTA – technologija, leidžianti operatoriams atnaujinti programinę-aparatinę įrangą per Fleet Services programėlę. Atsisiunčiama nuotoliniu būdu, nereikalaujant fizinio įsikišimo į gaminį, ir įgalinamos naujos funkcijos bei atnaujinimai.
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.

  Talpa
  Maksimalus aktyvumo laikas 24 val
  Paieškos sistemos EPOS gairės
  Sekite vadovą Virtualus transporto kelias
  Bendri matmenys
  Svoris 38 kg
  Gaminio dydis ilgis 67 cm
  Gaminio dydis plotis 72 cm
  Gaminio dydis aukštis 44 cm
  Produkto duomenys
  Spalva Oranžinė
  Apsaugos indeksas (IP kodas) IPX5
  Baterijos tipas ličio jonų
  Baterijos talpa 49 Ah
  Pjovimo sistema
  Pjovimo aukštis max 70 mm
  Pjovimo aukštis min 20 mm
  Kontrolė
  Vartotojo sąsaja Profesionali vartotojo sąsaja / programa
  Rodyti Nėra
  Ryšys Korinis, Bluetooth®
  Programėlėmis valdomos Husqvarna Fleet Services
  Išmaniųjų namų integracija Taip
  Firmware atnaujinimas FOTA
  Saugumas
  GPS vagysčių sekimas Taip
  PIN kodas Taip
  Signalizacija Taip
  Kėlimo jutiklis Taip
  Pasvirimo jutiklis Taip