Prekių katalogas

Akumuliatoriniai sodo įrankiai - palengvina jūsų sodo darbus

Akumuliatoriniai sodo įrankiai - palengvina jūsų sodo darbus

Akumuliatoriniai sodo įrankiai padeda greitai ir efektyviai atlikti įvairius darbus sode, darže ar namuose.

Mažiau triukšmo ir taršos

Dažniausiai šie įrankiai praverčia atliekant nedidelius žaliųjų plotų ir aplinkos priežiūros darbus: šakų genėjimą ir pjovimą, vejos pakraščių tvarkymą, lapų nupūtimą ir pan.

Didžiausias akumuliatorinių sodo įrankių privalumas, lyginant su elektriniais ir benzininiais, yra tylus jų darbas. Tačiau yra ir daugiau pliusų, pavyzdžiui: mažesnis įrankių svoris ir kompaktiškumas, paprastas ir patogus valdymas, praktiškumas ir daug vietos nereikalaujantis sandėliavimas, ir, žinoma, mažesnė žala gamtai.

Paprasti, manevringi, našūs ir saugūs

Akumuliatoriniai įrankiai pasižymi ergonomiškumu – jais lengva ir paprasta naudotis, jie yra saugūs – nėra elektros srovės ar judėjimą apsunkinančių laidų, šiuos sodo įrankius paprasta valdyti ir prižiūrėti, be to, keliems skirtingiems įrankiams galima naudoti tą patį akumuliatorių bei įkroviklį. Sodo įrankiai su pakraunamu akumuliatoriumi paprastai yra pigesni už benzininius ar elektrinius. HUSQUARNA akumuliatoriniai sodo įrankiai yra išties saugūs: jei įrankis yra paliekamas be priežiūros, jis pats automatiškai išsijungia.

Paprasta priežiūra ir sandėliavimas

Lengvi ir kompaktiški HUSQUARNA akumuliatoriniai sodo įrankiai turi reguliuojamas, sulankstomas arba nuimamas dalis, todėl juos lengva pervežti paprastu automobiliu, pernešti iš vienos vietos į kitą ir laikyti nedideliuose sandėliukuose ar mažai erdvės turinčiose patalpose.

„POWER FOR ALL“ sistemai priklausantys HUSQUARNA akumuliatoriniai gaminiai yra suderinami su daugeliu kitų akumuliatorių ir įkroviklių. Vienas iš didžiausių šios sistemos pranašumų, kad visiems namų, sodo ir daržo įrankiams užtenka vieno akumuliatoriaus! Rankiniai akumuliatoriniai įrankiai turi sandėliavimo kablį, kurį galima pritvirtinti tiesiai prie sienos arba naudoti su specialia „Husqvarna Aspire“ laikiklio sistema.

Plati įrankių įvairovė

Mūsų el.parduotuvėje – itin platus akumuliatorinės sodo technikos pasirinkimas, čia kiekvienas išsirinks jam reikalingą įrankį, padėsiantį prižiūrėti ir puoselėti savo sodą ar atlikti nedidelius darbus namuose. Mūsų pasiūloje – itin aukštos kokybės HUSQUARNA akumuliatoriniai įrankiai: rankiniai šakų genėtuvai ir medžių pjūklai, lapų pūstuvai, gyvatvorių žirklės, trimeriai, akumuliatorinės vejapjovės.

Mažieji pagalbininkai

Su HUSQUARNA akumuliatorine technika prižiūrėti sodą paprasta kaip du kart du.
Galingi, našūs ir labai tyliai veikiantys akumuliatoriniai grandininiai pjūklai gali būti naudojami tiek namų ūkyje, tiek profesionaliems medžių pjovimo ir priežiūros darbams. Nedideli, tačiau tvirti grandininiai pjūklai puikiai tinka genėti krūmus, nupjauti nebereikalingas medžių šakas bei praverčia atliekant nedidelius buities darbus. Juos mėgsta ne tik sodininkai, bet ir dailidės bei arboristikos specialistai. Kompaktiški rankiniai genėtuvai turi rankose nelystančią paminkštintą rankeną ir be papildomų įrankių pakeičiamą grandinę bei pjovimo juostą. Kai kurie rankinių genėtuvų modeliai turi prailgintą kotą, kuris praverčia norint pasiekti aukštesnes šakas.

3 greičio režimus turintis akumuliatorinis lapų pūstuvas yra nepamainomas pagalbininkas ne tik rudenį, bet ir ištisus metus. Koncentruotos oro srovės pagalba greitai susitvarkysite su lapais, nukritusiais ant trinkelių ar smulkia dekoratyvine skaldele padengtų plotų, lengvai nupūsite nupjautą žolę, ant terasos ar namų laiptelių prineštą smėlį ar purų šviežiai iškritusį sniegą nuo lauke esančių palangių ar automobilio.

Itin dideliu našumu pasižyminčios akumuliatorinės gyvatvorių žirklės su dvigubais ašmenimis padeda formuoti krūmus ir gyvatvores pagal kiekvieno skonį. Šios žirklės turi galingą variklį ir plačią pjovimo juostą bei patogų lapų gaudytuvą-surinktuvą, į kurį sukrenta nukirptų krūmų atliekos.

Nedidelėms erdvėms skirta akumuliatorinė 18 V žoliapjovė dažniausiai naudojama vejos pakraščiams nupjauti, sutvarkyti ar padailinti. Ji ypač praverčia siauriuose vejos koridoriuose. Ši manevringa ir paprastai valdoma žoliapjovė turi reguliuojamą kilpinę rankeną, teleskopinį kotą ir automatinę valo pailginimo funkciją, užtikrinančią šalia vejos augančių gėlių ir kitų augalų apsaugą. Ji yra kompaktiška, patogiai sandėliuojama, ja paprasta naudotis ir prižiūrėti.