Prekių katalogas

Akumuliatorinis daugiafunkcinis valymo įrenginys AquaBrush Compact 02/18V P4A Solo

 • Akumuliatorinis daugiafunkcinis valymo įrenginys AquaBrush Compact 02/18V P4A Solo

  Kaina 15999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3
  Gamintojas
  Gardena
 • Kompaktiškas, patogus ir lanksčiai panaudojamas - užtikrina optimalų mobilumą visur, kur reikia.
  Vienas akumuliatorius visiems gaminiams: AquaBrush Patio yra maitinamas POWER FOR ALL akumuliatoriumi ir suderinamas su visais aljanso akumuliatoriais.
  Vieno žingsnio procesas: Vos vienu mygtuko paspaudimu atliekamas valymas su mūsų akumuliatoriumi maitinamu daugiafunkciniu valytuvu
  Optimizuotas šepetėlio modelis: Švelnus, bet veiksmingas valymas - skirtas pažeidžiamiems mediniams paviršiams ir terasoms.
  Didesnis efektyvumas: AquaBrush daugiafunkcinis valytuvas teikia pirmenybę taupymui, naudodamas 3 pakopų vandens srauto sistemą.
  Komplekte: 1 x GARDENA akumuliatorinis daugiafunkcinis valytuvas AquaBrush Compact 02/18V P4A Solo, įskaitant 1 x minkštą diskinį šepetėlį, 1 x silikoninį apsauginį akumuliatoriaus dangtelį.
  GARDENA akumuliatorinis daugiafunkcinis valytuvas AquaBrush Compact 02/18V P4A Solo yra patogus ir universalus sprendimas daugeliui valymo užduočių atlikti.

  Akumuliatorius, kuris visada tinka
  18 V POWER FOR ALL akumuliatorių sistemos dalis - akumuliatoriai gali būti naudojami daugiau kaip 100 populiariausių sodo ir namų apyvokos prekių ženklų įrankių, priklausančių aljansui. Todėl kiekvienam gaminiui nebereikia atskiro akumuliatoriaus, o tai naudinga ir jūsų finansams, ir aplinkai.

  Supaprastinkite savo valymo rutiną su AquaBrush belaidžiu kompaktiniu daugiafunkciniu valytuvu
  Su mūsų naujovišku AquaBrush daugiafunkciniu valytuvu jūsų laukia valymas be vargo. Paprasčiausias mygtuko paspaudimas kartu su nuolatiniu vandens tiekimu įjungia besisukantį šepetį. Šis supaprastintas, vieno žingsnio procesas palengvina valymą, nes nebereikia laidų, rankinio darbo ar papildomos įrangos.

  Optimizuotas šepečio modelis
  Pristatome akumuliatorinį daugiafunkcinį valytuvą AquaBrush Compact - lengvą sprendimą, puikiai tinkantį vertikaliam valymui. Jį galima derinti su atskirai įsigyjamu ilginamuoju vamzdžiu (art. 14825-20), kad būtų patogiau dirbti aukštesnėse vietose. Dėl savo universalumo ir optimizuoto šepečio modelio jis tinka įvairioms valymo užduotims atlikti.

  Taupus valymas
  Taupant išteklius mūsų naujoviškame daugiafunkciniame valytuve įdiegta 3 pakopų vandens srauto valdymo sistema, kad būtų užtikrintas kruopštus valymas ir optimizuotas efektyvumas. Kad būtų dar patogiau, ant rankenos sumontuota žarnos jungtis leidžia vienu mygtuko paspaudimu nukreipti vandenį per vidinį vamzdį, todėl nereikia tiesioginės žarnos jungties su šepečiu.

  Ergonomiška ir reguliuojama rankena
  Daugiafunkcinis valytuvas turi ergonomišką, reguliuojamą rankeną, kuri skirta jūsų komfortui ir patogumui. Nesvarbu, ar tai būtų greita valymo užduotis, ar didesnis valymas, rankeną galite lengvai sureguliuoti į pageidaujamą padėtį, taip sumažindami įtampą ir užtikrindami patogų laikymą. Ergonomiška ir reguliuojama rankena užtikrina optimalų valdymą ir patogumą, todėl palengvina jūsų darbą. 

  Techninės savybės
  Akumuliatorių techniniai duomenys
  Baterijos veikimo laikas (laisva eiga) aktyvavus savE funkciją 56 min
  Vibracijos ir triukšmo duomenys
  Vibracija (ah) Vibration max ah 2.5 m/s²