Prekių katalogas

Akumuliatorinė vejapjovė PowerMax™ 32/36V P4A

 • Akumuliatorinė vejapjovė PowerMax™ 32/36V P4A

  Kaina 34999
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  PowerMax 32/36V P4A 32cm; 30litr.; pj. aukštis 20-60mm QuickFit; plast. korp.; Svoris 9,3 kg; žol. šukos; kompakt. sulankstoma; kompl. 2xP4A baterijos ir pakrovėjai.

  Gamintojas
  Gardena
 • Manevringa, efektyvi ir galinga - GARDENA akumuliatorinė vejapjovė „PowerMax ™ 32 / 36V P4A“
  Minkštas gultas ar vejos pjovimas? Šiltais mėnesiais, sprendimo priėmimas bus dar lengvesnis, kai žolės pjovimas nebebus varginanti užduotis. Juo labiau, jei žinai, kad po to galėsi džiaugtis puikiai nupjauta veja.
  Manevringa ir galinga GARDEAN „PowerMax™ 32/36V P4A (2 x 18V) yra puiki akumuliatorinė vejapjovė skirta prižiūrėti iki 200 kvadratinių metrų plotą.
  Specialiai užgrūdintas peilis, užtikrina puikius pjovimo rezultatus. Pjovimo plotis – 32 cm. Pjovimo aukštis gali būti lengvai reguliuojamas, net iki 10 skirtingų pjovimo aukščio padėčių, dėka QuickFit, lengvai paspaudžiamos ir pasukamos rankenėlės. Vejos šukos korpuso šonuose užtikrina, kad vejos pakraščiai bus puikiai nupjaunami.
  Ergonomiška ir itin patogi ErgoTech rankana su jungikliais iš abiejų pusių. Jūsų rankos visada bus tinkamoje darbo padėtyje, todėl galėsite darbuotis su vejapjove ilgesnį darbo laiką, nepavargdami. Puikiai matomas LED indikatorius ant gaminio rodo dabartinį akumuliatoriaus įkrovimo lygį.
  CnC (Pjauti ir Rinkti) sistema užtikrina efektyvų žolės nupjovimą ir surinkimą. Dėl puikaus oro srauto cirkuliavimo ir rinktuvo tvirtinimo padėties, į rinktuvą surenkama daugiau žolės. Todėl jį reikia rečiau tuštinti, taip sutaupomas brangus laikas.
  Dėl sulankstomosios rankenos gaminį patogu transportuoti ir sandėliuoti, be to, jis neužima daug vietos.

  Akumuliatorinė vejapjovė „PowerMax“ 32/36V P4A“ komplektuojamos kartu su įkrovikliu ir dviem 2.5 Ah 18 V POWER FOR ALL akumuliatoriais. Šis rinkinys yra ”POWER FOR ALL” aljanso, kuris yra vienas iš didžiausių ir lyderiaujančių akumuliatorių aljansų, gaminys. Rinkinys gali būti naudojamas visuose 18V ”POWER FOR ALL” gaminiuose. Tai reiškia, kad jūs įsigiję šitą rinkinį su akumuliatoriumi ir įkrovikliu, galite naudoti jį visuose savo gaminiuose. Sutaupote pinigų ir visada išliekate lankstūs.
  Techninės specifikacijos
  Gaminio Nr. 14621-20
  EAN-Code: 4078500054171
  Specifikacijos
  Baterijos tipas Ličio jonų
  Pjovimo plotis 32 cm
  Pjovimo aukštis, min.–maks. 20-60 mm
  Aukščio reguliavimo padėtys 10
  Pjovimo aukščio reguliavimas Centrinis