Prekių katalogas

Ar vejos robotai pavojingi vaikams?

 • Ar vejos robotai pavojingi vaikams?

  Vejos robotai - tai šio amžiaus, draugiški aplinkai vejos pjovimo įrenginiai, kurie visą darbą atlieka už jūs.

  Robotas yra varomas elektra, todėl prieš pradedant pjovimo procesą jis turi būti pakrautas.  Įsigijus įrenginį turėsite persisiųsti vejos robotui skirtą programėlę į išmanųjį telefoną bei paleisti jį dirbti, taip pat esant reikalui sustabdyti. Vejos robotas gali dirbti visą parą, tik svarbiausia sąlyga – jis turi būti pakrautas laiku. Vejos robotas taps puikiu pagalbininku palaikant tvarką sode ir nepavojingu įrenginiu vaikams.

  Husqvarna vejos robotai

  Husqvarna vejos robotai yra sukurti ne vienam vejos tipui, todėl puikiai nupjauna skirtingų tipų vejas. Įsigiję šiuos vejos robotus atrasite ne vieną valandą laisvo laiko, kurį galėsite skirti šeimai, draugams arba užsiimti sau malonia veikla. Husqvarna vejos robotai užtikrins puikius pjovimo rezultatus esant bet kokiam orui, nes roboto dalys yra saugiai apsaugotos nuo lietaus, dulkių ar jau nupjautos žolės.

  Vejos robotai yra manevringi, veikia tyliai ir nepastebimai greitai nupjauna veją, todėl vargu ar pastebėsite kaip robotas atlieka savo darbą. Taip pat įrenginys turi navigaciją su GPS, kurios dėka seksite vejos roboto buvimo vietą ir galėsite reguliuoti jo veiksmus. Gaminant vejos robotus visi prietaiso komponentai buvo kruopščiai kuriami, kad būtų patogūs vartotojui. 

  Pavojingiausia sodo technika – įprastos vejapjovės!

  Apytiksliai yra apskaičiuoja, kad per metus veja yra pjaunama apie 30 kartų. Dažniausiai veja yra pjaunama naudojant įprastą – rankinę vejapjovę, kuri yra labai galinga bei gan pavojinga sodo technika. Daugumai vejapjovių, kad jos  veiktų yra reikalingas degusis kuras, kuris yra kenksmingas aplinkai. Taip pat veikimo metu vejapjovė labai įkaista, pjovimo peiliai sukasi daugiau nei 3000 aps./min., o tai sukuria tris kartus daugiau kinetinės energijos.

  Daug nelaimingų atsitikimų nutinka naudojant įprastas vejapjoves. Sunkūs galūnių pažeidimai ir netekimai yra vieni iš dažniausiai pasitaikančių atsitikimų. Kitas dažni sužalojimai įvyksta, kai iš pjovimo ašmenų išstumiami šiukšlės ar akmenys atsitrenkia į pjaunantį arba šalia esantį asmenį. Šių įrenginių nepatariame įsigyti jeigu turite vaikų, taip  išvengsite  galimų nelaimingų atsitikimų grėsmės.

  Kodėl vejos robotai yra saugi technika vaikams?

  Vaikai iš prigimties yra smalsūs ir juos ypatingai sudomina naujai įsigyti daiktai. Vejos robotai yra išties viena saugiausių sodo įrangų vaikams, tačiau nepatariama vaikų leisti arti šios įrangos, taip sumažinsite nelaimingų atsitikimų riziką. Norėdami užtikrinti savo vaikų saugumą rekomenduojame:

  • Įsigijus vejos robotą supažindinkite vaikus su įrenginiu, paaiškinkite apie jo paskirtį ir kaip svarbu yra laikytis saugaus atstumo.
  • Vaikams paaiškinti, kad vejos pjovimo metu negalima nežaistų pjaunamoje teritorijoje, nes vejos robotas gali sužeisti. Šiuo atveju tėvams geriausia nurodyti kitą saugią ir nepavojingą vietą savo vaikams.
  • Vaikams būnant lauke ir vejos robotui veikiant rekomenduojame būti su vaikais, kad dar labiau sumažintumėte nelaimingų atsitikimų riziką.

  Domėdamiesi ir suprasdami apie vejos roboto keliamą pavojų vaikams bei būdami su jais lauke įrenginio veikimo metu, užtikrinsite vaikų saugumą ir savo ramybę, nes žinosite kad jūsų vaikams nieko nenutiks.