Prekių katalogas

Akumuliatorinis genėtuvas TCS 20/18V P4A

 • Akumuliatorinis genėtuvas TCS 20/18V P4A

  Kaina 21499 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Reikalingas vadybininko patvirtinimas dėl prekės pristatymo termino.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  • esto3

  TCS 20/18V P4A Li-Ion 18V/ 2,5Ah; pj. juostos ilgis 20cm, 3/8"; 60ml; gr. greitis 3.8m/s; telesk. kotas pasiekti iki 4m; pjūvių Ø8cm šakų;

  Gamintojas
  Gardena
 • Net ir su kopėčiomis labai sunku, o kartais net neįmanoma pasiekti aukštai medžių viršūnėje esančių šakų. Tačiau genėti šakas būtina ir viršūnėse. Dabar lipti į medžius tikrai nebereikės, naudodami GARDENA akumuliatorinį teleskopinė genėtuvą „TCS 20/ 18V P4A“ galite darbuotis tvirtai stovėdami ant žemės.

  Teleskopinis genėtuvas sveria tik 3.5 kg, ir tai labai palengvina darbą su juo. Itin patogus ir kompaktiškai. 20 cm pjovimo juosta ir teleskopinė rankena kurios pagalba galite pasiekti ir 4 m. aukštyje esančias šakas, nebereikės daugiau lipti į medį, arba kelti sau pavojų dirbti ant klibančių kopėčių.

  Dėka LED indikatoriaus ant gaminio rankenos, jūs visada žinosite dabartinį akumuliatoriau įkrovimo lygį. Su komplektuojamu 2.5 Ah 18 V akumuliatoriumi veikimo laikas iki 50 min. arba 200 pjūvių 5 cm skersmens šakų.

  Siaura pjovimo galva yra praktiška dviem būdais: ją pakreipus medžių viršūnėse galite pasiekti visas siauras ir sunkiai prieinamas vietas. Taip pat galite supjaustyti ir ant žemės gulinčias šakas, nesilenkiant arba nesiklaupiant. Tokiu būdu lengvai supjaustysite šakas į nedidelius lengvai paimamus gabaliukus.

  Pjovimo atrama pjovimo juostos gale leidžia išlaikyti genėtuvą stabilioje padėtyje. Taip pat galite atramą panaudoti, jau nupjautų šakų ištraukimui iš medžių, jei jos įstrigo tarp kitų medžių šakų. Paskutinė, bet ne mažiau svarbi savybė, apsaugo pjovimo grandinę, kada pjaunama labai arti kitų kliūčių.

  Jei norite transportuoti arba sandėliuoti teleskopines gyvatvorių žirkles jūs galite lengvai, be jokių įrankių padalinti gaminį į dvi dalis.

  GARDENA akumuliatorinis teleskopinis genėtuvas „TCS 20/ 18V P4A“ komplektuojamas kartu su įkrovikliu ir 18 V POWER FOR ALL akumuliatoriumi. Šis rinkinys yra ”POWER FOR ALL” aljanso, kuris yra vienas iš didžiausių ir lyderiaujančių akumuliatorių aljansų, gaminys. Rinkinys gali būti naudojamas visuose 18V ”POWER FOR ALL” gaminiuose. Tai reiškia, kad jūs įsigiję šitą rinkinį su akumuliatoriumi ir įkrovikliu, galite naudoti jį visuose savo gaminiuose. Sutaupote pinigų ir visada išliekate lankstūs.

  Medžių genėjimas be kopečių
  Naudodami akumuliatorinį teleskopinį genėtuvą, galite genėti aukštus medžius tvirtai stovėdami ant žemės ir nupjauti atskiras šakas iki keturių metrų aukščio. Tvirtas, patogus ir be erzinančio maitinimo laido.

  Tai viskas, ko jums gali prireikti
  Teleskopinis genėtuvas "TCS 20 /18V P4A" tiekiamas kaip pilnai paruoštas naudoti rinkinys su 2.5 Ah 18 V akumuliatoriumi ir „POWER FOR ALL ALLIANCE“ įkrovikliu, kurį galima greitai įkrauti ir naudoti daugelyje gaminių. Veikimo laikas su pridėta baterija yra iki 50 minučių ir iki 200 šakų pjovimo (50 milimetrų skersmens).

  LED indikatorius
  Ant gaminio aiškiai matomas LED ekranas rodo dabartinį akumuliatoriaus įkrovos lygį. Jūs visada žinosite, kiek laiko galite dirbti ir kada ateis laikas užtarnautai pertraukai.

  Kreipiama pjovimo galvutė
  Siaurą pjovimo galvutę galima pakreipti. Tai leidžia jums patekti į ankštas medžių viršūnės vietas ir susmulkinti ant žemės gulinčias šakas, be jokio lenkimosi.

  Saugus pjovimas
  Pjovimo atrama pjovimo ašmenų gale padeda išlaikyti genėjimo priemonę stabilioje padėtyje arba patraukti jau nupjautas šakas, jei jos pačios nenukrenta ant žemės. Tai taip pat apsaugo grandinę, kai pjaunama arti kliūčių.

  18V "POWER FOR ALL" akumuliatorius - daugiau nei įprastas akumuliatorius
  „POWER FOR ALL ALLIANCE“ yra viena didžiausių akumuliatorių gamintojų lyderių sąjungų, kurių akumuliatorius galima naudoti daugelyje prietaisų. Tai leidžia jums sutaupyti pinigų ir išlikti lankstiems! 


  Techninės specifikacijos
  Gaminio Nr. 14770-20
  EAN-Code: 4078500054300
  Specifikacijos
  Baterijos tipas Ličio jonų
  Juostos ilgis 200 mm
  Grandinės greitis, esant didžiausiai galiai 3.8 m/s