Prekių katalogas

AUTOMATINĖ VEJAPJOVĖ HUSQVARNA AUTOMOWER® AM435XAWD

 • AUTOMATINĖ VEJAPJOVĖ HUSQVARNA AUTOMOWER® AM435XAWD

  Kaina 549900 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  Automatinis įkr.; 0-32 arų sklypams, lempos, Connect, be instal.priedų 

  Gamintojas
  Husqvarna
 • AUTOMOWER® 435X AWD
  "Husqvarna Automower® 435X AWD" – robotų vejapjovių rinkos lyderis. Visais ratais varomas roboto vejapjovės modelis, kurio dėka 3,500m² vejos ploto pjovimas atrodys lyg lengvas darbelis. Be to, robotas vejapjovė aptinka kliūtis, lengvai įveikia šlaitus ir įkalnes iki 70 procentų. "X-Line" dizainas su LED žibintais, nuotoliniu objektų aptikimu ir intuityvia sąsaja su "Automower®Access". Su "Automower® Connect" ir GPS sekimo funkcija vagystės atveju. 

  Pjovimo aukštis, min.–maks.: 30-70 mm
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju: Taip
  Didžiausias darbo vietos nuolydis: 70 %
  Darbinio ploto pajėgumas: 3500 m² 

  „Automower®“ visų varomųjų ratų sistema (AWD)
  „Automower® AWD“ modeliai optimizuoja kiekvieno atskiro rato valdymą, kad būtų užtikrintas geriausias darbas pačiose sudėtingiausiose vejose. Įspūdingas darbas šlaituose, įveikia 70 % (35°) nuolydį.
  Automower® Zonų kontrolė su AIM technologija
  Automower® zonų kontrolė leidžia sukurti darbines zonas bei teritorijas į kurias robotas neįeis naudojantis Automower® Connect programėle. Kurkite darbines zonas su skirtingais pjovimo aukščiais ar tvarkaraščiais bei nepjovimo erdvėmis. Rezultatas – geresnis tikslumas, daugiau kontrolės ir tobulas nupjovimas.
  Automower 435X AWD
  Išsskirtinis dizainas
  "Automower® AWD" modeliai pasižymi išsskirtiniu manevringumu net ir labai sudėtingo išplanavimo vejose ir siauruose pravažiavimuose.
  Automower® Connect programėlė
  Mėgaukitės Husqvarna Automower® Connect programėlės suteikiamu patogumu pilnai valdyti su savo išmaniuoju telefonu. Stebėkite ir valdykite savo Husqvarna robotą vejapjovę kiekviename žingsnyje – Jums nebereiks pjauti vejos patiems, kad turėtumėte puikų rezultatą. Su Automower® Connect vejos priežiūra nekels jokių rūpesčių. Priklausomai nuo modelio, galimas mobilus, Wi-Fi ir Bluetooth ryšys.
  *Bluetooth® ryšys veikia 30 metrų atstumu. Wi-Fi ryšys veikia iš bet kurios pasaulio vietos tol, kol robotas vejapjovė prijungtas prie Wi-Fi. Mobilus ryšys veikia iš bet kurios pasaulio vietos ir suteikia 10 metų mobiliųjų duomenų kontraktą*. *Įskaičiuotas Automower® Connect 10 metų kontraktas galioja tik su sąlyga, jei trečioji šalis užtikrina pakankamą mobiliojo ryšio aprėptį vietovėje.
  Automower AIM / Zone Control
  „Husqvarna“ AIM technologija („Automower® Intelligent Mapping“)
  „Husqvarna AIM“ technologija naudoja integruotą GPS ir jutiklius tam, kad sukurtų virtualų vejos žemėlapį. Tai taip pat įgalina platų išmaniųjų „Automower®“ galimybių spektrą. Virtualus vejos žemėlapis matomas programoje „Automower® Connect“ kaip ir kontūro bei gido kabelis. Su AIM technologija galite naudodamiesi programėle kurti darbines zonas su skirtingais pjovimo aukščiais bei tvarkaraščiais arba nepjovimo zonomis – viskas skirta suasmenintai zonų kontrolei. Naudodamiesi „Automower® Connect“ taip pat galite realiu laiku stebėti „Automower®“ robotą vejapjovę.
  "Automower® Access"
  Didelės raiškos ekranas, patogus valdymas. Intuityvus ir įmantrus būdas valdyti robotą vejapjovę.
  FOTA – programinė įranga belaidžiu būdu
  Galimybė atnaujinti programinę įrangą automatiškai, belaidžiu būdu, naudojant Automower® Connect.
  GPS apsauga nuo vagystės
  Gaminiai, turintys GPS stebėjimo funkciją, iškart sekami per GPS sistemą ir jų buvimo vietos informacija siunčiama į jūsų įrenginio programėlę „Automower Connect®“. Sumažinkite vagystės riziką ir visada žinokite, kur yra jūsų vejapjovė.
  Nuotolinis objektų aptikimas
  "Husqvarna Automower" sulėtina greitį vos pajutęs, kad netoliese yra kliūtis. Tai sumažina žalos riziką susidūrimo atveju.
  Navigacija su GPS
  Vejapjovėje sumontuota GPS sistema sukuria sodo žemėlapį, apimantį ribinius ir nukreipiamuosius laidus. Tada „Husqvarna Automower®“ užregistruoja, kurias sodo dalis jau nupjovė, ir atitinkamai pakoreguoja pjovimo planą. Tai užtikrina optimalų pjaunamos vejos ploto parinkimą ir puikius pjovimo rezultatus.
  Valdymas balsu
  Visi robotai vejapjovės su "Husqvarna Automower Connect" mobiliąja programėle yra suderinami su "Amazon Alexa" ir "Google Home". Tai reiškia, kad robotas vejapjovė vykdys balsu jam pateiktas komandas ir jūs galėsite paleisti, sustabdyti ar gauti informaciją apie esamus roboto vejapjoves nustatymus.
  Išmanusis valdymas per IFTTT
  Dar patogiau integruokite „Automower®“ į savo išmaniuosius namus, valdydami jį per IFTTT programėles. Naudokitės išmaniuoju ryšiu per programėlę „Automower® Connect“ arba tiesiog susikurkite scenarijų naudodami IFTTT. Gal norite, kad jūsų vejapjovė grįžtų į stovėjimo vietą, kai vaikai grįžta namo iš mokyklos arba kai orų prognozė rodo stiprų lietų? O gal apskritai norite, kad ji veiktų pagal orus? IFTTT (angl. If This, Then That – jei taip, tada taip) naudoti labai paprasta.
  Symbol Benefit 70% Slope Performance
  Įveikia net 70 % statumo šlaitus
  Visais ratais varomas „Husqvarna Automower® AWD“ modelis gali įveikti net iki 70 % statumo slidžius šlaitus.
  „GeoFence“
  Programėlėje „Automower® Connect“ nustatę vejapjovei „GeoFence“ zoną, gausite pranešimus į telefoną, jei vejapjovė bus perkelta už šios zonos ribų. Sumažinkite vagystės riziką ir visada žinokite, kur yra jūsų vejapjovė.
  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, vejapjovė pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir vejapjovės dėvėjimąsi.
  Rewilding Mode
  ,,Rewilding Mode“ režimas sukurtas grąžinti gamtą atgal į sodus. Suaktyvinus šį režimą jis automatiškai palieka 10 % vejos kaip laukinės gamtos zoną. „Automower®“ paliks šia zoną neliestą tiek, kiek jūs panorėsite; jūs galėsite bet kada keisti jos dydį, formą, galėsite ją perkelti arba pašalinti.

  Ši funkcija įdiegta šiuose modeliuose: 405X, 415X, 430X NERA, 435X AWD ir 450X NERA naudotojams apie atnaujinimą bus pranešta programėlėje „Automower® Connect“. Norint naudoti ,,Rewilding Mode“ režimą, 430X NERA ir 450X NERA būtinas kontūro kabelis.
  Antrinis plotas
  Jei jūsų veja sudaryta iš dviejų atskirų plotų, instaliuodami vejapjovę galite nustatyti antrinį plotą. Norėdami nustatyti antrinį plotą, turite pakloti kontūro kabelį taip, kad aplink tą plotą sukurtumėte salą. Baigę instaliaciją, turėsite rankiniu būdu nugabenti vejapjovę iš vieno ploto į kitą, o vejapjovė tuos plotus pjaus nustatytą laiko tarpą, kol išseks akumuliatorius.
  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukštį greitai pareguliuoja elektra valdomas aukščio reguliatorius, lengvai pasiekiamas iš pagrindinio meniu.
  „Automower® X-Line“
  „Husqvarna Automower® X-Line“ – tai funkcionaliausia mūsų vejos robotų serija, skirta tiems, kas ieško aukščiausio lygio gaminių. Turi visą paketą funkcijų, įskaitant „Automower® Connect“ su GPS apsauga nuo vagystės, GPS navigaciją, priekinius šviesos diodų žibintus, priekinį guminį buferį ir „X-Line“ dizaino korpusą.
  Nutolę darbo pradžios taškai x5
  Tolygus pjovimo rezultatas visoje vejoje dėl galimybės pradėti pjovimą iš trijų skirtingų pradžios taškų, pagal gido kabelį, vedantį prie įkrovimo stotelės. Su aktyvia GPS navigacija (turi konkretūs modeliai), nuotoliniai pradžios taškai yra nustatyti automatiškai ir rankiniu būdu jų nustatyti nereikia.
  GPS sekimo funkcija vagystės atveju
  Gaminiai su įdiegta Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ sistema iš karto fiksuoja savo buvimo vietą ir siunčia pranešimus. Husqvarna Automower® tampa ypač saugus ir sumažėja vagystės rizika.
  Guminis buferis
  Guminis priekinis buferis daro robotą vejapjovę atsparesnį pasikartojančiam susidūrimui su medžiais, krūmais ir kitais įrenginio objektais.
  Mažas anglies dvideginio išskyrimas
  Pasirinkę šį gaminį būsite tikri, kad jo naudojimo metu išskiriamas anglies dvideginio kiekis bus mažesnis nei naudojant įprastus benzininius gaminius. Naudojant šį akumuliatorinį gaminį neišskiriama CO2, tačiau užtikrinama „Husqvarna“ gaminiams būdinga galia ir kokybė. Vis dėlto svarbu paminėti, kad CO2 išskiriamas kitais gaminio gyvavimo laikotarpio etapais, pvz., gamybos, įkrovimo ir utilizavimo metu.

  Pajėgumas
  Darbinio ploto pajėgumas 3 500 m²
  Kontūro tipas Wire
  Didžiausias nuolydis prie kontūro kabelio 50 %
  Didžiausias darbo vietos nuolydis 70 %
  Maksimalus aktyvus laikas 24 h
  Paieškos sistema Quadsearch (4 tipai)
  Gido kabelis 2
  Įkrovimo sistema Automatinė
  Bendri matmenys
  Svoris 17,6 kg
  Gaminio ilgis 93 cm
  Gaminio plotis 55 cm
  Gaminio aukštis 29 cm
  Gaminio duomenys
  Spalvos kodas Pilka
  Garso lygis 60 dB(A)
  Apsaugos indeksas (IP kodas) IPX4
  Baterijos tipas Ličio jonų
  Baterijos talpa 8 Ah
  Įkrovimo srovė 7 A
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo 145 min
  Tipinis įkrovimo laikas 45 min
  Vidutinis energijos suvartojimas per mėn. maksimaliai naudojant 24 kWh
  Vidutinės energijos sąnaudos, naudojant maksimaliai 3 500 m²
  Pjovimo sistema
  Pjovimo sistema 3 besisukantys aštrūs kaip skustuvai peiliai
  Pjovimo aukštis, min-max max 70 mm
  Pjovimo aukštis, min-max min 30 mm
  Pjovimo plotis 22 cm
  Pjovimo aukščio reguliavimas Elektrinis
  Praslydimo plokštė Taip
  Dviguba pjovimo kryptis Taip
  Valdymas
  Vartotojo sąsaja Valdymo ratukas, ekranas ir LED būsena/Programėlė
  Informacinis skydelis Spalvotas ekranas TFT 2,8” QVGA
  Belaidis ryšys Bluetooth®, Mobilus
  Valdoma programa Automower® Connect
  Išmaniųjų namų integracija Taip
  Programinės įrangos atnaujinimas FOTA
  Saugumas
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju Taip
  GeoFence Taip
  PIN kodas Taip
  Signalizacija Taip
  Pakėlimo daviklis Taip
  Pasvirimo daviklis Taip
  Objektų aptikimas Ultragarso jutiklis 

 • Alternatyvios prekės

  AUTOMATINĖ VEJAPJOVĖ HUSQVARNA AUTOMOWER® AM 550 EPOS

  Automatinis įkr.; 0-10000 arų sklypams, 5 peiliukai, Connect, be stotelės 

  Kaina 609900 
  Automatinė vejapjovė Husqvarna Automower® 450X NERA

  Automatinis įkr.; <50 a.;lempos, Connect, be priedų; EPOS galimas pried.

  Kaina 499900 
  AUTOMATINĖ VEJAPJOVĖ HUSQVARNA AUTOMOWER® 535 AWD

  Automatinis įkr.; 0-35 arų sklypams, be ekrano, Connect, be instal.priedų
   

  Kaina 549900