Prekių katalogas

Akumuliatorinis daugiafunkcinis valytuvas AquaBrush Patio, skirtas jautriems mediniams paviršiams ir terasoms

 • Akumuliatorinis daugiafunkcinis valytuvas AquaBrush Patio, skirtas jautriems mediniams paviršiams ir terasoms

  Kaina 26999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  Gamintojas
  Gardena
 • Efektyviai įveikia nelygius paviršius - nesunkiai pasiekia griovelius ir plyšius.
  Vienas akumuliatorius visiems gaminiams: AquaBrush Patio yra su POWER FOR ALL akumuliatoriumi ir suderinamas su visais aljanso akumuliatoriais.
  Vieno žingsnio procesas: Lengvas valymas su mūsų akumuliatoriniu daugiafunkciniu valytuvu, kuriam tereikia paspausti vieną mygtuką
  Intensyvus valymas: Išbandykite kruopštų ir veiksmingą valymą su mūsų nauju šepečio modeliu, skirtu mediniams paviršiams.
  Modulinė sistema: Prailginimo vamzdis ir įvairūs šepečiai, tinkantys skirtingiems lauko valymo poreikiams ant skirtingų paviršių
  Komplekte: 1 x GARDENA akumuliatorinis daugiafunkcinis valytuvas AquaBrush Patio 03/18V P4A, paruoštas naudojimui, įskaitant 1 x universalų cilindrinį šepetį, 1 x sisteminį akumuliatorių P4A PBA 18V/45, 1 x įkroviklį P4A AL 1810 CV, 1 x silikoninį apsauginį akumuliatoriaus dangtelį.
  GARDENA akumuliatorinis daugiafunkcinis valytuvas AquaBrush Patio paruoštas naudoti rinkinys, užtikrina lengvą įvairių rūšių medžio, akmens, terasų, denių ir nelygių paviršių valymą.

  Akumuliatorius, kuris visada tiks
  18 V POWER FOR ALL akumuliatorių sistemos dalis - akumuliatoriai gali būti naudojami daugiau kaip 100 populiariausių sodo ir namų apyvokos prekių ženklų įrankių, priklausančių aljansui. Todėl kiekvienam gaminiui nebereikia atskiro akumuliatoriaus, o tai naudinga ir jūsų finansams, ir aplinkai.

  Supaprastinkite valymo rutiną naudodami AquaBrush akumuliatorinį daugiafunkcinį valytuvąr
  AquaBrush Patio paruoštas naudojimui rinkinys padės jums lengvai valyti. Vieno mygtuko paspaudimu ir nuolatine vandens srove įjungiamas besisukantis šepetys, taip supaprastinant procesą ir atsisakant laidų, rankinio darbo ir papildomos įrangos. Jūsų patogumui komplekte yra akumuliatorius ir įkroviklis.

  Optimizuotas šepetėlio modelis
  Atraskite tikslų valymą: Mūsų universaliame rinkinyje yra mediniams, WPC ir akmeniniams paviršiams skirtas optimizuotas cilindrinis šepetys, kurį papildo ergonomiškas prailginimo vamzdis. Šis įrankis puikiai tinka švelniai medinių denių, laiptų ir terasų priežiūrai, jis puikiai valo nelygius paviršius, patenka į griovelius ir plyšius, kad valymas būtų kruopštus ir tolygus.

  Taupus valymas
  Tausojant išteklius mūsų naujoviškame daugiafunkciniame valytuve įdiegta 3 pakopų vandens srauto valdymo sistema, kad būtų užtikrintas kruopštus valymas ir optimizuotas efektyvumas. Kad būtų dar patogiau, ant rankenos sumontuota žarnos jungtis leidžia vienu mygtuko paspaudimu nukreipti vandenį per vidinį vamzdį, todėl nereikia tiesioginės žarnos jungties su šepečiu.

  Ergonomiška ir reguliuojama rankena

  Daugiafunkcinis valytuvas turi ergonomišką, reguliuojamą rankeną, todėl daugiausia dėmesio skiriama jūsų komfortui ir patogumui. Nesvarbu, ar tai būtų greita valymo užduotis, ar didesnis plovimas, rankeną galite lengvai sureguliuoti į pageidaujamą darbo padėtį, taip sumažindami įtampą ir užtikrindami patogų laikymą. Ergonomiška ir reguliuojama rankena užtikrina optimalų valdymą ir patogumą, todėl palengvina valymo užduotis. 

  Techninės savybės
  Prekybinė nuoroda
  Akumuliatorių techniniai duomenys
  Baterijos įtampa 18 V
  Baterijos talpa 2.5 Ah
  Baterijos veikimo laikas (laisva eiga) aktyvavus savE funkciją 56 min
  Vibracijos ir triukšmo duomenys
  Vibracija (ah) Vibration max ah 2.5 m/s²