Prekių katalogas

Akumuliatorinis trinkelių tarpų valytuvas EasyWeed 1800/18V P4A, paruoštas naudojimui rinkinys

 • Akumuliatorinis trinkelių tarpų valytuvas EasyWeed 1800/18V P4A, paruoštas naudojimui rinkinys

  Kaina 20999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  Gamintojas
  Gardena
 • Akumuliatorinis trinkelių tarpų šepetys - greitas, tikslus ir kontroliuojamas piktžolių šalinimas
  Vienas akumuliatorius visiems gaminiams: trinkelių tarpų šepetys EasyWeed yra su POWER FOR ALL akumuliatoriumi ir suderinamas su visais aljanso akumuliatoriais.
  Vieno žingsnio procesas: Vienu mygtuko paspaudimu lengvai pašalinkite piktžoles naudodami akumuliatoriumi maitinamą prietaisą EasyWeed
  Tikslus stabilumas: Šepetėlio centro gairė ir plonas profilis užtikrina tikslų ir matomą darbą.
  Lengvas piktžolių šalinimas: Dėl lengvos ir ergonomiškos šio įrankio konstrukcijos piktžoles šalinti tampa paprasta ir nesudėtinga.
  Komplekte: 1 x GARDENA akumuliatorinis trinkelių tarpų šepetys EasyWeed 1800/18V P4A, paruoštas naudojimui, įskaitant 1 plieninį vielinį tarpų šepetėlį, 1 x P4A PBA 18V/36 sisteminį akumuliatorių ir 1 x P4A AL 1810 CV įkroviklį.
  GARDENA piktžolių šepečio EasyWeed 1800/18V P4A paruoštas naudojimui rinkinys supaprastina piktžolių naikinimą dėl efektyvios, akumuliatoriumi maitinamos konstrukcijos.

  Akumuliatorius, kuris visada tinka
  18 V POWER FOR ALL akumuliatorių sistemos dalis - akumuliatoriai gali būti naudojami daugiau kaip 100 populiariausių sodo ir namų apyvokos prekių ženklų įrankių, priklausančių aljansui. Todėl kiekvienam gaminiui nebereikia atskiro akumuliatoriaus, o tai naudinga ir jūsų finansams, ir aplinkai.

  Lengvas trinkelių tarpų valymas
  Iki šiol piktžolių šalinimas iš sujungimų buvo varginanti ir nepatogi užduotis, kai reikėdavo lenktis ir apkrauti nugarą arba naudoti pavojingus chemikalus. Naujoviškas GARDENA akumuliatorinis trinkelių tarpų šepetysEasyWeed 1800/18V P4A yra puikus prietaisas, kuriuo galima tiksliai išvalyti piktžoles vienu mygtuko paspaudimu. Kad būtų dar patogiau, komplekte yra akumuliatorius ir įkroviklis.

  Tikslus ir lengvai valdomas
  Visi esame su tuo susidūrę, nesvarbu, ar tai būtų kiemo terasa, ar važiuojamoji kelio dalis: piktžolės įsiskverbia į plyšius ir įtrūkimus, sukeldamos nepatogumų. Deja, tai nėra vienkartinis atvejis - tai nuolatinis reiškinys. Tarpų šepetys - tai be cheminių medžiagų, veiksmingas ir kontroliuojamas būdas kovoti su nepageidaujamomis piktžolėmis kieme.

  Lengvas ir lankstus
  Tik 2 kg sverianti (be akumuliatoriaus) piktžolių naikinimo priemonė. Reguliuojamo aukščio teleskopinis vamzdis užtikrina patogų prigludimą įvairaus ūgio žmonėms. Ergonomiška rankena kartu su papildoma priekine atrama užtikrina puikų komfortą dirbant. Tai leidžia dirbti patogiai, be streso, vertikalioje padėtyje, gerokai padidinant bendrą komfortą.

  Protingas sprendimas
  Trinkelių tarpų šepetys turi apsauginį dangtelį nuonešvarumų, kad darbo aplinka būtų švari. Šios funkcijos kartu sulaiko purvą ir šiukšles šalinant piktžoles, taip pagerindamos sodo ir kiemo darbų našumą ir padidindamos malonumą. Atsisveikinkite su netvarkingu valymu ir džiaukitės švaresniu ir patogesniu ravėjimo procesu be rūpesčių. Dėl įbrėžimams jautrių paviršių žr. gaminį nr. 14822. 

  Techninės savybės
  Akumuliatorių techniniai duomenys
  Baterijos įtampa 18 V
  Baterijos talpa 2.0 Ah
  Baterijos veikimo laikas (laisva eiga) aktyvavus savE funkciją 40 min
  Vibracijos ir triukšmo duomenys
  Vibracija (ah) Vibration max ah 2.5 m/s²