Prekių katalogas

Lapų ir vejos rinktuvas

 • Lapų ir vejos rinktuvas

  Kaina 15999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  Lapų/ žolės rinktuvas Reguliuojamas aukštis, lengvai nuimamas rinktuvas. Kompaktiškai sandėliuojamas

  Gamintojas
  Gardena
 • Ruduo yra ne tik ryškių spalvų, bet ir nukritusių lapų rinkimo metas. Vejai būtinas deguonis, todėl joje neturi likti jokių lapų, kuriuos rinkti gali būti išties varginantis darbas. Su unikaliu GARDENA lapų ir vejos rinktuvu šis darbas tampa greitu, nesudėtingu ir patogiu. Ir jokio lankstymosi žemyn!
  Visus ant žemės esančius lapus galima patikimai surinkti dėl patogios šepečių sistemos - beveik be jokio triukšmo, nes prietaisas varomas stūmimo pagalba. Tokiu būdu jūs sutaupysite energijos ir tausosite aplinką. Rinktuvas taip pat tinkamas žolių nuopjovų ir kitai smulkiai medžiagai rinkti. Paprastas aukščio reguliavimas - parinkite tokį aukštį nuo žemės, kuris efektyviausiai rinks lapus. Darbas sode gali būti tikrai įdomus!
  Dėl ergonomiškos formos rankenos, gaminį lengva stumti ir laikyti.
  Kai surinkimo krepšys bus pilnas, tiesiog išimkite jį ištuštinimui ir vėl pritvirtinkite. Kai darbas bus atliktas, lapų ir vejos rinktuvas gali būti laikomas pakeltas - taip sutaupysite nemažai vietos. Aukštą kokybę užtikrina GARDENA 5 metų garantija.
  Naudojimosi instrukcija: GARDENA lapų ir žolės rinktuvas veikia kaip mechaninis grėblys, todėl yra draugiškas aplinkai. Besisukantys šepetėliai yra varomi rinktuvo ratų. Kietos dalelės, tokios kaip gilės, kaštonai, vaisiai ir pan. nėra surenkami. Lapų ir žolės rinktuvas tik iš dalies tinka lapuotiems augalams su stiebais ir dideliais lapais (pvz., kaštono lapai), nes jie gali strigti šepetėliuose. Renkant lapus asfaltuotame kelyje, gali tekti apeiti teritoriją keletą kartų, kad būtų surinktos visos dalelės. 

  Unikalus sprendimas
  Lapų ir vejos rinktuvas yra unikalus sprendimas, skirtas lengvai sugrėbti ir rinkti lapus, žolių nuopjovas ir skarifikuotą veją.

  Grynas malonumas
  Grynas malonumas: Lapų ir vejos rinktuvo valdymas yra lengvas ir patogus, todėl darbas sode gali tapti tikru malonumu.

  Nesilankstykite žemyn
  Kadangi žolę ir lapus galite rinkti vertikalioje padėtyje, darbas nevargins jūsų nugaros.

  Tvarus ir tylus
  Kadangi lapų ir vejos rinktuvui nereikia variklio, taip taupote energiją. Tai naudinga ne tik jūsų biudžetui, bet ir aplinkai. Darbas su lapų rinktuvu taip pat labai tylus, todėl galite juo naudotis bet kada.

  Viskas surenkama akimirksniu
  Besisukančiais šepetėliais greitai ir patikimai surenkami lapai ir žolių nuopjovos.

  Aukščio paskirstymas priklausomai nuo žemės paviršiaus
  Priklausomai nuo žemės paviršiaus tipo - veja, lygus paviršius ar asfaltas, svarbu individualiai pritaikyti šepetėlius, kad jie lengvai valytų prie pat paviršiaus. Lapų ir vejos rinktuvas gali būti sureguliuotas pagal skirtingą aukštį, kad lengvai įveiktų šiuos skirtumus.

  Taupo vietą
  Lapų ir žolės rinktuvas gali būti sandėliuojamas kompaktiškai, neužimant daug vietos.

  Tvirtas suėmimas
  Lapų rinktuvo rankena pasižymi didele ergonomika. Tokiu būdu valdyti gaminį po veją yra labai patogu ir lengva.