Prekių katalogas

Akumuliatorinis daugiafunkcinis valytuvas AquaBrush Universal, skirtas horizontaliam ir vertikaliam valymui

 • Akumuliatorinis daugiafunkcinis valytuvas AquaBrush Universal, skirtas horizontaliam ir vertikaliam valymui

  Kaina 30999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  Gamintojas
  Gardena
 • Horizontaliai arba vertikaliai, švelniai arba intensyviai, sunkiai pasiekiamose vietose, beveik be apribojimų
  Vienas akumuliatorius visiems gaminiams: AquaBrush Universal yra su POWER FOR ALL akumuliatoriumi ir suderinamas su visais aljanso akumuliatoriais.
  Vieno žingsnio procesas: Vos vienu mygtuko paspaudimu atliekamas valymas su mūsų akumuliatoriniu daugiafunkciniu valytuvu.
  Intensyvus valymas: Patirkite kruopštų ir veiksmingą valymą su mūsų nauju šepečio modeliu, skirtu įvairiems paviršiams.
  Modulinė sistema: Prailginimo vamzdis ir įvairūs šepečiai, kad būtų galima valyti skirtingus paviršius lauke
  Komplekte: 1 x GARDENA akumuliatorinis daugiafunkcinis valytuvas AquaBrush Universal 04/18V P4A P4A, paruoštas naudojimui, įskaitant: 1 x universalų šepetį, 1 x silikoninį apsauginį akumuliatoriaus dangtelį, 1 x minkštą diskinį šepetį, 1 x sisteminį akumuliatorių P4A PBA 18V/45, 1 x įkroviklį P4A AL 1810 CV.
  GARDENA akumuliatorinis daugiafunkcinis valytuvas AquaBrush Universal yra universalus sprendimas beveik visoms lauko valymo užduotims atlikti. Keiskite priedus pagal savo poreikius.

  Akumuliatorius, kuris visada tinka
  18 V POWER FOR ALL akumuliatorių sistemos dalis - akumuliatoriai gali būti naudojami daugiau kaip 100 populiariausių sodo ir namų apyvokos prekių ženklų įrankių, priklausančių aljansui. Todėl kiekvienam gaminiui nebereikia atskiro akumuliatoriaus, o tai naudinga ir jūsų finansams, ir aplinkai.

  Supaprastinkite valymo rutiną naudodami AquaBrush akumuliatorinį universalųjį daugiafunkcinį valytuvą
  Su mūsų naujovišku AquaBrush universaliu paruoštu naudoti daugiafunkciniu valymo įrenginiu jūsų laukia lengvas valymas. Sukamąjį šepetį galima įjungti vos paspaudus mygtuką ir nepertraukiamai tiekiant vandenį. Šis supaprastintas, vieno veiksmo procesas palengvina valymą, nes nebereikia laidų, rankinio darbo ar papildomos įrangos. Jūsų patogumui rinkinyje yra ir akumuliatorius, ir įkroviklis.

  Optimizuotas šepetėlio modelis
  Pristatome akumuliatorinį daugiafunkcinį valytuvą AquaBrush Universal, kurio šepečio profilis optimizuotas universaliam lauko valymui. Su cilindriniu šepečiu mediniams ir akmenims paviršiams bei diskiniu šepečiu tokiems paviršiams, kaip garažo vartai ir tvoros, šis valytuvas lengvai prisitaiko prie jūsų poreikių. Keiskite priedus horizontaliems arba vertikaliems paviršiams, nuo švelnaus iki intensyvaus valymo, kad pasiektumėte sunkiai pasiekiamas vietas. Jūsų geriausias sprendimas universaliems lauko valymams.

  Taupus valymas
  Taupant išteklius mūsų naujoviškame daugiafunkciniame valytuve įdiegta 3 pakopų vandens srauto valdymo sistema, kad būtų užtikrintas kruopštus valymas ir optimizuotas efektyvumas. Kad būtų dar patogiau, ant rankenos sumontuota žarnos jungtis leidžia vienu mygtuko paspaudimu nukreipti vandenį per vidinį vamzdį, todėl nereikia tiesioginės žarnos jungties su šepečiu.
  Ergonomiška ir reguliuojama rankena
  Daugiafunkcinis valytuvas turi ergonomišką, reguliuojamą rankeną, todėl daugiausia dėmesio skiriama klientų komfortui ir patogumui. Nesvarbu, ar tai būtų greita valymo užduotis, ar didesnis plovimas, rankeną galite lengvai sureguliuoti į pageidaujamą darbo padėtį, taip sumažindami įtampą ir užtikrindami patogų laikymą. Ergonomiška ir reguliuojama rankena užtikrina optimalų valdymą ir patogumą, todėl palengvina valymo užduotis. 

  Techninės savybės
  Akumuliatorių techniniai duomenys
  Baterijos įtampa 18 V
  Baterijos talpa 2.5 Ah
  Baterijos veikimo laikas (laisva eiga) aktyvavus savE funkciją 56 min
  Vibracijos ir triukšmo duomenys
  Vibracija (ah) Vibration max ah 2.5 m/s²